Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı4444 toplam kişi başına 317 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 323 okuyacak

1 - Patronicee =》317 tane okudu(bitirdi)
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》317 tane okudu(bitirdi)
5- kubdef =》
6- Saksi_Degilim_Ben =》317 tane okudu(bitirdi)
7- Kuzu_mm =》120 tane okudu
8- Sealand =》317 tane okudu(bitirdi)
9- aysimason =》240 tane okudu
10- buttrfly =》
11- AkarGider =》
12- sevdakusum =》
13- whiterose00 =》
14- @ozzge81 =》317 tane okudu(bitirdi)

G guzbahar arkadaşımızın duası:

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol”de Rabbim. Amin.

”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı4444 toplam kişi başına 317 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 323 okuyacak

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- kubdef =》
7- Kuzu_mm =》317 tane okudu(bitirdi)
9- aysimason =》240 tane okudu
10- buttrfly =》
11- AkarGider =》
12- sevdakusum =》
13- whiterose00 =》150 tane okudu

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol”de Rabbim. Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi vesahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- kubdef =》
9- aysimason =》317 tane okudu(bitirdi)
10- buttrfly =》
11- AkarGider =》
12- sevdakusum =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldanayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısen kabul eyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyince olduransın bizim içinde “ol”de Rabbim. Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihivesahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- kubdef =》
10- buttrfly =》
11- AkarGider =》200 tane okudu
12- sevdakusum =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana vegönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini,evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen hertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısen kabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihivesahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- kubdef =》
10- buttrfly =》317 tane okudu(bitirdi)
12- sevdakusum =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana vegönlüevlataşkıylayananlara sanaiyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimseningirmemesini,evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen hertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısenkabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- kubdef =》
10- buttrfly =》317 tane okudu(bitirdi)
12- sevdakusum =》
13- whiterose00 =》317 tane okudu(bitirdi)

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek banavegönlüevlataşkıylayananlarasanaiyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağıdüzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım buevladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimseningirmemesini,evimizdenneşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasipeyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleriver. Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyen hertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısenkabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, vealââlihivesahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

1 - Patronicee =》317(bitirdi)
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》317(bitirdi)
4- hasbeee =》317(bitirdi)
5- kubdef =》
6- Saksi_Degilim_Ben =》317 (bitirdi)
7- Kuzu_mm =》317(bitirdi)
8- Sealand =》317(bitirdi)
9- aysimason =》317(bitirdi)
10- buttrfly =》317(bitirdi)
12- sevdakusum =》
13- whiterose00 =》317(bitirdi)
14- @ozzge81 =》317(bitirdi)

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek banavegönlüevlataşkıylayananlarasanaiyikul,habibine iyi ümmet,sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağıdüzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahımbuevladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimseningirmemesini,evimizdenneşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasipeyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleriver. Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelen gelmeyenhertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizingönlündeki dualarısenkabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

ayeti okunur

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》323(bitirdi)
5- kubdef =》
12- sevdakusum =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerekbanavegönlüevlataşkıylayananlarasanaiyikul,habibine iyi ümmet,sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağıdüzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahımbuevladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimseningirmemesini,evimizdenneşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasipeyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleriver. Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelengelmeyenhertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

ayeti okunur

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》323(bitirdi)
5- kubdef =》
12- sevdakusum =》100 tane okudu

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerekbanavegönlüevlataşkıylayananlarasanaiyikul,habibine iyi ümmet,sağlıklı,aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağıdüzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahımbuevladımıeşimle birlikte büyütmemi,eşimlearamızındaimahuzurlu olmasını, aramıza kimseningirmemesini,evimizdenneşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahımanneme babama, eşime,kardeşlerime,tümsevdiklerime,buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasipeyle.Bizlere dünyave ahiret güzellikleriver. Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladan aklagelengelmeyenhertürlükötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. HepimizingönlündekidualarısenkabuleyleAllahım. '' Kün FeYekün '' Ol deyinceolduransın bizim içinde “ol”de Rabbim.Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…