Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; B busenebenimsenem

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》444 (bitirdi)
6- saydin78 =》444 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》444 (bitirdi)
9- whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》448 (bitirdi)
11-

B busenebenimsenem in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim, sana Ya Latif adınla yalvarıyorum, Ya Vedud adınla, Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine karşılıklı aşk ile, huzur ile birbirimizi seveceğimiz kulunla kalplerimizi birleştir, bizi birleştir Ya Rabbim. Kalbimden çıkmayan, gönlümdeki kulun benim için bu hacetimde hayırlıysa onu bana döndür, beni ona döndür Allahım. Eğer benim için daha hayırlı bir kulun varsa coşkuyla, heyecanla koşarak evimize gideceğimiz bir yuva kurmama, ilk andan itibaren aşk ile, muhabbet ile, sevgi ile, güven ile karşılıklı olarak birbirimize bağlandığımız birini 3 ay içinde karşıma çıkar Ya Rabbim. Bana onunla evlilik nasip et, senin yolunda çocuklarımız olsun, evimiz huzur dolsun, kahkaha dolsun, mutluluk dolsun, şükür dolsun, öyle ki evimize her seferinde heyecanla, mutlulukla, coşkuyla koşarak gidelim Ya Rabbim. Kalbimdeki kişi benim için hayırlı değilse de sen su gibi temiz ve hızlı bir şekilde kafam karışmadan, aklım başkalarına kaymadan karşıma hayırlı olan kulunu çıkar ya Rabbim. Bana bir işaret gönder Allah'ım. Yalnızlık sana mahsus büyük Allah’ım. Sen benim yalnızlığıma “o günler bitti ya kulum, artık yalnız değilsin” de. Sen beni bu dünyada da, ahirette de yalnız bırakma. Senin her şeye gücün yeter. Sana inandım sana sığındım. Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Bizi de sevginle birleştir Allah’ım. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç Allah’ım. Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Hakem, Ya Vekil. Sen Azizsin. Hakimsin. Her şeye Kadirsin. Günahlarımızı affet. Benim için, bizim için de ''Ol'' de. Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi, bana da, bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir. Duamı ve benim için el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et ya rabbim. Sana sonsuz şükürler olsun. AMİN.

Hayırlı cumalar benden yanada geçmiş bir hak varsada heal olsun sizlerde hakkınızı helal edin .
Yeni listede tefriciye olursa devam etmeyeceğim başka bir salavat veya duada yer alırım sevgiler

Kizlar yeni bir duaya basliycak miyiz
Alismisim bosluk oldu ben gerci dualarimda hepinizi gonlumden geciyorum ama burada gunluk gorev gibi okumaninda keyfi bir baska :)

Kizlar yeni bir duaya basliycak miyiz
Alismisim bosluk oldu ben gerci dualarimda hepinizi gonlumden geciyorum ama burada gunluk gorev gibi okumaninda keyfi bir baska :)
Aynen canim bende de oyle olmus bazen okuyorum ayy birakmistik ya diyorum eksik gibi hissediyorum kendimi

Canım ben isterdim ama kendi dualarımı bitirmeye niyetliyim önce.

Hepimizin kandili mübarek olsun kızlar, hepimiz bu gece birbirimizi dualarımızda tek tek sıralayamazsak bile içimizden geçirmeye çalışalım, Rabbim dualarımızı kabul eylesin, yağan yağmurlar gibi hacet değil şükür duaları okuruz inşallah.

Kuzu_mm
saydin78
braindamage
W Whiterose0
B busenebenimsenem

hanımlar merhaba Aşşağıdaki linkte düzenli okumalarımız var sadece tuncına degıl cesıt cesıt salavat okuduk sımdıde yenıden bır tefrıcıye turu yapalım dedık ama sayı olarak ne kadar cok olursak hem daha fazla nefes hemde sayı olarak daha okunabılır oluyor katılmak ıstersenız su ankı duamız bıtınce haftaya Salı Çarsamba başlayacagız ınsallah

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...1000-adet-selaten-tuncina-okuyalim-mi.923746/

Merhaba arkadaslar tüp bebek yapmak için tedaviye başladık.sadece 1 tane yumurtam genetiğe gidebilcek durumda onun sağlıklı çıkması için dualarınıza ihtiyacım var.selatı tefriciye dağıtıyorum son 3000 adet kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…