Her şey internette başladı, nerden bilebilirdim böyle olacağını..

Çok çok kötü bir durumdasınız.
Yalanla ilişkiye başlamışsınız ve gerçekler ortaya çıkınca sizden soğumuş ( kibar olarak yazdım. )
Kendinizi onun yerine koyun misal siz esmersiniz arkadaşınız sarışın falan bir sene boyunca sizi o diyerek sevmesi ne kadar kötü ve anlayış beklenilmemesi gereken bir durum.
Sizi ses tonu olarak benimsemiş fakat yanında hep arkadaşınızı hayal etmiş.
Evet böyle yazınca kötü duruyor ama gerçek bu.

Bundan sonrası için sağlıklı bir ilişki beklemek zor. Onsuz yaşayamam falan diye düşünmeyin hayatta neler geliyor insanın başına.
Yolunuza tek başınıza devam ederseniz hayatınız daha kolay olur.

Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkür ediyorum. Ben hatamın farkındayım ve bunu kabulleniyorum. Söylediklerinizin hepsi gerçek alınacak, kırılacak bir şey yok. Zamanla düzelir mi diye bekliyorum ve bunca şeye rağmen beni silip atmayan adamın beni affedeceği günü hayal ediyorum.

Peki sen hissettiklerinin gerçekten aşk olduğuna emin misin? Hadi diyelim ilk zamanlar hoşlandın ama bence sonrasında devreye vicdan girdi. Ve sen bunu aşk sanıyorsun. Gerçek aşk böyle olamaz ki. Lütfen ne olursa olsun kendini daha fazla ezdirme ve karşı tarafıda üzme. Unutamam gibi gelir sana unutursun gerçekten. İnsanlar nelere alışıyor. Annesini, babasını, evladını kaybediyor da yaşıyor. Kendini unutamam, yaşayamam diye doldurma. Baştan kangren olmuş bir ilişki, çözümünse kesip atmak..

O şekilde değil de acaba takıntı haline mi getirdim diye uzun uzun düşündüm ama değilmiş. Bir kılıf uydurup bu aşktan vazgeçme çabam sonuçsuz kaldı kısaca. Teşekkür ederim düşünceleriniz için ancak ben bu yola çıkarken her şeyi göze aldım ve şimdi durup bunları tekrar tekrar düşünmek yerine nasıl daha iyiye götürebilirim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
bence bu kisi sizinle evlenmeyecek, simdi sadece takiliyordur; belki kendince intikam aliyordur, bir sene boyunca baskasini sevmis bundan sonra sizi gercek anlamda sevebilecegine hic ama hic inanmiyorum, sizde acida olsa bu gercege alismaya calisin, bu kadar kisi bundan sonra saglikli bir iliski kuramassiniz diyor, bende öyle düsünüyorum ve bundan sonra düzeltilcek bisey yok ortada bana göre,

yasadilariniz güzel degil ve dogru herkes hata yapabilir ama gercekleride görmemezlikten gelmeyin, sonunda daha cok üzülürsünüz

Son düzenleme:
Öncelikle herkese merhaba,

İnsan bir kere dert edinince ne dostlar ne aile hiçbiri fayda etmiyor. Kimseyle konuşamamaktan, yaşadıklarımı içime atmaktan öyle yoruldum ki en sonunda burada sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Sonuna kadar önyargısız bir şekilde okursanız sevinirim.

Her şey 2012 yılının sonlarına doğru okula gitmediğim bir günde başladı, bilgisayar başında pineklerken yakın bir arkadaşım, arkadaşının anonim arkadaşlık sitesindeki hesabının şifresini bana verdi. (siteyi bilenleriniz vardır belki, kayıtlı kullanıcılar var liste halinde ve siz birine tıklayıp ona anonim olarak yazıyorsunuz bu şekilde sohbet başlıyor. sizin kim olduğunuzu siz istemedikçe öğrenemiyor.)

