her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

bugün benim icin cok önemli bir gün kızlar doktora gidecem nolur bana dualarınızda yer verin . saat ins 13:30 gibi doktorda olacam küçük bi operasyon geçirebilirim Bebek icin :KK43: 3 yıl oldu kucağım bos nolur dualarınızi bekliyorum . besmele , ayetel Kursi ne olursa Allah razı olsun
Allah yar ve yardimcin olsun canim. Insallah hersey yolunda giderde en kisa zamanda guzel haberlerini bizimle paylasirsin

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01

3 salavat ile başlanır
beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01 arkadaşımızın duası ;Ya erhamerrahimin Gülseren kuluna hayırlı, sağlıklı, imanlı, eli ayağı düzgün, senin yolunda yetiştirebileceği evlatlar nasip et tez zamanda.Kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip eyle. Evlatlarının acısını gösterme.Ya Mucib gönlünde olanı sen biliyorsun hayırlısı ile kabul eyle. Dua edenlerinde gönlünde olanı hayırlısıyla kabul eyle. Amin

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

3 salavat ile başlanilip 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=759 okudu

betul8516 betul8516 =749 okudu
M mavibilgisayar =749 okudu
akdnz07 akdnz07 =749 okudu
@ruzgarinannesii =749 okudu
esimaa esimaa =749 mazeretli tubatesbihokudu
J jasminej =749 okudu
dnzderya dnzderya =749 okudu
@whitepearll =749 okudu
beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01 =1001 okudu duası okunan arkadaş
pempeportakal pempeportakal = 749 okudu
Sealand Sealand =749 mazeretli whitepearll okudu
tubatesbih tubatesbih =749 okudu

beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01 canım duan bitti teslim ediyorum allah kabul etsin
okuyan herkesinde rabbim dualarını tez zamanda kabul eylesin inşlhh. Allah razı olsun...

bugün benim icin cok önemli bir gün kızlar doktora gidecem nolur bana dualarınızda yer verin . saat ins 13:30 gibi doktorda olacam küçük bi operasyon geçirebilirim Bebek icin :KK43: 3 yıl oldu kucağım bos nolur dualarınızi bekliyorum . besmele , ayetel Kursi ne olursa Allah razı olsun
canım benim duacınım bu gün Rabbim güzel haberler verdirsin sana inşallah

bir günde okuyup hızlı şekilde bitirmek kaydıyla bir tur daha okuyalım diyoruz katılmak isteyen arkadaşlar belirtsin lütfen
perşembe günü yeni listeye başlanacak inşallah
;@betul8516 M mavibilgisayar akdnz07 akdnz07 Kanguru_ Kanguru_ esimaa esimaa
J jasminej dnzderya dnzderya @whitepearll beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01 pempeportakal pempeportakal Sealand Sealand tubatesbih tubatesbih
eilenn eilenn katılmak ister misin ?

teşekkür ederim canım şuan ki bulunduğum listelere anca yetişebiliyorum kimsenin hakkına girmek istemem :KK24:

7 ayetel kursi okudum,Rabbim en yakin zamanda yuzunuzu guldursun insallah:KK68:

duam hayırlı saglikli eli ayağı düzgün evlatlar . rabbim emeklerimi boşa çıkarma nolursun bu kadar ilac kullanıyorum ne olursun emeklerimin karşılığını ver sana tevekkül ettim ins en yakın Zaman'da hamile kalırım yakınlarımı da sevindiririm onlarda benimle cok yoruldu . ben ve dünyada ne kadar anne olmak isteyen kadın varsa nasip et ya Rabbim hepimize

X