Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; evTik

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm =》244 tane okudu
6- saydin78 =》144 tane okudu
7- evTik =》448 (bitirdi)
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

evTik in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Patronicee cnm okudum ama 445 tane okudum 1 adet fazla yine bir arkadas 1 adet eksik okusun rica ediyorum
Bazen zikirmatige bakmiyorum kaptirip arka arkaya bu son iki okumada ole oldu bir iki sayi gectim
evTik helal et arkadasim rabbim gonlune gore hakkinda hayirlisiyla duani avuclarina kondursun

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; evTik

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
7- evTik =》448 (bitirdi)
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
11-

evTik in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”

ayeti okunur

okunan kişi; evTik

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
7- evTik =》448 (bitirdi)
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》310 tane okudu
11-

Evet canim buyuk gun az kaldi birazdan cikacak kendimi cok nötr hissediyorum

Nötr hissetmek kötü hissetmekten daha iyi.
Nötr hissetmek beklenti içine girmekten de çok daha iyi.
Sadece Allah'a teslim ol. O kadar dualar ediliyor, elbet faydasını göreceksin. Bu listedeki hepimiz faydasını göreceğiz inşallah.
Karnına dokun bol bol, konuş bakalım, Ya Şafi çek istersen bir de.
Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Dun surekli dedigini yaptim canim konustum okudum ins.rabbim hepimizin sesini duyar

Kizlar maalesef degerim 7.65 e dusmus cok uzgunum doktorumla konuscam simdi
Canim benim bende uzuldum seni o kadar iyi anliyorum ki 3 kez yasayan biri olarak Allah feraha cîkarsın. Ama kuzum Rabbimden ümit kesilmez. Rabbim imkan veriyorsa ihtimal var demektir bitanem. Sen Rabbime sıgın, isyan etme bitanem. Belli mi olur hic ummadığın anda verir mutlulugu Rabbim. Dualarımıza daha cok sarîlma zamanî kuzucum.

Elden bisey gelmiyor canim maalesef benimde 3.denememdi elimden geleni yaptim ama olmayinca olmuyor vardir allahin bi bildigi diyorum aglamamak icin kendimi sıkıyorum is yerindeyim ama sanki insanlar bana bakiyo gibi geliyo

Uzulme canim bundada vardir bir hikmet bu senin imtihanin sakin isyan etme benim kardesimin eside bu yontemle hamile kaldi sonrasinda kendiliginden iki defa daha hamile kaldi hic ummadigi anda oldu oyuzden bu yontemler sadece araci canim asil veren Allah o ol derse hicbirseye gerek kalmadan olur dua etmeye devam et canim

Herkes birseyle imtihan oluyor benimde imtihanim bu sanirim..ama doktorum basta bana dedi ki blosist midir nedir az yumurtayla yapalim bu sefer embriyolari inceleyelim en sagliklisini yapalim demisti sonra karar degistirdi dondurulmusla yapalim diye kafam karmakarisik doktor degistirmeye karar verdik vardir bunda da bir hayr rabbimin sorgusundan sual olunmazmis

niye karar değiştirmiş ki hiç sormadınız mı cnm?inşallah hiç ummadığın anda defalarca gebelik testinde çift çizgiyi görürsün önce karnında sonra kucağında daha sonra da omuz omuza her güzelliği de her dermanı olan dertleri de beraber yaşarsınız

Cok üzüldüm @PATRONİCEE ne diyecegimi bilemiyorum. Allah'im tez vakitte tedaviye bile gerek kalmadan cifter cifter nasip eder inşallah.
Ankaradaki doktorlarimi denesen acaba?

Canım, ben değer olaylarını anlamıyorum açıkçası, o yüzden ne anlama geldiğini bilmiyorum sonucun ama beklediğin bir sonuç olmadığını görebiliyorum.

Canım benim, ben sağlık konusunda hep farklı bir doktor ve hatta doktorlar görüşü almayı tercih ediyorum. Herkesin aldığı doktorluk eğitimi farklı, altyapısı farklı, çalıştığı hastanenin ortamları farklı. İlla bir doktorla yollarınız bebekle sonuçlanacak şekilde çakışacaktır.

Rabbim dermansız dert vermemiş. Dert var ki derman da var kuzum. Öyle düşünelim, moral bozucu haberler vs. okuma, hep mucize gebelik haberleri olur mu canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…