her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Okudum allah kabul etsin

11.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

Senfonim için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =711
4. Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=711 okudu
6. E elif003 =711 okudu
7. G guzbahar =711 okudu
8. Senfonim =717duası okunan arkadaş
9. B BaslarsanBitirirsin =711 okudu
10. gulbera =711 okudu
11. I Irmak-986 =711
12. Forever07 =711 okudu
13. Ene Araf =711 okudu
14. Forever07 nin arkadaşı=711 okudu
15. bebitommr =711
16. ALYAKAREN =mazeretli

Senfonim in duası ;Zeynep : En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

A benim günüm müş çok mutlu oldum çok bunaldığım bir gün.

Duam: Borçlarıma kolaylıkla odeyip sıyrılmak için Allahımdan yardım istiyorum. Nişanlım ve benim gireceğimiz sınavları başarıyla sonuçlandırmaya ve yuvamızı kolaylıkla kurup kavuşmaya niyet ediyorum.
Ve tüm dua grubu arkadaşlarımın gönlünden geçenler en hayırlı şekilde hayatlarına aksın inş . Amin

Senfonim için bildirim yapmayanlar ; pempeportakal I Irmak-986 bebitommr kızlar okudunuz mu ?
12.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

B BaslarsanBitirirsin için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =770
4. Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=770
6. E elif003 =770
7. G guzbahar =770
8. Senfonim =770
9. B BaslarsanBitirirsin =779 duası okunan arkadaş
10. gulbera =770
11. I Irmak-986 =770
12. Forever07 =770
13. Ene Araf =770
14. Forever07 nin arkadaşı=770
15. bebitommr =770
16. ALYAKAREN =mazeretli

B BaslarsanBitirirsin duası ;
Borçlarıma kolaylıkla odeyip sıyrılmak için Allahımdan yardım istiyorum. Nişanlım ve benim gireceğimiz sınavları başarıyla sonuçlandırmaya ve yuvamızı kolaylıkla kurup kavuşmaya niyet ediyorum.
Ve tüm dua grubu arkadaşlarımın gönlünden geçenler en hayırlı şekilde hayatlarına aksın inş . Amin

Okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…