Her şey görüntü mü

Canim ya. Bir sorun vardır belki senin anlamadığın ama takma bence başka arkadaşlar edinmeye çalış herkesle anlaşıcaz diye bir şey yokbir
Canim ya. Bir sorun vardır belki senin anlamadığın ama takma bence başka arkadaşlar edinmeye çalış herkesle anlaşıcaz diye bir şey yok

Çok kibirlisiniz.
Size uygun ortam değil diye "muhabbet etmeyeceğim insanlar" diye burada ayrıştıran sizsiniz. Tanıdıktan sonra söylüyorum zaten demek pek bir şey değiştirmiyor.
Bakın cümlenin daha kibar halini ben sizin için yazayım "Muhabbetlerimizin uymayacağı insanlarla denk gelince" ne kadar kibirsiz bir cümle değil mi?
O kadar üst görüyorsunuz ki kendinizi "normalde muhabbet etmeyeceğim insanlar" diye cümleye giriyorsunuz.
Ben kadınlara hak verdim, nedeni gayet açık.

Muhabbetiniz uyuşmadı diye kimsenin ne altında kalırsınız ne üstünde.
Kusurabkmayında iki kere kahveye çağırdım insan tarafından geri çevrilince ayıp oldu çağırdı gitmedim bari ben çağırayım demeyen insan ya da insanlar için normal zamanda muhabbete değer görürmüsünüz kendinizi

Kendim de sorun aradım takılmaya değer bir durum değil her gurup arkadaşlığı iyi olmaya biliyor onun da farkındayım kıskançılktır çekememezliktir gibi düşüncelerden önce sorun arama taraftarıyım öncelikle belki de ondan açtım konuyu
Kiyamam bence kendinizde hiç eksik aramayın ha enerjide tutmamış olabilir o da sizin veya o kişilerin sorunu değil. Ben de bakimliyim şık giyiniyorum doktor olduğum icin kendileri gibi paspal olmamı sürekli koca kaynana bebek bezi konuşmamı bekleyen insanlar var haliyle onların olduğu gruba dahil olmuyorjm ama bu benim tercihim. Eğer maddi imkanınız varsa spor salonuna üye olmanızı tavsiye ederim benim edindiğim en güzel arkadaşlıklar hep spor pilates salonlarından oldu çünkü oralara gerçekten kendine bedenine değer veren, vaktini boş boş millete cemkirmeye dedikodu yapmaya harcamayın kendine zihnine bedenine yatırım yapan insanlar geliyor. Bir diğer tavsiyem de eşinize dışlanan taraf gibi davranmayın siz hoşlanmadığınızı belli edin çünkü bi arkadaşımın eşi buna benzer konuyu başına kakmisti

Kiyamam bence kendinizde hiç eksik aramayın ha enerjide tutmamış olabilir o da sizin veya o kişilerin sorunu değil. Ben de bakimliyim şık giyiniyorum doktor olduğum icin kendileri gibi paspal olmamı sürekli koca kaynana bebek bezi konuşmamı bekleyen insanlar var haliyle onların olduğu gruba dahil olmuyorjm ama bu benim tercihim. Eğer maddi imkanınız varsa spor salonuna üye olmanızı tavsiye ederim benim edindiğim en güzel arkadaşlıklar hep spor pilates salonlarından oldu çünkü oralara gerçekten kendine bedenine değer veren, vaktini boş boş millete cemkirmeye dedikodu yapmaya harcamayın kendine zihnine bedenine yatırım yapan insanlar geliyor. Bir diğer tavsiyem de eşinize dışlanan taraf gibi davranmayın siz hoşlanmadığınızı belli edin çünkü bi arkadaşımın eşi buna benzer konuyu başına kakmisti
Maddi durumum var düzenli sporada gidiyorum ama herkes dediğiniz gibi kendi hedefinde uğraşında olduğu için sporlarını yapıp çıkıyorlar ben de öyleyim o yüzden oralardan bir arkadaşım olmadı bir tane olmuştu konuşmaktan spor yapamaz hale gelmiştik bu seferde 😅 belki daha sosyallik gerektiren işlere girmem lazım kim bilir. Arkadaşınızın eşi nasıl kakmıştı ki bu durumu başına

