Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Hayırlı olsun inşallah bebeğine kavusursun. Bende yaza başkent e gelmeyi düşünüyorum . Tedavi tam kaç gün sürüyor bi bilgin var mı cnm ?
1 seneye yaklasti cocuk isteyeli... once doğal yöntemler denedik ilacsiz sonra 2 kere asilama simdide tüp... ilk aşılama baska hast. Oldu ikinci aşılama ve tüp baskentte... yani yaklasik 4/5aydir baskentteyim

Canım cgpbas derya kardeşim için 222 defa okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin evladı sahibi olmak isteyen kardeşlerimede Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah amin

herkes aynı saat içerisin de 22:00kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi, vealââlihivesahbihî fiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Kuzu_mm Kuzu_mm

toplam okunacak dua sayısı 4444toplam kişi başına 444 sayıdüşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 222 kisi basina dusen ikinci gun sayi 222
1 - @Cgpbas448 tane okudu(bitirdi)
2- @Patronicee444 tane okudu(bitirdi)
3-@braindamage 282 tane okudu
4- @_haymeana_237 tane okudu mazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
5- muhat muhat 367 tane okudu
6- @whitepearll444 tane okudu(bitirdi)
7- M1601B M1601B 444 taneokudu(bitirdi)
8-@guzbahar444taneokudu(bitirdi)
9-@buttrfly444 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum
11-@kumrukusum222 tane okudu(bitirdi)
okunan sayı :3776
kalan sayı :668

@Cgpdas (derya) arkadaşımızın duası:
AllahımbanavetümisteyenlereHayırlıvesaglıklı bir evlat nasipet...AMİN

sadecebirkereliğemahsusdeğişimyapılmıştır bi dahaolmayacaktır

1 seneye yaklasti cocuk isteyeli... once doğal yöntemler denedik ilacsiz sonra 2 kere asilama simdide tüp... ilk aşılama baska hast. Oldu ikinci aşılama ve tüp baskentte... yani yaklasik 4/5aydir baskentteyim
Anladim canım bende 4 senedir uğraşıyorum , 1 düşük yaptım . Geçen sene başkentte muayene oldum ama sebepsiz interfilite dedi doktor . Yaza ankara ya gelicem , sadece tüp bebek ne kadar sürüyor onu öğrenmek istedim

Anladim canım bende 4 senedir uğraşıyorum , 1 düşük yaptım . Geçen sene başkentte muayene oldum ama sebepsiz interfilite dedi doktor . Yaza ankara ya gelicem , sadece tüp bebek ne kadar sürüyor onu öğrenmek istedim
Tatlim adetinin 2.gunu muayene oliyosun doktor duruma gore haplar igneler veriyo yumurtlari buyutup gelistirmek icin bu da yaklasik 1 1.5hafta falan suruyo sonra yumurtalar toplanip 2 3 gun sonra falan transfer yapiliyo kisacasi 15 gunde hersey bitiyo cok nadir 20 gunde falan bittigide oluyo bazen

Tatlim adetinin 2.gunu muayene oliyosun doktor duruma gore haplar igneler veriyo yumurtlari buyutup gelistirmek icin bu da yaklasik 1 1.5hafta falan suruyo sonra yumurtalar toplanip 2 3 gun sonra falan transfer yapiliyo kisacasi 15 gunde hersey bitiyo cok nadir 20 gunde falan bittigide oluyo bazen
Çok sağol canım allah razı olsun. Bende ancak 3 hafta kalabilirim , yetmez diye düşünüp stres yapiyordum

abla benim listemden ayrıldın mı
Canım adetliyken okuyamıyarum 8 Ayet-el kürsi gerçekten çok isterdim benim kanama çok uzun sürecek maalesef onun için kimsenin hakkınada girmek istemiyorum yoksa 8 Ayet-el kürsi değil 80 de okurum işte rahatsızlığm dolayından yanlış anlama lütfen izah etmiştim aslında belki okuyamadın hakkını helal et canım

Bir aksilik olmadigi surece cok uzun surmuyor canim mesela benim yumurtalar toplandi ama transferim 15 gun sonra falan olmustu ama benimle birlikte olanlarin hemen yapilmisti
Anlafim canım nasip kısmet artık bakalım. Allahim herseyin hayirlisini versin insallah

Canım adetliyken okuyamıyarum 8 Ayet-el kürsi gerçekten çok isterdim benim kanama çok uzun sürecek maalesef onun için kimsenin hakkınada girmek istemiyorum yoksa 8 Ayet-el kürsi değil 80 de okurum işte rahatsızlığm dolayından yanlış anlama lütfen izah etmiştim aslında belki okuyamadın hakkını helal et canım
canım ben okuyamayanların yerine okurum demiştimm neden çıktın ki aşk olsun zaten sayısı az üzüldüm valla

”İnnallahe ve melaiketehü yüsallunealennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhivesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi, vealââlihivesahbihî fiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

toplam okunacak dua sayısı 4444toplam kişi başına 444sayıdüşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
3-@braindamage 282 tane okudu
4- @_haymeana_237 tane okudu mazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
5- muhat muhat 402 tane okudu
7- M1601B M1601B 444taneokudu(bitirdi)
10-@sevdakusum
11-@kumrukusum222 taneokudu(bitirdi)
okunan sayı :3811
kalan sayı :633

ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi, vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

toplam okunacak dua sayısı4444toplam kişi başına 444sayıdüşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
3-@braindamage444 tane okudu(bitirdi)
4- @_haymeana_237 tane okudumazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
7@mustafabusra444taneokudu(bitirdi)
10-@sevdakusum
okunan sayı :3973
kalan sayı :471

ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi, vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

toplam okunacak dua sayısı4444toplam kişi başına 444sayıdüşüyorama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
3-@braindamage444 tane okudu(bitirdi)
4- @_haymeana_237 tane okudumazeretli(@whitepearll@Patronicee@buttrflyden eklendi)
7@mustafabusra444taneokudu(bitirdi)
10-@sevdakusum
okunan sayı :3973
kalan sayı :471

Canim kalani ben alayim... senin duana geçelim. Belirli bir süremiz olsun mesela... cumadan cumaya.. yeni kişiye gecelim yoksa liste uzaaar gider. Her persembe aksami kalani paylasalimki yeni listeye gecebilelim.. ne dersiniz?

Canim kalani ben alayim... senin duana geçelim. Belirli bir süremiz olsun mesela... cumadan cumaya.. yeni kişiye gecelim yoksa liste uzaaar gider. Her persembe aksami kalani paylasalimki yeni listeye gecebilelim.. ne dersiniz?
Ben bu aksam hic okuyamadim tatlim.eve daha yeni girdim hemen okumaya baslarim mantikli soyledigin sevdakusum sevdakusum okuma yaptiysan sayisini bildirirmisin

Tmm cnm simdi yorgunum yatiom ama sabah bakarim kac kaldiysa hepsini alırım bilgin olsun cnm

X