Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; evTik evTik

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》444 (bitirdi)
6- saydin78 saydin78 =》444 (bitirdi)
7- evTik evTik =》448 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》50 tane okudu
9- whiterose00 whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

evTik evTik in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; braindamage braindamage

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Patronicee Patronicee =》
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

braindamage braindamage nin duasi;

Duam:Allahım verdiğin nimetler için şükürler olsun. Braindamage arkadadimin işinde karşılaştığı sıkıntılardan, zorluk ve gucluklerden gönül rahatlığıyla, başarıyla, sorunsuz bir şekilde sıyrılmasını hayirli sonuclar almasını nasip eyle. Ablasının tez zamanda hayırlı bir iş bulup çalışmaya başlamasını nasip eyle. Sıkıntılardan uzuntulerden şeytanın şerrinden her türlü kötü düşünceli insandan uzak tut bizleri ya Rabbim. Gönlündeki kişiyi hayırlı bir sekilde yanına nasip eyle, mutlu huzurlu hayirli bir evlilik yapmasini nasip eyle. Ömrümüzü hayirli olumlerimizi hayırlı nasip eyle, sevdiklerimize sağlık sıhhat nasip eyle. Sen izin verirsen, sen ol dersen herşey olur, bizim dualarımızı kabul eyle Allahım.

Hayırlı dua değilmiş ki bitmek nasip olmadı braindamage braindamage canım okumama gerek yok kalan sayı da kalsın
444 okudum Patronicee Patronicee Rabbim arkadaşımızın gönlündeki bildiği ve kendisinin bile bilmediği olsun istediği ne varsa hayalindekinden de güzel sekilde tez vakitte gerceklestirsin önüne dersin inşallah

Hayırlı dua değilmiş ki bitmek nasip olmadı braindamage braindamage canım okumama gerek yok kalan sayı da kalsın
444 okudum Patronicee Patronicee Rabbim arkadaşımızın gönlündeki bildiği ve kendisinin bile bilmediği olsun istediği ne varsa hayalindekinden de güzel sekilde tez vakitte gerceklestirsin önüne dersin inşallah
Ben anlamadim canim simdi hayirli dua degilmis derken? Okumasina mi gerek yok? 444 okudum demissin braindamage braindamage nim duasini okudun sanirim kafam cok dolu idrak edemiyorum k.bakma canim cok soru sordum

ayeti okunur

okunan kişi; braindamage braindamage

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》
4- Patronicee Patronicee =》
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
6- saydin78 saydin78 =》
7- evTik evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

braindamage braindamage nin duasi;Allahım verdiğin nimetler için şükürler olsun. Braindamage arkadadimin işinde karşılaştığı sıkıntılardan, zorluk ve gucluklerden gönül rahatlığıyla, başarıyla, sorunsuz bir şekilde sıyrılmasını hayirli sonuclar almasını nasip eyle. Ablasının tez zamanda hayırlı bir iş bulup çalışmaya başlamasını nasip eyle. Sıkıntılardan uzuntulerden şeytanın şerrinden her türlü kötü düşünceli insandan uzak tut bizleri ya Rabbim. Gönlündeki kişiyi hayırlı bir sekilde yanına nasip eyle, mutlu huzurlu hayirli bir evlilik yapmasini nasip eyle. Ömrümüzü hayirli olumlerimizi hayırlı nasip eyle, sevdiklerimize sağlık sıhhat nasip eyle. Sen izin verirsen, sen ol dersen herşey olur, bizim dualarımızı kabul eyle Allahım.

Hayırlı olup olmamasını Rabbim bilir.

Arkadaşlar, hepimizin duaları, hacetleri çok özel. Hepimiz yalvarıyoruz. Hepimiz birbirimize dua etmeye gönül koyduk ki Rabbim birimizden birinin sesini duysun, kabul etsin. 4 gün verdiğimiz süre neredeyse 1 haftayı geçiyor. Nerede eksik kalıyorsak birbirimize haber verelim ki yardım edelim. braindamage braindamage ne kadar eksiğin kaldıysa haber verir misin, bugün ben de destek olayım sana.