Maddi durumum var düzenli sporada gidiyorum ama herkes dediğiniz gibi kendi hedefinde uğraşında olduğu için sporlarını yapıp çıkıyorlar ben de öyleyim o yüzden oralardan bir arkadaşım olmadı bir tane olmuştu konuşmaktan spor yapamaz hale gelmiştik bu seferde 😅 belki daha sosyallik gerektiren işlere girmem lazım kim bilir. Arkadaşınızın eşi nasıl kakmıştı ki bu durumu

Maddi durumum var düzenli sporada gidiyorum ama herkes dediğiniz gibi kendi hedefinde uğraşında olduğu için sporlarını yapıp çıkıyorlar ben de öyleyim o yüzden oralardan bir arkadaşım olmadı bir tane olmuştu konuşmaktan spor yapamaz hale gelmiştik bu seferde 😅 belki daha sosyallik gerektiren işlere girmem lazım kim bilir. Arkadaşınızın eşi nasıl kakmıştı ki bu durumu başına
Ben sürekli gördüğüm insanlarla muhabbet kuruyorum bi de pilatesi grup halinde yapınca orda da kaynaştık 🥰 ya şöyle arkadaşım acilde asistandı baya yoğunlar o dönem hamile kaldığı için iş arkadaşları gicik oldu işin ilginç kısmı en çokta kadınlar:) inanılmaz mobbing baskı laf sokma.. aynı masada kahve içtiği insanlar hem de. Çok zor günler geçirdi eşiyle de konuşmuşlar sonra kavga ettiklerinde eşi seni en yakın arkadaslarin bile sevmiyor dışlıyor ben nasıl seveyim demisti hatırladıkça sinirleniyorum

Kusurabkmayında iki kere kahveye çağırdım insan tarafından geri çevrilince ayıp oldu çağırdı gitmedim bari ben çağırayım demeyen insan ya da insanlar için normal zamanda muhabbete değer görürmüsünüz kendinizi
Şu sitede bile masumca derdinizi yazınca hemen nasıl saldırıya ugrayip aşağılayıcı yorumlarla karşılaşıyorsunuz şunu bilinçaltınıza kodlayin insanların problemleri kendileriyle aslında çok mutsuz ve cahiller 😉 o zaman ne kendinizi suclarsiniz ne de küçük düşüp açıklama yapma ihtiyacı hissedersiniz özeleştiri iyidir ama hiçbir kötülüğü olmayan insana hoş olmayan tavırların altında normal insan aramam ben.

Doktora yaptığın alan ne 😂 böyle herkesin üstünde fikir sahibi olduğu bir şey mi merak ettim
Iletisim bilimleri YL
Gazetecilik Dr
Ama kadın odaklı habercilik üzerine tez yazdığım için tarihi birçok olayın ardalan bilgisine sahibim. Çünkü sosyal bilimler gerçekten çok ic ice.
Ornegin gazetelerin sansure ugramasi hakkinda makale yaziyorsunuz. Donem iktidari donemin ekonomik ve sosyolojik durumlari da isin içine giriyor. Biri dönemle ilgili gelip o olay öyle değil dedikleri an göz devirip tamam diyorum. Facebook üzerinden bilgili tipler yani. Oturup okuma falan yapmamış bana "sen bilmiyorsun" diyor.

