Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

herkes aynı saat içerisin de 22:00kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümmesallisalâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallübihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fikülli lemhatin venefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Kuzu_mm

toplam okunacak duasayısı4444toplam kişi başına 444sayı düşüyor ama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 222 kisi basina dusen ikinci gun sayi 222
1 -@cgpbas448 tane okudu(bitirdi)
2- @patronicee444 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmagade444 taneokudu(bitirdi)
4- @_haymeana_444taneokudumazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden Kuzu_mm eklendi)
5- muhat 444 tane okudu(bitirdi @patroniceeden eklendi)
6- @whitepearll444 tane okudu(bitirdi)
7@mustafabusra444taneokudu(bitirdi)
8-@guzbahar444 tane okudu(bitirdi)
9-@buttrfly444 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum222 tane okudu(bitirdi Kuzu_mm ilave etti)
11-@kumrukusum222taneokudu(bitirdi)
okunan sayı :4444
kalan sayı :bitti

@Cgpdas (derya) arkadaşımızın duası:
AllahımbanavetümisteyenlereHayırlıvesaglıklı bir evlat nasipet...AMİN

sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümmesallisalâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallübihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fikülli lemhatin venefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Patronicee

toplam okunacak duasayısı4444 toplam kişi başına 404sayı düşüyor ama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 202 kisi basina dusen ikinci gun sayi 202
1 - Kuzu_mm
2- Patronicee
3-@brainmadage
4- S Sargoz
5- muhat
6- @whitepearll
7- M1601B
8- G guzbahar
9-@buttrfly
10- sevdakusum
11-@kumrukusum
okunan sayı :
kalan sayı :

Patronicee (meltem)arkadaşımızın duası:
Allahım bana ve tüm isteyenlere Hayırli ve saglikli bebek nasip et

Cok sükür dualarinizla insallahhhh muradima kavusurum. Okuyan herkesten Allah razı olsun

Hadi bismillah şimdi sira sende insallah o güzel haberi alırız hayırlısi ile...

202 okudum canım rabbim tez zamanda sana sağllıklı akıllı imanlı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah şu hayırlı günlerin hatrına ,sen ve diğer isteyen kardeşlerime nasip etsin amin amin amin

ayeti okunur

Allâhümmesallisalâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallübihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fikülli lemhatin venefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Patronicee

toplam okunacak duasayısı4444 toplam kişi başına 404sayı düşüyor ama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 202 kisi basina dusen ikinci gun sayi 202
1 -@Cgpbas
2- @Patronicee=》100 tane okudu
3-@brainmadage
4- S Sargoz
5- muhat
6- @whitepearll=》202 tane okudu
7-@mustafabusra
8-@guzbahar
9-@buttrfly
10-@sevdakusum
11-@kumrukusum
okunan sayı :302
kalan sayı :4142

Patronicee (meltem)arkadaşımızın duası:
Allahım bana ve tüm isteyenlereHayırli ve saglikli bebek nasip et

ben niyetime 20 aldım canım inşaallh okuyunca bildirecem

Selamın aleyküm kızlar, bugün aşure günü biliyorsunuz eve alışveriş birşeyler alırsanız bir yıl boyunca darlık çekilmezmiş.
Dualarımızı kabul etsin Allahım, inşallah hepinizin duası hayırlı bir şekilde gerçekleşir..

kaç çeşit almak gerkiyor ki elimde ki para çok azda

"Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi'l-ukadu ve tenfericu bihi'l-kurebu ve tukda bihi'l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu'l-havatimi ve yusteka'l-gamamu bivechi-hi'l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma'lumin lek."

Aşure gününüz mübarek olsun kızlar , allahim dualarimizi kabul etsin inşallah bugünün yüzü suyu hurmetine..
Ben akşam okuyup bildirecegim tefriciyeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…