Ben anlamadim canim simdi hayirli dua degilmis derken? Okumasina mi gerek yok? 444 okudum demissin braindamage braindamage nim duasini okudun sanirim kafam cok dolu idrak edemiyorum k.bakma canim cok soru sordum
Bana okuyor ya canım o duada 444e tamamlamasına gerek yok birakabilir demek istedim,bir de duama 26sında başladık 4gunde tamamlandığında tam bat gününe geliyordu yani 30una şimdi baktım 8gun olmuş fazla uzamış kabul olacağına inancım da kalmadı o yüzden dedim

Bana okuyor ya canım o duada 444e tamamlamasına gerek yok birakabilir demek istedim,bir de duama 26sında başladık 4gunde tamamlandığında tam bat gününe geliyordu yani 30una şimdi baktım 8gun olmuş fazla uzamış kabul olacağına inancım da kalmadı o yüzden dedim
O zaman braindamagenin duasina sen okudun diye 444 eklemistim canim okumadin mi? Allah ins.kabul eder canim bak ben ne kadar inaniyordum sen biliyorsun onceden de seninle okumustuk ama sonucum husran o yuzden hic belli oyle dusunme

Canim Patronicee Patronicee ben braindamage için okudum Rabbim kabul etsin inşallah,o arkadasin eksiği varmış bana okuyacakti ya tamamlamasina gerek yok helali hoş olsun kalan sayı da kalsın diyorum canım karışacak bir şey yok

o umutsuzluk duygusunu çok iyi bilirim burada cok uzun zaman okumus bırı olarak ya tamamlanmadı ya tam bana sıra gelıcekken bırısı hasta vs ıcın sıra ısteyıp ben son sıraya kaldım sıra gelmedı ya bırısı okuyacam dııp haber vermedı eksık kaldı. 10 larca grupta okudum bir tek burada okundu Allah okuyan tüm arkadaşlardan razı olsun okuduklarını hasret çektikleri arzularına vesile kılsın. Dileğim gerçekleşmedi merak edersen ki benim de duam okundu tamamlandı ama umutsuzluğa kapılma rabbım bu dualar vesilesiyle ne belalarımızı ne müsibetlerimizi def ediyor biz bilemeyiz ki neler neler okuyoruz izliyoruz.

ama ben bu gruptaki herkesi okuduktan sonra isteyen arkadaşlarla başka bir salavatla devam etmek isterim olurya her dua her insana şifa olmaz belki şifamız başka salavat başka duadadır

Kizlar okunmadi die umutsuzluga kapılmayın her dua hemen kabul okunsaydi herkes okur herkesin dileği hemen kabul olurdu buda tobe haşa rüşvet gibi bisiy oluyo. Okudum kabul olmadi yok böyle bişey belki bu dualariniz vesile olacak ve baska bi zaman diliminde gercek olacak. Ben 1.5 seneye yakın okudum kimbilir kimin duasi vesile oldu.

iyi de bitirdim zaten ben neden bu şekilde bir tepki alıyorum? bitiriyorum dediğim an zaten bildirim yapmış oluyorum. Ben izninizle benim daum okunmadan çıkayım kızlar çünkü yetisemiyorum gerçekten. 4 günlük dua benim yüzümden 1 haftaya çıkıyor. Bu şekilde dusunuluyorsa zaten benim içim rahat etmez artık hakkım varsa eğer helal olsun sizler de helal edin. Benden sonraki arkadaşa geçebilirsiniz.

iyi de bitirdim zaten ben neden bu şekilde bir tepki alıyorum? bitiriyorum dediğim an zaten bildirim yapmış oluyorum. Ben izninizle benim daum okunmadan çıkayım kızlar çünkü yetisemiyorum gerçekten. 4 günlük dua benim yüzümden 1 haftaya çıkıyor. Bu şekilde dusunuluyorsa zaten benim içim rahat etmez artık hakkım varsa eğer helal olsun sizler de helal edin. Benden sonraki arkadaşa geçebilirsiniz.