Iletisim bilimleri YL
Gazetecilik Dr
Ama kadın odaklı habercilik üzerine tez yazdığım için tarihi birçok olayın ardalan bilgisine sahibim. Çünkü sosyal bilimler gerçekten çok ic ice.
Ornegin gazetelerin sansure ugramasi hakkinda makale yaziyorsunuz. Donem iktidari donemin ekonomik ve sosyolojik durumlari da isin içine giriyor. Biri dönemle ilgili gelip o olay öyle değil dedikleri an göz devirip tamam diyorum. Facebook üzerinden bilgili tipler yani. Oturup okuma falan yapmamış bana "sen bilmiyorsun" diyor.
Yani çok da objektif bir alan değilmiş bir yandan haklısınız. Ama aynı olayı farklı taraflarda anlatan tarih profesorleri bile varken bir şey diyemicem😅 benzer bir muhabbeti çocuk gelişimi alanında 2 arkadaşım yaşamıştı da ondan merak ettim, olay baya kavgaya dönmüştü 😅

O klas enerjiyi ben de hissettim şuan 😅 gerçekten normal zaman ve şartlarda muhabbet etmeyeceğimiz insanlara bazen hayat denk düşürüyor böyle olunca ve dışlanma gerçekleşince kafada dönen suçlamalar senaryolar baş gösteriyor biraz salmak lazım ama yeni geldiğim şehirde yapayalnız olduğum için bu benim için pek mümkün olmamıştı bu durum
Ben anladım şu an neden istenmediğinizi 🙄

Ayrıştırma diyecekseniz başlangıçta ayrıştırmadım kendimi sohbetlerine konu ne olursa ortak oldum sonuçta böyle olunca evet ayrıştırma düşündüm hem onlar için hem benim için olmuyorsa bu şu nedenden diye sadece yaşam tarzı düşünce tarzı olarakta değil konumda da yazıyor belki ben görüntü olarak güvensiz sinsi de durabilirim dedim kendimi de bu şekilde ayrıştırdım farkındaysanız çünkü neden bulmaya çalıslırken ayrıştırma dürtüsü duyuyor ben istenmiyorsam neden diye

Selam herkese daha önceden üyeliğim vardı fakat e posta şifremi unuttuğum için yeni üyelik açtım. Derdime gelecek olursak arkadaşlık ilişkilerinde istenilmeyen insan olduğumu düşünüyorum eşimde farkında arkadaşlarının eşleri toplaşıyor beni çağıran yok o da hayret ediyor sebebini o da bulamıyor okumuşsun kültürlüsün oturmasını kalkmasını giyinmeyi konuşmayı biliyorsun senle konuşurken ben sıkılmıyorum ailem içindede seviliyorsun ama niye bir arkadaşın olamıyor diye bana soruyor geçmişte hiç arkadaşım olmadı değil oldu tabi hala da görüştüğüm vardır ama az sayıda. Benim de aklıma gelen şu acaba görüntümde mi var bir şey sinsi mi duruyorum güven oluştrmayacak bir tipim mi var çünkü daha önce biten bir arkadaşlıgımda şu oldu ben onu severdim muhabbetimiz iyidi zor zamanında yanında oldum destek oldum ve aramızda hiçbir şey yokken başkalarına ben o kızdan hiç hazzetmiyorum demiş bunu duyunca da bitirmiştim arkadaşlığımı yani görüntü etki eder mi giyim kuşam değil kastettiğim çünkü gerçekten bir sebep bulamıyorum özeleştirimi defalarca yaptım dikkat ettim törpülemem gereken yerleri törpü ledim eşim bile şaşırıyor çünkü sıkıntılı bir insan değilim
Sizi dış görünüşünüze göre hayatına alan insanlardan zaten uzak durun. Önemli olan karakterdir her zaman. Fazla fedakar olabilir misiniz arkadaşlık ilişkilerinizde? Ya da hemen yakınlık kurmak istiyor olabilir misiniz bu da insanları rahatsız edebilir şahsen ben benimle hemen samimi olmaya çalışan insana temkinli yaklaşırım. Kimse kimseyle arkadaşlık etmek zorunda değil elbette sizin de kafa olarak uyusacaginiz insanlar girecektir hayatınıza. Bence bu konuyu çok fazla düşünüp kendinizi suçlamayın zamana bırakın

Şu sitede bile masumca derdinizi yazınca hemen nasıl saldırıya ugrayip aşağılayıcı yorumlarla karşılaşıyorsunuz şunu bilinçaltınıza kodlayin insanların problemleri kendileriyle aslında çok mutsuz ve cahiller 😉 o zaman ne kendinizi suclarsiniz ne de küçük düşüp açıklama yapma ihtiyacı hissedersiniz özeleştiri iyidir ama hiçbir kötülüğü olmayan insana hoş olmayan tavırların altında normal insan aramam benderdi