Kim var kim yok siteye göz atarken okuldan mezun olmuş birini gördüm(bu kişi tabiri caizse okulun popüler çocuklarından, hani kimsenin konuşmaya cesaret edemediği, kimseye pas vermeyen tiplerden. Hal böyle olunca kendisiyle muhabbetim olmamıştı okulda bulunduğu sürece, hoşlanmıyordum da kendisinden. Yalnızca dış görünüşü herkes gibi benim de hoşuma gidiyordu.)

Tıkladım resminin üzerine ve yazmaya başladım, dün gibi aklımda konuştuklarımız.. Akşama kadar konuştuk, gün sonunda ona öyle alışmıştım ki nasıl böyle biri olabilir bu çocuk diye düşünmeye başladım. iki gün, üç, dört, beş.. sabah akşam onunla konuşmaya başlamıştım. (Tabii bu arada kendim olarak konuşmuyorum, arkadaşımın arkadaşının adıyla ve onun fotoğrafıyla..)

Zaman su gibi aktı.. Onunla konuşmaktan alıkoyamıyordum kendimi, bilgisayar başında sabahlıyorduk her gün. Hayatımda ilk kez birini kendime bu kadar yakın hissediyordum, tabii o da öyle. ikimiz de önceki ilişkilerimizden dolayı yıpranmıştık ve acılarımızı paylaşıyorduk. Bu şekilde ilerlerken sevgili olduk, buluşmak istiyordu sürekli erteliyordum. (kendim olarak yazmamıştım ki nasıl buluşabilirdim..)

Bir şekilde(nasıl olduğunu sormayın ben de bilmiyorum) onu doğum gününde buluşmaya ikna ettim, 2 ay sonrası falan oluyordu. Zaman daralıyordu doğum gününe az kalmıştı.. bir şekilde ayrılmam lazımdı, onu kırmaktan öyle korkuyordum ki, acı çekmesin istiyordum. deli gibi aşık olmuştum işte. Doğum gününden bir gün önce bir ton yalan uydurarak ailemin telefonumu internetimi elimden aldığını,(arkadaşımdan mesaj attığımı söyledim) ilişkimizin bitmesi gerektiğini, ailemin konuşmalarımızı okuduğunu ve bunun gibi bir ton cümle kurarak ondan ayrılmak istedim. öyle kötü oldu ki.. canı nasıl yandı kim bilir.. biz bu süre içinde bir çok şey paylaşmıştık, evlenecektik, kızımız olacaktı, çok mutlu olacaktık.. kaptırmışım işte kendimi, hayal kurmaya bile hakkım yokken..

Aradan bir süre geçti ve ben yine dayanamadım, bir bahaneyle işlerin yoluna girdiğini söyledim. (tabii bu arada üç beş mesaj atıyordum, irtibat halindeydik.) Kopamadım ondan, sonunun olmayacağını bile bile.

Bir yıla kadar sadece internetten ve telefondan konuşarak götürdük biz bu ilişkiyi.. (ben beni merak ettikçe, arkadaşımdan kızın fotoğraflarını alıp ona atıyordum.) birbirimize güvenimiz sonsuzdu. beni istediğim kadar bekleyeceğini söyledi. buluşma konusunda ısrarını kesti, çünkü gün gelince birlikte çok mutlu olacağımıza inanıyordu.

Bu bir yılda ben defalarca ondan ayrılmaya kalktım, defalarca ağladı, üzüldü, kırıldı.. psikolojisi bozuktu ilaç kullanıyormuş biz tanışmadan önce, biz tanışınca bırakmıştı. ben böyle canını yaktıkça birkaç tane alıyordu arada.

Arkadaşlarıyla kavga etti(nasıl güveniyorsun o kıza ya sahteyse? ya öyle biri yoksa? diye uyarıyorlarmış bunu) ama o öylesine inanıyordu ki bana..

Ben en sonunda içimde tutamadım çocukluk arkadaşım, en yakınım dediğim insana anlattım tüm yaşadıklarımızı, tüm yaptıklarımı.. Aradan biraz zaman geçtikten sonra o da sevgilisine(sevgilisi de bizim okuldaydı ve x ile arkadaşlar) anlatmış. Aslında öyle bir kızın olmadığını benim x'i kandırdığımı söylemiş. Sevgilisini söylememesi konusunda sıkı sıkı tembihlemiş. Tabii erkek tutar mı kendini bir hafta tutmuş iki hafta tutmuş sonra bir gün gidip anlatmış her şeyi.. "X" deliye dönmüş, inanamamış, yalan söylediğini, öyle bir şeyim imkansız olduğunu söylemiş. Beni de gerçek kimliğimle sevmiyormuş meğer.

