Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444 toplam kişi başına 317 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 323 okuyacak

1 - Patronicee Patronicee =》
2- G guzbahar =》
3- braindamage braindamage =》
4- hasbeee hasbeee =》317 tane okudu(bitirdi)
5- kubdef kubdef =》
6- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》
7- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
8- Sealand Sealand =》317 tane okudu(bitirdi)
9- aysimason aysimason =》40 tane okudu
10- buttrfly buttrfly =》
11- AkarGider AkarGider =》
12- sevdakusum sevdakusum =》
13- whiterose00 whiterose00 =》
14- @ozzge81 =》317 tane okudu(bitirdi)

G guzbahar arkadaşımızın duası:

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyi kul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

AkarGider AkarGider canm duayi bitirdin mi bilgi verirsen sevinirim
canım çok özür dilerim, bikaç gündür pek aklım başımda değil.
eksiklerimi arkadaşlar tamamlamış çok teşekkür ederim ama ben de tamamlayacağım sayımı
bugün yüksekten 3 sunumum var en yoğun günüm onları halleder halletmez bitircem afedersiniz..

Canım dua edilecek arkadaşlar namazlarını kiliyorlarmi yani okuma adabı var 2 rekat namaz sonrasında başlanıyor ya o yüzden
bunu bana neden alıntı yapıyorsunuz
okuma adabını hatırlatmanıza teşekkürler ama şahsi alıntı üzerine yapınca hoş olmadı..
ben kaç gündür iyi durumda değilim, bunun için de size hesap vermek istemem sorumluluğum olan kişiye söyledim ..

bunu bana neden alıntı yapıyorsunuz
okuma adabını hatırlatmanıza teşekkürler ama şahsi alıntı üzerine yapınca hoş olmadı..
ben kaç gündür iyi durumda değilim, bunun için de size hesap vermek istemem sorumluluğum olan kişiye söyledim ..
Bi yanlışlık var sanırım sizin adınız geçmedi benim yazımda okunan arkadaşlara hatırlatma anlamında yazdım sözle bi alakası yok nerden çıkarsınız şahsi alıntıyı falan

canım çok özür dilerim, bikaç gündür pek aklım başımda değil.
eksiklerimi arkadaşlar tamamlamış çok teşekkür ederim ama ben de tamamlayacağım sayımı
bugün yüksekten 3 sunumum var en yoğun günüm onları halleder halletmez bitircem afedersiniz..
Anladim canm basarilar dilerim sana :KK66:

”İnnallahe vemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444 toplam kişi başına 317 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 323 okuyacak

1 - Patronicee Patronicee =》317 tane okudu(bitirdi)
2- G guzbahar =》
5- kubdef kubdef =》
7- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
10- buttrfly buttrfly =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alââlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
5- kubdef kubdef =》
7- Kuzu_mm Kuzu_mm =》120 tane okudu
10- buttrfly buttrfly =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Patronicee Patronicee canım ben AkarGider AkarGider nin duasını tamamlıyorum şimdi, okundu ve tamamlandı yazabilirsin. Hazır boştayken tamanlansın dua dedim..
İkinci arkadaşınkine de başlayacağım inşallah. Kısa zamanda bitiririm.
Benim duayi tamamladi yani demi canm katristirmayayimda...yazmayayim simdi listeler karismasin...dua eden herkesten allah razi olsun ins.dualarimiz kabul olur

ayeti okunur

okunan kişi G guzbahar

2- G guzbahar =》
5- kubdef kubdef =》
6- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》317 tane okudu(bitirdi)
10- buttrfly buttrfly =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten, borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

ayeti okunur

okunan kişi G guzbahar

toplam okunacak dua sayısı 4444toplam kişi başına 317 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 323 okuyacak

2- G guzbahar =》
5- kubdef kubdef =》
6- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》317 tane okudu(bitirdi)
9- aysimason aysimason =》140 tane okudu
10- buttrfly buttrfly =》

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlataşkıylayananlara sana iyikul,habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklıgüzel, huyugüzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi,eşimle aramızın daimahuzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşeninkahkahanın eksikolmamasınısen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime,kardeşlerime,tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun,sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünyave ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadanbeladan aklagelen gelmeyen her türlü kötülükten,borçyükünden,çaresizhastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki dualarısen kabul eyleAllahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol”de Rabbim. Amin.

X