her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Canım E="kalemero, post: 44544854, member: 550810"]Canım bunda sayı önemli listedekini sayini takip oku lütfen[/QUOTE]
Canim sayı belli olmamıştı yazdıktan sonra gördüm paylaştığını.Bos durmayim liste okumuş diye arkadaşa gecmistim.sen tam sayıyı al..guzbahar için Allah ımkabul etsin.KKalanı da ben öylesine okumuş olayım bu seferlik artık.Bir daha sayı belli olmadan okumaya baslamam

güzbahar için 660 okudum Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı salih ve saliha ikiz ikiz bebekler versin

09.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

G guzbahar için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =660
4. Sealand =660 okudu
5. tubatesbih =660 okudu
6. E elif003 =660 okudu
7. G guzbahar =629 okudu duası okunan arkadaş
8. Senfonim =700 okudu
9. B BaslarsanBitirirsin =mazeretli

10. gulbera =660 okudu
11. I Irmak-986 =660
12. Forever07 =660
13. Ene Araf =660
14. Forever07 nin arkadaşı=660
15. bebitommr =660
16. ALYAKAREN =660

G guzbahar ın duası ;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Senfonim sende duani yazsan biz az az baslasak 300.400 yaparken K kalemero listeyi yapar bide arkadaşlar saldiniz olmuyor duasi olan arkadaşa haksızlık oluyor dualar gundelik ilerlemiyor ben bu listeye baslarken mazeretime denk gelmesin diye hesap edip başladım ama bu böyle gununde gitmezse denk gelcek istemiyorum lütfen dikkat edelim dualarimiz hakkıyla olsun onlardada belki mazeretine denk gelir kendi dualarini yapamazsa üzmeyelim

09.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

G guzbahar için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal =660
4. Sealand =660 okudu
5. tubatesbih =660 okudu
6. E elif003 =660 okudu
7. G guzbahar =629 okudu duası okunan arkadaş
8. Senfonim =700 okudu
9. B BaslarsanBitirirsin =mazeretli

10. gulbera =660 okudu
11. I Irmak-986 =660 okudu
12. Forever07 =660
13. Ene Araf =660
14. Forever07 nin arkadaşı=660

15. bebitommr =660 okudu
16. ALYAKAREN =660 okudu

G guzbahar ın duası ;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…