saçmalama arkadaşım sitem yok ki o arkadaşın duası olmamış ona istinaden zaten hayırlı değildi heralde uzadıda süresi okuyamayan arkadaşta okumayabilir olmadı kalan sayı tamamlanmasada olur demiş
Bizlerde olmadı diye düşünme dedik okunup olmayan da çok neye vesile geldiğini bilemeyiz diyoruz
sen okuyamadığını yoğun olduğunu daha öncede belirtmiştin ve hep birlikte kalmanı istedik zaten yetişemediğindede yardım istiyordun seninle alakalı değil yazan arkadaşların hiç biride sana istinaden yazmadı zaten dua bu ay uzadı olmayacak diye bir seyde yok bır gunde okundu olacak diyede Rabbim bilir herkesin bir kaderi bir nasibi var
öle hemen ben cıkayım demekte olmaz bizler başladık duana hem hepımıze okudun olmaz oyle sey lıstede cok az kısı kaldı herkesı okuyalım ondan sonra devam etmezsın yogunum dıye her fırsatta dıosun zaten
alınganlık olmasın kırgınlık zaten bende başta eşşek gibi saçmalamayı yapıştırmısım :) Ani tepki o kısmı kaıle alma

saçmalama arkadaşım sitem yok ki o arkadaşın duası olmamış ona istinaden zaten hayırlı değildi heralde uzadıda süresi okuyamayan arkadaşta okumayabilir olmadı kalan sayı tamamlanmasada olur demiş
Bizlerde olmadı diye düşünme dedik okunup olmayan da çok neye vesile geldiğini bilemeyiz diyoruz
sen okuyamadığını yoğun olduğunu daha öncede belirtmiştin ve hep birlikte kalmanı istedik zaten yetişemediğindede yardım istiyordun seninle alakalı değil yazan arkadaşların hiç biride sana istinaden yazmadı zaten dua bu ay uzadı olmayacak diye bir seyde yok bır gunde okundu olacak diyede Rabbim bilir herkesin bir kaderi bir nasibi var
öle hemen ben cıkayım demekte olmaz bizler başladık duana hem hepımıze okudun olmaz oyle sey lıstede cok az kısı kaldı herkesı okuyalım ondan sonra devam etmezsın yogunum dıye her fırsatta dıosun zaten
alınganlık olmasın kırgınlık zaten bende başta eşşek gibi saçmalamayı yapıştırmısım :) Ani tepki o kısmı kaıle alma
arkadas olmadı duam derken ben okuyamadigim için olmadı tamamlanmadı diye anladım ben ama öyle demiş ki öyle zaten hayırlı dua değil ki bitmek nasip olmadı demiş, bende aynen senin gibi düşünüyorum neyin hayırlı neyin hayırsız oldugunu hangi duanin kabul hangisinin olmadığını biz bilemiyoruz. Böyle düşünceler olduğunu hissedince beni vicdanım da rahatsiz oluyor..

arkadas olmadı duam derken ben okuyamadigim için olmadı tamamlanmadı diye anladım ben ama öyle demiş ki öyle zaten hayırlı dua değil ki bitmek nasip olmadı demiş, bende aynen senin gibi düşünüyorum neyin hayırlı neyin hayırsız oldugunu hangi duanin kabul hangisinin olmadığını biz bilemiyoruz. Böyle düşünceler olduğunu hissedince beni vicdanım da rahatsiz oluyor..
(Canı gönülden diyorum) helalı hoş olsun diye de yazdım sitem yok,hatta canım kalanını okuma dedim sitem ya da başka bir şey olsa şunu günü içinde okusana niye böyle yapıyorsun derdim sadece olmayacağını hissettim hayırlı dua değilmiş ki nasip olmadı ve bildirimimi gör de okuma kalanı kalsın dedim

X