Şu sitede bile masumca derdinizi yazınca hemen nasıl saldırıya ugrayip aşağılayıcı yorumlarla karşılaşıyorsunuz şunu bilinçaltınıza kodlayin insanların problemleri kendileriyle aslında çok mutsuz ve cahiller 😉 o zaman ne kendinizi suclarsiniz ne de küçük düşüp açıklama yapma ihtiyacı hissedersiniz özeleştiri iyidir ama hiçbir kötülüğü olmayan insana hoş olmayan tavırların altında normal insan aramam ben.
Buraya bir dert yazmışım kendimi de anlatmışım olayları vs ve gerçekten haklısınız maruz kaldığımız insanlar burada da çok var anlamaya çalışıp empati kurup çözüm bulmak varken siz de haketmişsiniz karşı taraf haklı vs gibi içlerindeki bastırılmış kötülüğü kusuyorlar ambiane tabirle.

Ayrıştırma diyecekseniz başlangıçta ayrıştırmadım kendimi sohbetlerine konu ne olursa ortak oldum sonuçta böyle olunca evet ayrıştırma düşündüm hem onlar için hem benim için olmuyorsa bu şu nedenden diye sadece yaşam tarzı düşünce tarzı olarakta değil konumda da yazıyor belki ben görüntü olarak güvensiz sinsi de durabilirim dedim kendimi de bu şekilde ayrıştırdım farkındaysanız çünkü neden bulmaya çalıslırken ayrıştırma dürtüsü duyuyor ben istenmiyorsam neden diye
Konunun başında başka bir arkadaşa da yazdım, kendini üstün gören insanlar bunun farkında olmasalar da hissediliyor. Sizin düşüncelerinizi de hissetmişlerdir. Öyle düşünmedim deseniz dahi dışarıya yansıyan bir şeyler oluyor. Ayrıştırmak değil, üstün görüyorsunuz kendinizi. Ve sırf yalnız kalmamak için kendinizden aşağı gördüğünüz insanlara yanaşmışsınız. Bu biraz iki yüzlülük bence. Bu da hissedilmiştir karşıdan.

Buraya bir dert yazmışım kendimi de anlatmışım olayları vs ve gerçekten haklısınız maruz kaldığımız insanlar burada da çok var anlamaya çalışıp empati kurup çözüm bulmak varken siz de haketmişsiniz karşı taraf haklı vs gibi içlerindeki bastırılmış kötülüğü kusuyorlar ambiane tabirle.
Hahhh tam olarak bunu anlatmaya çalışıyorum 😄 bakın masumca kendinizi defalarca açıklamaya çalıştığınız halde neler neler yazılıyor bişey yapmanıza gerek yok insanlar böyle malesef illaki karşınıza sizin frekansinizda biri çıkar hiiiccc dert etmeyin( demek kolay biliyorum ama uzun süre dert etmeyin)

Ben sürekli gördüğüm insanlarla muhabbet kuruyorum bi de pilatesi grup halinde yapınca orda da kaynaştık 🥰 ya şöyle arkadaşım acilde asistandı baya yoğunlar o dönem hamile kaldığı için iş arkadaşları gicik oldu işin ilginç kısmı en çokta kadınlar:) inanılmaz mobbing baskı laf sokma.. aynı masada kahve içtiği insanlar hem de. Çok zor günler geçirdi eşiyle de konuşmuşlar sonra kavga ettiklerinde eşi seni en yakın arkadaslarin bile sevmiyor dışlıyor ben nasıl seveyim demisti hatırladıkça sinirleniyorum
Arkadaşınızın durumu daha zormuş bir de en yakınları haklısınız eşe karşıda dik durmak gerek arkadaşalrından ziyade eşinin o tavrı daha çok koymuştur bilmem benim eşimde öyle bir tepki verir mi ilerleyen süreçlerde ama tepkim sert ve geridönülmez olur arkadaşınızda öyle yapmıştır umarım