Neyse çok uzattım buraları geçiyorum. "Bu beni aradı sen gerçek değil misin? sen aslında başka biri misin? kandırıyorlar beni dimi, bizi ayırmak istiyorlar. yalan söylüyorlar de bana..." bir sürü şey söyledi peş peşe. boğazım düğümlendi hiçbir şey diyemedim.

Bu olay olduktan sonra bana webcam aç dedi, inanmak istiyorum görmek istiyorum sevgilimi dedi. (hala gerçek olduğuma inanıyordu.) ben bu olayı nasıl çözeceğimi düşünürken her gün evden çıkıp gittim, kimsenin olmadığı kuytu köşelerde saatlerce ağladım. kendimi kaybettim, onu çok seviyordum ve benimle asla olmayacaktı. benden nefret edecekti böyle bir şey yaptığımı öğrenince..

En sonunda tüm cesaretimi toplayıp onu avm'ye çağırdım, (itiraf etmeden kim olduğumu) garson bir kıza zarf verdim, zarfın içinde her şey yazıyordu, içimi dökmüştüm ona. Geldi.. uzun zamandan sonra ilk kez onu yakından gördüm.. ben saklanıyordum. garson kız peşinden gitti verdi zarfı. okudu. aradı, ve ondan ne istediğimi, hiçbir şey beklemememi kısaca her şeyin bittiğini biraz buruk, biraz sinirli ve oldukça üzgün bir ifadeyle söyledi bana. Ağlamamak için zor tutuyordum kendimi, ben bana bir şans vereceğini umuyordum çünkü onun kocaman bir kalbi vardı.

O gün eve gittim konuştuk biraz, o kızın aslında kim olduğunu, ona aşık olduğunu, onu bir yalana aşık ettiğimi söyledi. bağırdı çağırdı küfretti. haklıydı da. bir yıla yakın kandırmıştım onu. Yazın başlarıydı bu olaylar olurken ve tüm yaz boyunca başka biri oldu o naif o kırılgan o romantik adam gitti yerine bambaşka biri geldi. Hala benimle konuşuyordu ama buz gibiydi. sürekli başka kızlarla olan muhabbetlerini duyuyordum, her gün dışardaydı. her günüm ağlamakla, başımı duvarlara vurmakla geçti. hayatımda ilk kez birine aşık olmuştum. (bundan önce de erkek arkadaşlarım olmuştu ama elimi dahi tutturmamıştım, ki bu yüzden bitti ilişkilerim. Kendimi gerçekten aşık olduğum insana saklıyordum.) O insanı bulmuştum ama benim değildi işte..

birkaç ay sonra bana karşı daha ılımlı olmaya başladı. fotoğraflarımı merak ediyordu, kıskanıyordu içten içe bunu belli de ediyordu, ama hep bir iyi bir kötü oldu bir gün iyiyken ertesi gün yaptıklarımdan dolayı bana yine küfürler savurdu.

Şu an sevgilim.. Çok çabaladım gururumu ayaklar altına aldım, onun için her şeyi yok saydım. Ettiği ağır küfürleri sineye çektim, yaptıklarını çektiğim acıları hepsini.. Sırf o günlerin hatrına, o günlerin yeniden geleceği zamanı bekliyorum hala.
Şu an hala çalkantılı bir ilişkimiz var. İki gün iyiysek üçüncü gün yine bazı şeyleri hatırlayıp yüzüme vuruyor, tartışma çıkıyor. Çok acı çekti biliyorum ama ben de öyle. Çok pişman oldum, çok ağladım. Ders çalışmam gereken dönemlerim ağlayarak kara kara düşünerek geçti. Sevgili olduktan sonra sadece iki kez görüştük, ve tensel anlamda yakınlaşmamız oldu. Buluştuğumuzda her şey iyi hoştu, bana her şeyin geçtiğini söyledi. Ancak bu süre boyunca iki kez benden ayrılmaya kalktı, sonra barıştık.
Sürekli o günler geliyor aklına, söylediğim yalanlar, bir hiç uğruna çektiği acılar..

