Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Güzel haberle gel insallah. Dün yazamanım çok mutlu oldum testini görünce.

Bende yoldayım kızlar 2 de transferim var. Allaha emanet olun. Rabbim duami dualariniz yüzü suyu hürmetine kabul etsin ınşallah. Patronicee nin müjdesi ile gonlumuze neşe sacilsin ınşallah.
Hadi hayirlisi canim senden de hayirli guzel haberler bekliyoruz canim

Güzel haberle gel insallah. Dün yazamanım çok mutlu oldum testini görünce.

Bende yoldayım kızlar 2 de transferim var. Allaha emanet olun. Rabbim duami dualariniz yüzü suyu hürmetine kabul etsin ınşallah. Patronicee nin müjdesi ile gonlumuze neşe sacilsin ınşallah.
Hadi inşallah dualarım sizinle inşallah ikinizdende güzel haberleri aliriz inşallah

Nenim 56 cikmisti.. 11. Gun az degil ani moralini yuksek tut... carsamba cikan önemli cnm
22.25 i gorunce moralmen coktum cunku ilk tedavimde de ayni sonuc cikmisti ve ne kadar arttiysada dusukle sonuclanmisti sil bastan yasatmasin rabbim tekrar ins.yukselir ins.

22.25 i gorunce moralmen coktum cunku ilk tedavimde de ayni sonuc cikmisti ve ne kadar arttiysada dusukle sonuclanmisti sil bastan yasatmasin rabbim tekrar ins.yukselir ins.
O zaman öyle oldu diye aynısı olacak degil bacim. O zaman demek ki az dua etmisiz. Bak simdi hep bi elden dua ediyoruz Rabbim kimin duasının kabul eder bilinmez. İnsallah bu sefer hersey cok güzel olacak... kötü ornekleri sil kafandan artik en azindan carsambaya kadar olurmu :KK66: Dualarimiz seninle olumlu dusun olumlu olsun sen hamilesin suan üzme bebisini :KK66:)

Moralini yuksek tut canim uzuntu sana hic iyi gelmez suan rabbim dualarimizi kabul eder insallah carsambaya kadar yine dua ederiz canim

O zaman öyle oldu diye aynısı olacak degil bacim. O zaman demek ki az dua etmisiz. Bak simdi hep bi elden dua ediyoruz Rabbim kimin duasının kabul eder bilinmez. İnsallah bu sefer hersey cok güzel olacak... kötü ornekleri sil kafandan artik en azindan carsambaya kadar olurmu :KK66: Dualarimiz seninle olumlu dusun olumlu olsun sen hamilesin suan üzme bebisini :KK66:)
Orasi oyle canim icimde oldugunu biliyorum ve sonuna kadar benimle olmani istiyorum sıkı sıkı tutun bana diye konusuyorum artik richi rich'imle dr.un soyledigi yat dinlen ama suan is yerindeyim birazdan gidicem eve ne kadar ayaklarimi uzatsamda icim rahat degil

Patronicee Patronicee , canım moral bozmak yok. Moral bozulacak bir durum olsa zaten Çarşamba kontrole gerek kalmazdı. Bol bol karnına dokun, enerji gönder yavrularına, konuş onlarla, ellerindeki sıcaklık onlara geçsin, esmaları çek, tevekkül et kuzum. Telaşa gerek yok. İçini rahat tut.

Ben evTik evTik için 444 adet bitirdim, Rabbim kusurlarımla birlikte kabul etsin.

Allah burada çocuk isteyen tüm kullarına bu sene bu mutluluğu yaşatsın inşallah. :nazar:

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; evTik evTik

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- @ozzge81 =》
3- ygmrdmls ygmrdmls =》444 (bitirdi)
4- Patronicee Patronicee =》444 (bitirdi)
5- Kuzu_mm Kuzu_mm =》144 tane okudu
6- saydin78 saydin78 =》144 tane okudu
7- evTik evTik =》448 (bitirdi)
8- braindamage braindamage =》
9- whiterose00 whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》444 (bitirdi)
11-

evTik evTik in duasi;En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Selçuk ve Burcu yu birleştirdiğin birbirine kalplerini isindirdigin gibi yuvamiza hayırlı sağlıklı senin katında salih saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla tez vakitte hayırlısıyla hamile kalıp eşimle beraber ilk teknesi,ilk hareketlerini hissedebilecegimiz sağlıkla huzurla Hüma Hatun gibi imanlı elimizden Kur'an düşmediği yere abdetsiz basmayacagimiz hamilelik dönemi nasip et. Zamanı gelince evlatlarimizi sağlıkla hayırlı kolay doğumla kucagimiza alalım inşallah. Çocuklarımı her emzirisimde dahi abdest alıp hep sana sukredeyim, dua edeyim Allah'ım verdiğin mucizeler için diyeyim.Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Duamı ve burada sana el açan tüm kullarının dualarını Mucib adının hürmetine kabul et yarabbim. “İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

X