Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

İlk barıştığıöızda bir şey paylaş dedim. Tamam yarın söz dedi. Yarın oldu tık yok. Dedim madem gelince birlikte fotoğraf çektirir onu koyarız tamam dedi. Sonradan böyle dediğim için yapamazmış :)

Yani ben evlenmenin gerekli olduğunu düşünmüyorum yani tabi ki durumunu sen bilirsin eğer baba olmadan zorluk yaşamam diyorsan cidden salla gitsin sanki sen ona muhtaçsın gibi davranması sinirlerimi bozdu cidden.

Yani ben evlenmenin gerekli olduğunu düşünmüyorum yani tabi ki durumunu sen bilirsin eğer baba olmadan zorluk yaşamam diyorsan cidden salla gitsin sanki sen ona muhtaçsın gibi davranması sinirlerimi bozdu cidden.
Bi de pazartesi günü attığı mesajları görseniz.
Biz düşman değiliz. Kızım deme kızımız. Sen benimsin seni asla bırakmayacağım. Seni senden dolayı da kızımızı çok seviyorum. Yokluğunda çok zor günler yaşadım. Her gece seni düşündüm.

Gibi gibi

Aşk meşk bunları kenara koyun. Çocuğumu istiyorum doğuracağım dediyseniz çocuk için en iyi yol neyse onu seçmelisiniz. Adam pardon çocuk baştan falsolu. Barışma aşamasında bile doğru düzgün hareketleri yok. Olmayacak bir şeyi oldurmaya çalışıyorsunuz.
Kabullenmişse çocuğa babalığını yapsın ama siz ilişki yaşamayın. Biraz süre verin kendinize dişinizi sıkın, gerçekten doğru düzgün bir adam çıkar karşınıza, yaşınız da genç.
Tanıdığım biri böyle beş para etmez bir adamdan hamile kaldı sırf adamı bağlamak için doğurdu. Çocuk yaşına geldiğinde güç bela nikah kıydırdı ama uğruna senelerini harcadığı adam ne iyi bir adam ne iyi bir koca. Belki uzaktan iyi babalık yapardı, kız da baştan onu def etseydi kendine ve çocuğuna uygun birini bulurdu. Hatayı hatayla sürdürmek çok yanlış olacaktır. Evlilik için acele etmeyin.

Yavrucum sen şu saatten sonra boynuna içinde reşat altın olan su damlası çerçeveli kolye takıp kocanın peşinden köye mi gitcen? Kollarda trabzon burmaları falan? He canım?

Aşkım cidden sana neler yaşatmış 2 aydır yalnız ve hamilesin sence biraz dırdır yapmaya kendisinden ispat beklemeye hakkın yok mu? Mesajda bunları yazmak çok kolay ben de yazarım sana istersen senin için oluyorum bitiyorum yazarım eee ispatı? Sen hala yok dırdır yapmayayım yok korkutmayayim diyorsun pes diyorum yani şu an sana kendini affetirmesi gereken o sana ne oluyor?

Kendimi suçlu hissediyorum abartı tepkiler verip. O yüzden sizlere sormak istedim. Sen haklı mı buldun tepkilerimi?
Haklı bulmadım. Adamın sırf arıza çıkarma diye ara sıra yakın davrandığını düşünüyorum, bi yerde gazını alıyor. Sen kendi kendine umutlanıyorsun.

Benim çok fevri bir yönüm vardır. Kavga anında çok kafa ütülerim. Acaba yine abartıp her şeyi batıran ben miyim diye şüpheye düştüm.
Ama ne olacak bir paylaşım altı üstü. Eline mi yapışır.

Katip yazdığı mesajları görsen. Annesine de söyledi.
Senin damarlarının yerini biliyor. Neye ihtiyacın olduğunu, neyi istediğini herkesten iyi biliyor. Senle oynadığını görmemiş olamazsın. İzin verdiği kadar hayatındasın, bazı sınırları geçemiyorsun. Kendini üzdürmene üzülüyorum, karnında çocuk olmasa ne halin varsa gör derim, nasıl sıkıntıda olduğunu bildiğim için halen güzelce uyarıyorum.

Yapma dedik yapma. Ama iyice seni paralamadan, posan çıkmadan aklın başına gelmeyecek. O yüzden eski konunda baskasiyla flortunu destekleyen nadir insanlardan biriydim.
Bi de gelmiş bebeğimizin üzerine yemin et kimseyle bir şey olmadı dimi diyor

Ama sevgilisi is yerindeki evli kadından hoslanabilen bir insan. Isyerinde is arkadaşlarına normal bakan dost olan arkadas olan biri değil ki.

Bi de gelmiş bebeğimizin üzerine yemin et kimseyle bir şey olmadı dimi diyor
Yapma. O adamdan sana koca, bebeğine baba olmaz olmayacak. Zorlama artık. Nikah kısa dahi sadece seni hirpalayacak. En kötüsü sana şimdi yaptığını bebeğine yapacak. Bir kaybolacak bir büyük sevgi gösterisi yapacak. Seni geçtim o çocuğun tüm dengesini bozacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…