Velhasıl kelam, çok seviyorum.. ilk kez bu kadar çok seviyorum.. kendimden arkadaşlarımdan ailemden herkesten her şeyden çok seviyorum. onu geleceğimde istiyorum, kurduğumuz hayaller gerçek olsun istiyorum imkansızı mı istiyorum? Ondan başka birini hayatıma alamayacağımı biliyorum.

Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var sevgili kk üyeleri, ona nasıl yaklaşmalıyım? Bu gelgit dönemlerimiz çok oluyor, çok tartışıyoruz, hala küfür ettiği zamanlar, bana kızdığı, gurur kırıcı şeyler söylediği zamanlar oluyor ama sabrediyorum bekliyorum. Onu kaybetmekten, bir başkasının ona sahip olmasından deli gibi korkuyorum.

Nasıl bir tavır takınmam konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var. (önerileriniz benim için değerli çünkü içimi dökebileceğim başka kimse yok.) Uzun oldu farkındayım, yorumlarınızı yaparken önyargısız olmanızı tekrar rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

bu yazdiklariniz bana Aini Feriha Koydum filmini hatirlatti:))))

Aşkım anlamı masumluk,dürüstlük,açıklık,güven,samimiyet ,emek

bunların başlamgıçta olmadığına g0re ,bundan sonrada olmayacak
sonu yok bence

Arkadaş çevrem yüzünden, benim de onlar gibi "gerizekalı" olduğumu sanıyormuş.
Halbuki görünen gibi olmuyor hiçbir şey, ben de onu soğuk ve kaba biri zannediyordum.
Bu arada benden iki yaş büyük haliyle biraz daha olgun.
Bir iki ay iyiydik, sonra tekrar doğum günü geldi işte bu yıl.
O zamanı hatırlamış, neden yaptın diye bir sürü soru sordu yine, sitem etti kısaca.
Kafasındakileri atmasını sağlamam lazım ama nasıl hiç bilmiyorum
. :KK50:

ilk görüşmeye gittiğinizde sizi ilk gördüğünde tavrı nasıldı..beğenildiğinizi hissettininzmi?
Bu önemli bence.çünkü bi başkası olduğunuzu düşünerek,başka fotoğraflara bakarak önce etkilenmiş ve devam etmiş...
dilerim bütün bu acı günleri unutursunuz...ama size karşı küfürlü konuşmasına izin vermeyin.saygısını yitirirse hayalleriniz evlilik nasıl olacak...

ilk görüşmeye gittiğinizde sizi ilk gördüğünde tavrı nasıldı..beğenildiğinizi hissettininzmi?
Bu önemli bence.çünkü bi başkası olduğunuzu düşünerek,başka fotoğraflara bakarak önce etkilenmiş ve devam etmiş...
dilerim bütün bu acı günleri unutursunuz...ama size karşı küfürlü konuşmasına izin vermeyin.saygısını yitirirse hayalleriniz evlilik nasıl olacak...

Buluşma yerine benden önce gitmiş oturuyordu, uzaktan biraz izledim onu. Sonra yanına gittim daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi gayet sıcak karşıladı, geçti dedi, iyiyim dedi.
Evin yakınına kadar bıraktı beni, daha yoldayken mesaj attı. Eve gittiğimde nasıl bulduğunu sordum, umduğundan iyi bir buluşma olduğunu söyledi. Benim için de güzel geçti ilk buluşma, sadece yaptıklarımdan dolayı utandığım için yüzüne bakamadım pek, sürekli yüzüme bak diye uyardı beni. Umarım tüm bu acı günler geride kalır ve birlikte çok mutlu oluruz. Alakanız için teşekkür ederim bu arada.

daha önce soruldumu bilmiyorum ama öğreneli ne kadar oldu acaba?

bi hata yapmışsın zaten sende farkındasın bundan sonra yaptıklarına yorum yapmak yersiz olur sanırım... bence şimdilik yapacak çok bişey yok ama hatalıyım diye çokta üzerine düşme ilgiden boğulmasın:) tabi üstede çık demiyorum.. o dengeyi sağlaman lazım.. sadece bu süreçte ona biraz zaman ver ve çok üstüne gitme...

