Her telden SOHBET,MUHABBET.

ayy sorma ,
ruh gıbıyım varya ,
sevgılım olmazsa ben bır hıcım resmen
kızz deme oyle olurmu bır hıcım falan :KK11:
Sen baya baya marifetliymişsin bide mütavizii, ben olsam övüne övüne anlatırdım ben yapıyorum siz yapabilirmisiniz diye :KK53: ben zincir çekmeyi bile beceremiyorum beni alan böyle alsın napim olmuyo :KK42:

yok kızzzz ne marıfetı :KK48: ama oda olmayıversın yemek yapmayı bılıyorsan sorun yok temızlıkte gelır elınden tamamdır :KK48: ama yemek yapmayı bılmıyorsan olmaz ıste hemen ogren :KK48:

bende orgu yapmaya bayılırım ya guzelse bende oreyım kendıme
or or canım ben cok begenıyorum :)googleye orgu amerıkan servısler falan yazınca farklı farklı modeller cıkıyo :)

yok kızzzz ne marıfetı :KK48: ama oda olmayıversın yemek yapmayı bılıyorsan sorun yok temızlıkte gelır elınden tamamdır :KK48: ama yemek yapmayı bılmıyorsan olmaz ıste hemen ogren :KK48:

or or canım ben cok begenıyorum :)googleye orgu amerıkan servısler falan yazınca farklı farklı modeller cıkıyo :)
patates kızartırım makarna yumurta falan yapabiliyorum canım :KK23:

oyle oyle bnm kımsem yokkı ondan baska ,
valla cok guzel ornekler varmıs gercekten hatta bnm ekledıgımde ıslemelı fılan ama vaktım yokkı canım

kızlar suna bı baksanıza harıka :KK68:

Çok güzel ama benim bunu yapabilmem imkansız çok zor görünüyo :KK51:

bn yaparım keske vaktım olsa:KK69:

kızlar bu hazır satılıyo :KK53: yıllar once cok modaydı hatta anneannemde bır suru vardı ortu olarak kullanıyordu ama cok hos gercekten mukemmel oluyor servıs olarak :21:

patates kızartırım makarna yumurta falan yapabiliyorum canım :KK23:

yetmezzz :KK53::KK53: pazar gunlerı yenı mesaın belırlendı yemek yapmakkkkk :KK48::KK48::KK48:

kızlar bu hazır satılıyo :KK53: yıllar once cok modaydı hatta anneannemde bır suru vardı ortu olarak kullanıyordu ama cok hos gercekten mukemmel oluyor servıs olarak :21:

yetmezzz :KK53::KK53: pazar gunlerı yenı mesaın belırlendı yemek yapmakkkkk :KK48::KK48::KK48:
amannn ne ugrasıyosak al bı tane ortu ser ustunde ye yemegını :confused:

oyle oyle bnm kımsem yokkı ondan baska ,
valla cok guzel ornekler varmıs gercekten hatta bnm ekledıgımde ıslemelı fılan ama vaktım yokkı canım
cok guzeller evet canım tabı yemek dokulecek uzerıne dıye gelen mısafırler kıbarca yıyor sagolsunlar cok dusuncelıler :KK53:

Çok insafsızsın MutluBulut_ MutluBulut_ :KK12: bi pazar günüm var onuda yemek yapmakla geçirmiyim acıyın bana :KK61::KK61::KK61:

X