Her şeyi 2 bacak arasına bağlayan kocam

Bunların hepsini öğretmen maasi yla mi yapıyorsunuz? Branş neydi?

Hayrettttt. Hala bu adamla devam edebiliyorsun. Seni hor gören, kadınsın diye ikinci plana atan, güvenmediğin bi ana kuzusuna sahipken.....

Kuzum neden çekiyorsun. İki sarıldı diye herşey düzelmez. Tepkini koy. Topla valizini git anana. Yeteeerrr artık de.

kusura bakma ama böyle bir adamla evli durmazdım. düzelmez sen calışımca dahada beter olacak inan. yarın öbürgün coluk cocugunuz olacak neyle gecınmegı düşünüyor? üstelik senden kısıp ailesıne vermesi sacma. komple sülaladen bahsediyorsun sen. bugune kadar ne kv dem nede kayınbabam kuruş ıstemedıler bizden. cidden tuhaf bir ailesi varmış eşinin. ben olsam bşr dakıkka durmam

Bu sefer gerçekten de çok kırdı beni
Ona göre iki sarılmayla her şey düzelmeli.
Gitmek istemiyorum çünkü 2 hafta sonra sınavım var ve çok kritik bir süreçteyim.düzenim allak bullak olcak :-(
Ama bunu onun yanına bırakmicam

sen calışsan kendını maaşını ve senınkınıde dagatacak olacaklar belli. bşr halt olmaz bundan boşan aklın varsa. kendı maasından kendın gecın. ıllerde cocuk cocuk bakamaz böyle

O kadar yoruldum ki artık .Atanayım başımı alıp gideyim diye dua ediyorum artık :-(
çok haklısın canım çok sinir bozucu şeyler bunlar.
artık etrafta ADAM bulmak çok zor.
derslerini etkilemesine izin verme sakın. şimdilik sınava kadar fazla odaklanmamaya bu konularda derin düşünmemeye çalış.şuan için kendi adına yapacağın en iyi şey bu çünkü.
dedim ya benim eşimin ailesi de eşimin mabediymiş öyle diyor.hastalıklı düşünceler bunlar.

Huzur mu?
Para mı?
Para diyorsan karışmaya devam et huzurun kaçsın...
Huzur diyorsan karışma.. agzının tadı olsun ama eksik olan para olsun...

Okudukça içim şişti, zaten eşinin konuşmaları, sana hitap biçimi olduğu gibi falsolu.
Bütçeyi gizlemek, harcamaları başına buyruk yapmak ve borçlanmak vb. bunlar da yanlış, artık siz bir ailesiniz bilginiz olmalı kesinlikle ve bütçe üzerine yönetim hakkınız da.
Bi de sen kadınsın ben erkek lafları...
Ay iyi ki gölgesi varmış bi erkeklerinkinin, olmasa ne yaparlarmış nerelerini öne sürüp de tartışmalarda haklı(!) çıkarlarmış merak ediyorum.

Burnundan getirirdim ben olsam ve boşanmaya kadar yolu açık olurdu.
Yine de sizin hayatınız, sizin kararınız, ağır ve saçma bir durum yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…