Aynılarını hatta daha kötülerini yaşadı kuzenim.
Kız siyahsa internette beyaz gibi gösterdi kendini.
Yani tamamen kendisiyle zıt bi hayat tarzı, aile vs.
1yıldan fazla görüştüler ve bu sürede kuzenim 180 derece değişti.
Fotograflarından tanıdıgı birine inanılmaz aşık olmuştu, sadakat, saygı.
Hiç birimize laf ettirmezdi biz çok uyardık görüşmeden inanma her anlattıgına diye.

Kız sürekli erteledi buluşmayı, her buluşma geldiğinde ayrılmak istedi.
Kuzenim bizi dinlemeyince abisi araştırıp buldu kızı.
İlk ben konustum.
Banada ilk konusmamızda yalan söyledi ama o da çok sevmiş.
Ben bile hissettim.

Ayrıldılar.
Kuzenim aylarca deli gibi dolaştı.
En son buluştular eve dönerken beni arayıp ' onu cok seviyorum ama sanki o değil karşımdaki. Sevdiğimi söyleyemiyorum, sarılmak istemiyorum, hayal ettiğim ilk buluşmada ne varsa bunda o yoktu kaçmak istedim' dedi.
Kız gösterdiği fotograflardan çok daha güzel, kibar bi kız.
Belki başka şekilde tanışsalardı, bu yalan daha fazla uzamasaydı hayallerindeki herşeyi yaşayabilirlerdi.
İkisininde hayatında başkası yok ve kuzenim sadece sesini duymak istiyorum diyip buluşmadan kaçıyor.
Keşke hiç öğrenmeseydim diyo. Ben olsam hiç tanımasaydım derdim.
Huylarını, sesini vs sevmesi yeterli gelmiyor.
Ne geride bırakabiliyo ne önüne bakabiliyo.
Kapanmayan bi yara gibi yaşıyo ikiside.

Yalanla başlayan hiçbişeyin güzel olabileceğine inanmıyorum ben.
Ne kadar acı çektiğini söylersen söyle yaşattıgın kadarını hissedemezsin.

Bişeylerin düzelmesini istiyorsan kendini ondan uzak tut.
Belki sevdiğini hatırlar, özler.

daha önce soruldumu bilmiyorum ama öğreneli ne kadar oldu acaba?

bi hata yapmışsın zaten sende farkındasın bundan sonra yaptıklarına yorum yapmak yersiz olur sanırım... bence şimdilik yapacak çok bişey yok ama hatalıyım diye çokta üzerine düşme ilgiden boğulmasın:) tabi üstede çık demiyorum.. o dengeyi sağlaman lazım.. sadece bu süreçte ona biraz zaman ver ve çok üstüne gitme...

Yazın öğrendi. Düşünceleriniz için teşekkür ediyorum, böyle şeyler okuyunca iyi hissediyorum. İnandığım şeye doğru ilerlerken motivasyona ihtiyacım var malum, iyi hissettirdiniz.

Güveni çok sarsılmiş.Beni bi kere terketmısti sevgilim güvenim sarsıldı hep acabalarla yaşadım.emin olun siz nasıl yıprandıysanız o da yıprandı ve bu ilişki onarılacak gibi görünmüyor.

Buluşma yerine benden önce gitmiş oturuyordu, uzaktan biraz izledim onu. Sonra yanına gittim daha önceki mesajlarımda da yazdığım gibi gayet sıcak karşıladı, geçti dedi, iyiyim dedi.
Evin yakınına kadar bıraktı beni, daha yoldayken mesaj attı. Eve gittiğimde nasıl bulduğunu sordum, umduğundan iyi bir buluşma olduğunu söyledi. Benim için de güzel geçti ilk buluşma, sadece yaptıklarımdan dolayı utandığım için yüzüne bakamadım pek, sürekli yüzüme bak diye uyardı beni. Umarım tüm bu acı günler geride kalır ve birlikte çok mutlu oluruz. Alakanız için teşekkür ederim bu arada.

