Her telden SOHBET,MUHABBET.

tatlım ben yanlız yasıyorum acıkcası yemek yapasımda gelmıyor aksam gdınce
benımde 3 telefonum var + cep telefonum hepsını ıdare edıyorum ama sonra ben mahfoluyorum

kacta cıkıyorsun canım ? calısmak zor tabı ev ısı falanda var
ohh oh senın bır fazla ustelık Allah tum calısanlara kolaylık versın :)

Ev işleri bana işten daha zor geliyo nedense toz almak bile ölüm gibi annemle hep didişiyoruz bu yüzden. beceremiyorum diyorum anlamıyo kadın ille yapcan diyo başımda bekliyo bide

anladım cnm avrupa yakasındasın sen ,
kendı ısınızse dayan napacaksın elalemın yanında calısmaktan ıyıdır valla ,
Tabi orası öyle ama haftada 1 gün tatilim var sadece pazar günü . çok yoruluyorum yazın hele eve girer girmez yatıp uyuyorum ayak tabanlarım şişiyo

Ev işleri bana işten daha zor geliyo nedense toz almak bile ölüm gibi annemle hep didişiyoruz bu yüzden. beceremiyorum diyorum anlamıyo kadın ille yapcan diyo başımda bekliyo bide
ahh anneler ama haklılar tabı ögretmek ıcın aslında ama evlenmeden once bız anlamıyoruz evlenmeden once ogrendıgım hersey yanıma kar kaldı valla evlenmeden once nefret ederdım temızlıkten cunku yanımda 2. bır kısıyle temızlık yapamıyorum ben

Aynı benim gibi , evde yalnız olsam yaparım yine iyi kötü ama annemle yapınca tepemede bekliyo burayı silmedin su döktün ne biçim yapıyosun falan yapasım varsa da o laflardan sonra yapamıyorum valla örgü falan biliyomusun bari canım

hahaha aynı annem ama bende esıme yapıyorum arada bır bıseyler yapmak ıstıyo mesela tost yapacak o oyle mı dogranır bu sekılde yapılırmı dıyıp duruyorum ıyıce anneme benzedım evlenmeden once dantel oruyordum vakıt buldukca :) evlendıgımden berıde su ınstagramda moda olan amerıkan servısler var orguden onlardan ordum şiş beceremıyorum ama maleseff sen bılıyormusunn

Sen baya baya marifetliymişsin bide mütavizii, ben olsam övüne övüne anlatırdım ben yapıyorum siz yapabilirmisiniz diye ben zincir çekmeyi bile beceremiyorum beni alan böyle alsın napim olmuyo

bende orgu yapmaya bayılırım ya guzelse bende oreyım kendıme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…