her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

G guzbahar için bildirim yapmayanlar;
12. Forever07 =660
13.
Ene Araf =660
14.
Forever07 nin arkadaşı=660

11.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

Senfonim için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =
4. Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=711
6. E elif003 =711
7. G guzbahar =711
8. Senfonim =717duası okunan arkadaş
9. B BaslarsanBitirirsin =711
10. gulbera =711
11. I Irmak-986 =711
12. Forever07 =711
13. Ene Araf =711
14. Forever07 nin arkadaşı=711
15. bebitommr =711
16. ALYAKAREN =mazeretli

Senfonim in duası ;Zeynep : En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

G guzbahar için bildirim yapmayanlar;
12. Forever07 =660
13.
Ene Araf =660
14.
Forever07 nin arkadaşı=660

11.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

Senfonim için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =
4. Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=711
6. E elif003 =711
7. G guzbahar =711
8. Senfonim =717duası okunan arkadaş
9. B BaslarsanBitirirsin =711 okudu
10. gulbera =711
11. I Irmak-986 =711
12. Forever07 =711
13. Ene Araf =711
14. Forever07 nin arkadaşı=711
15. bebitommr =711
16. ALYAKAREN =mazeretli

Senfonim in duası ;Zeynep : En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

canım bilemedim yazdım direk kusura bakma inşallah aynı duandır eğer değiştireceksen söyle hemen değiştireyim

Yok ya çok iyi yapmışsın çok mutlu oldum eklediğini görünce. Aynı dua . Allah senden de okuyan herkes den de razı olsun.Hepimizin dua larını kabul etsin inşallah.

kızlarr hadi biraz hızlanalım 3-4 gün geriden geliyoruz

Kalemero sana katılıyorum uyarı için sağol..
Bitiremeyenler haber verse yardım falan etsek zamanın da..Toplu dua herkes okusun bitsin.. 3 kişi kalıyor 2 kişi kalıyor vs ..bir aksilik olur okunamaz olabilir insanız ama bu şekılde de ne kadar doğru bılmıyorum..sonuc da belli bir sayı üzerınden okuyoruz herkes için..O sayının tam olması lazım.. ki okunan kişi de sayı tamamlanınca namazını kılsın ..Biraz daha dikkat etse herkes..
Umarım yanlıs anlasılmamısımdır..Hakkınızı helal edin kimse kırılmasın nolur..Bitiremeyen olursa yardım edelim .Yeter ki bu sayılar tamamlansın

Kendim için 717 kere okudum..Rabbim tüm ayetlerinin hürmetine Muhammed s.a.v hürmetine Kuran ı Kerim Hürmetine tüm güzel isimlerinin hürmetine dua larımızı kabul eylesin inşallah.
Benim için okuyan herkesten Allah razı olsun.Rabbim sizlerinde gönlünde ne varsa versin inşallah

Yeni gördüm topik de ki mesajınızı.Nolur
kusura bakmayın arkadasım.Dün yazmam gerekıyordu dua mı..Sabah gördüm..neyse ki sağolsun Kalemero diğer topıkten alıp eklemıs dua mı.Hakınızı helal edin emi.. Yazdığın diğer yoruma da kesinlikle katılıyorum . Sayıyla okuyorsak düzenli gitmeli bence de.. Mazaretler için bisey dıyemem..çunku bazen duzensız olur günü gününe uymaz bılemez ınsan..ama onun dısında zamanın da okuma yapmalı..

Mazeretlilere birsey demiyorum ben duzenli devam edersem mazeretim gelmeden biter diye hesap etmistim ben listeyi mezeret girmeden sonuna kadar devam edeyim isterim bazi arkadaslarinda kendi günü mazeretine denk gelmesin belki hesap yaptılar onlar da böyle gununde gitmezse kendi dualarini yapamazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…