Şimdi daha iyi anlıyorum sizi.ilk görüşmeniz gerçekten olumlu geçmişse bi umut vardır mutlaka.ayrıca sizde tatlı dille uyarın o sitem ettiğinde.sonuçta yaptıysanız sevginizden dolayı yaptınız herşeyi....onu birebir kandırmak gibi görünsede kaybetmemek için yapmışsınız.bu onun kandırılma duygusunu hafifletir...çünkü sevmişsiniz ve gerçekten görüşecek kadar güvenmişsiniz.

Şimdi daha iyi anlıyorum sizi.ilk görüşmeniz gerçekten olumlu geçmişse bi umut vardır mutlaka.ayrıca sizde tatlı dille uyarın o sitem ettiğinde.sonuçta yaptıysanız sevginizden dolayı yaptınız herşeyi....onu birebir kandırmak gibi görünsede kaybetmemek için yapmışsınız.bu onun kandırılma duygusunu hafifletir...çünkü sevmişsiniz ve gerçekten görüşecek kadar güvenmişsiniz.

Öncelikle çok teşekkür ediyorum samimiyetiniz için, öyle iyi geldi ki yazdıklarınız. Tam olarak anlatmak istediğim bu, belki dilim dönmediğinden, belki de sanal bir ortamda olduğumuzdan birçok kişi anlamamış. Ne yaptıysam sevdiğimden yaptım, onsuz bir gün dahi geçirmek istemediğimden yaptım. Bir kere girmiş bulunduğum için çıkamadım işin içinden, birde malum sevgim eklenince olaylar bu noktaya geldi..

Son düzenleme:
baştan sona merakla okudum hatalarla başlamış bir hikaye olsa da umarım sonu güzel olur mutlu biter:KK16:

Bizde olumlu yorum yapip sizi desteklemek isterdik ama malum dost aci söyler.. ondan bence sadece olumlu olan yorumlari degilde; ne yazikki; gercekci ve olumsuz olan yorumlarida degerlendirin..

Bizde olumlu yorum yapip sizi desteklemek isterdik ama malum dost aci söyler.. ondan bence sadece olumlu olan yorumlari degilde; ne yazikki; gercekci ve olumsuz olan yorumlarida degerlendirin..

Okuyorum tüm yorumları, söylediğim gibi yazdıklarınız benim için değerli.
Ancak bu durumda sadece geleceğe dair güzel günlere odaklandım, böyle şeyleri aklıma getirerek kendimi üzmek istemiyorum.
Açıkçası pek iyi bir durumda değilim şu son iki üç gündür. Hem ne demişler, güzel düşün güzel olsun.

Son düzenleme:
önemli olan geçmişi hataları yaptıklarınızı bi unutun.Sadece BUGÜN size nasıl davranıyor.istediğiniz gibi birimi...size karşı saygısı sevgisi ne durumda bunları sık sık gözden geçirin.bende biraz sizin gibiyim.sevgi uğruna tüm fedakarlıklar yapılır türünden ama yinede gerçekleri gözardı etmeyin.hem sevgiyle hem mantığınızla hareket edin derim bence.en başta küfür konusunu halledin.ve siz onu sevdiğiniz için suçlu değilsiniz sonuçta oda sizi sevmiş.daha bi sağlam devam edin birlikteliğinize..bu kadar emek..hayalleriniz boşa gitmesin.eğer maksat evlilikse değerlendirin her yönden konuştuğunuz kişiyi..sonuç olumlu olursa zaten devam edersiniz...

Bence iliskiniz ciddi bir boyut kazansa bile yalanlar ustune kurulduğu icin her daim kandirdiginizi unutmayacak aklinda hep olacak ve size simdi küfür eden yarin öbür gun siddette uygular bence kendinizi silkeleyip önünüze bakin okulunuzu bitirin sevgili es bulunur zamani gelince

X