her şeyi berbat ettim

Vallahi ben genel olarak burada mi hanımlardan farklı düşünüyorum.
Adam size bu kişinin sizden hoşlandığını söylemiş siz bi de yemeğe çıkmışsınız. Ne lüzum var ? Çok mu önemli Ahmet’le yemek yemek.
Ben de ilgi seviyorsunuz şeklinde yorumladım bu hareketi.
Aynı şey bana yapılsa ben de kıllanırdım başlamadan mesafe koyardım

Kusura bakmayın ama Mehmet sadece sizin ilginizi sevmiş, yoksa gerçekten sizin dediğiniz gibi hoşlanan ciddi davranan adam sahiplenir. Sizle iş yerinde arkadaş olarak bile bir defa yemeğe çıkmaya cesareti yok, gerçek neden ne kısmeti kapanmasın, yoksa sizle öğle yemeği yedi diye kıyamet kopacak hali yok. Soranlara da arkadaş olduk der geçersiniz, kim ne konuşacak siz iş yerinde saygılı olup işinizi düzgün yaptıktan sonra. Üstelik sevgili bile değilsiniz, Ahmet yemek yiyelim dediğinde her seferinde yalan ve bahane mi bulacaksınız ?
Yaşınız çok genç, size tavsiye ortada gerçek bir ilişki bile yokken bir erkek için bu kadar taviz vermeyin. Zaten Mehmet sizle bir kere bile yemeğe çıksa Ahmet gerçekten dediği gibi hoşanıyor ise mesajı alır, bir daha teklif etmezdi. Seven ve gerçekten hoşlanan erkek bu kadar kolay gözden çıkarmaz. Eminim o Mehmet'in sizin iş yerinde ya da iş ortamınızda sizin dışınızda sizin gibi görüştüğü başka kızlarda var. Dedikodu bahanesi ile iş yerinde hepinizi görmezden gelip arkadan iş yürütüyor ki sizi bu kadar kolay gözden çıkarmış gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…