Konunun başında başka bir arkadaşa da yazdım, kendini üstün gören insanlar bunun farkında olmasalar da hissediliyor. Sizin düşüncelerinizi de hissetmişlerdir. Öyle düşünmedim deseniz dahi dışarıya yansıyan bir şeyler oluyor. Ayrıştırmak değil, üstün görüyorsunuz kendinizi. Ve sırf yalnız kalmamak için kendinizden aşağı gördüğünüz insanlara yanaşmışsınız. Bu biraz iki yüzlülük bence. Bu da hissedilmiştir karşıdan.
Benden daha üstün ya da daha alt tarafları yok inanın eğitimli halleri vakitleri yerinde çocuklu insanlar böyle bildiğim için aklımda hiçbir önyargı olmadan gittim görüştüm oturdum yine önyargı olmadı sonrasında da yine kendi adıma görüşürdüm kendileri görüşmediikleri için ayrıştırma sebeplerini ele aldım farklılıklarımızı ortak yanlarımızı farklılık olarakta bunları gördüm belki sebep bunlar da değildir ben olasılıkları kastettim belkide her şey enerji selfie emin olamıyorum

Hahhh tam olarak bunu anlatmaya çalışıyorum 😄 bakın masumca kendinizi defalarca açıklamaya çalıştığınız halde neler neler yazılıyor bişey yapmanıza gerek yok insanlar böyle malesef illaki karşınıza sizin frekansinizda biri çıkar hiiiccc dert etmeyin( demek kolay biliyorum ama uzun süre dert etmeyin)
Öyle insanlara fazla anlam yüklemekten oluyor demek ki burdaki insanlara bile. teşekkür ederim cevaplarınızı ve önerileriniz için de 🤗

Benden daha üstün ya da daha alt tarafları yok inanın eğitimli halleri vakitleri yerinde çocuklu insanlar böyle bildiğim için aklımda hiçbir önyargı olmadan gittim görüştüm oturdum yine önyargı olmadı sonrasında da yine kendi adıma görüşürdüm kendileri görüşmediikleri için ayrıştırma sebeplerini ele aldım farklılıklarımızı ortak yanlarımızı farklılık olarakta bunları gördüm belki sebep bunlar da değildir ben olasılıkları kastettim belkide her şey enerji selfie emin olamıyorum
Satır aralarınızı okuyabiliyoruz. Dediğim gibi farkında değilsiniz ama gayet üstün görüyorsunuz kendinizi. Üstün olduğunuzu söylemedim zaten, öyle hissediyorsunuz kabullenmeseniz de. Son iki sayfadaki mesajlarınızda çok bariz.

Satır aralarınızı okuyabiliyoruz. Dediğim gibi farkında değilsiniz ama gayet üstün görüyorsunuz kendinizi. Üstün olduğunuzu söylemedim zaten, öyle hissediyorsunuz kabullenmeseniz de. Son iki sayfadaki mesajlarınızda çok bariz.
Psikoloji bilginiz var gibi duruyor nasıl anladınız ciddi soruyorum eksik tarafımsa ona yönelmek için

Psikoloji bilginiz var gibi duruyor nasıl anladınız ciddi soruyorum eksik tarafımsa ona yönelmek için
Psikolog değilim sorduğunuz buysa. İyi insan analiz ederim sadece. Yanıldığım olmamıştır şimdiye dek bu konuda. Sizi aşağılamak için de yazmıyorum, ben de biraz tepeden bakarım insanlara, kötülüğümden değil kişiliğim öyle. Kolay kolay yanıma yaklaşamaz kimse ilk tanıştığımızda, soğuk ve mesafeli bulurlar. Sizden de o izlenimi aldım. İçinde rahat olmadığınız, mutlu olmayacağınız bir gruba sırf yalnız kalmamak için dahil olmak istiyorsunuz ama karşıdan sizin bilinçaltınızdan geçenler siz farkında olmasanız da hissediliyor.

X