Her şey görüntü mü

İçlerinden bir tanesi aşırı sessiz ketum ciddi yapı da mesela ama onu çağrırlar ederler ben yerine göre olmaya çalışıyorum sohbet açıyorum ama sonra onlar kendi arasına dönüyorlar dert anlatmayı çokta seven biri değilim yeni tanıdıgım insanlara karşı güler yüzlüyümdür de ama yine de yok belki onlardan ufak durduğum için mi diye düşünüyorum görüntü olarak gerçekten küçük duruyorum 30 yaşımda olmama rağmen 20 gibi duruyosun diyenler çok oluyor bu benim için çokta istemediğim bir şey ondan mı acaba denk görmüyorlar işte görüntüden kastım da bu biraz
Olay goruntuyse zaten dogru insanlarla arkadaslik kurmamissiniz demek oluyor.

Yok ya dış görünüşle alakası yoktur bence. Muhabbetin sarmıyor olabilir mi?
Mesela bekarların yanında sürekli kocam da kocam konuşan
Çocuksuzların yanında çobuktan bahseden
Alım gücüyle alakalı sürekli konuşan
Aşırı depresif
Siyasi ve ya dini konularda çok net amasız konuşan
Tipler var onlardan biri olabilir misiniz?dediğim
Aşırı depresif
Tipler var onlardan biri olabilir misiniz?

Ama bu bazen karşı taraf açısından zorlayıcı oluyor. Seni de dahil etmek için çaba harcıyorlarsa katmak istemiyor olabilirler.
Sen davet ediyor musun insanları ?
Üç dört kere oturmuşluğumuz oldu konu açmaya çalıştım soru sordum ettim düz bir ifadeyle de değil beni kısa kesip kendi aralarında koyu muhabbette tutuldular böyle olunca insanın şevki de gidiyor

Üç dört kere oturmuşluğumuz oldu konu açmaya çalıştım soru sordum ettim düz bir ifadeyle de değil beni kısa kesip kendi aralarında koyu muhabbette tutuldular böyle olunca insanın şevki de gidiyor

Bu insan grubundan kendine en yakın gördüğünle önce ikili görüşmeler yapabilirsin
Bir grubun içine girmek zordur ama böl parçala yönetmek daha kolay :KK70:
Önce o sana en uyan kişiyle çay kahve içmeye çıkın davet edin vs. Birine yakın olunca gerisi zaten gelir

Belki de konu ilgilerini çekmemiştir ya da kısa konuşulacak bir konudur. Özellikle size yapılmış bir hareket olduğunu neden düşünüyorsunuz?

Bence dış görüntü ile ilgili değildir. Kadinlar arkadaş seçerken dış görüntüye bakan canlilar değiller
Ben şu tiplerle assssla gorusmem

1-malum partili
2-benim doktora yaptığım alanla ilgili benim bilgisiz olduğumu savunan cahil
3-her b.ku yargılayan eleştiren
4-surekli kendini öven
5- kozmetik bir ürün hakkında saatlerce konuşan ya da ünlüler vs boş konuşan
6- ağır dindar/kendini cennetlik huri sanan
7- toplumun kurallarına çok bağlı esnek olmayan

Ve en önemlisi ahlak yapısı bana uymayan
Eşini sevgilisini aldatan insanlarla konuşmam.

belki onlardan ufak durduğum için mi diye düşünüyorum görüntü olarak gerçekten küçük duruyorum 30 yaşımda olmama rağmen 20 gibi duruyosun diyenler çok oluyor bu benim için çokta istemediğim bir şey ondan mı acaba denk görmüyorlar işte görüntüden kastım da bu biraz
bunla hic alakası yok, ben de yaşımdan cok duruyorum ustelik neseliyken ziplarim falan, sesim de cirtlaktir, cocuk gibi. Ama her zaman kalabalik bir cevrem olmuştur. cok yakin bir arkadaşim 150 santim falan ama seviyoruz onu, daha dün evine ugradim hatta ozledim diye. bir
buldugun sebepler gerçeklikten cok uzakta. sinsi miyim, genc mi gösteriyorum, kisa miyim vs.
mesela ne konuşuluyordu, ne sordunuz? belki biraz daha ayrinti verseniz diger insanlari hzak tutan seyi bulmada yardimci olunabilir

Onlar uzun zamandan beri tanışıyorlarsa ve ortak bir geçmişleri varsa (ortak konuştukları konular olduğunu yazmışsınız) siz onlara yabancı geliyor olabilirsiniz. Zaten ortamımız, samimi arkadaşlarımız var diyerek sizi dahil etmiyor olabilirler diye düşündüm.

Bence dış görüntü ile ilgili değildir. Kadinlar arkadaş seçerken dış görüntüye bakan canlilar değiller
Ben şu tiplerle assssla gorusmem

1-malum partili
2-benim doktora yaptığım alanla ilgili benim bilgisiz olduğumu savunan cahil
3-her b.ku yargılayan eleştiren
4-surekli kendini öven
5- kozmetik bir ürün hakkında saatlerce konuşan ya da ünlüler vs boş konuşan
6- ağır dindar/kendini cennetlik huri sanan
7- toplumun kurallarına çok bağlı esnek olmayan

Ve en önemlisi ahlak yapısı bana uymayan
Eşini sevgilisini aldatan insanlarla konuşmam.
Doktora yaptığın alan ne 😂 böyle herkesin üstünde fikir sahibi olduğu bir şey mi merak ettim

Aşırı depresif
Tipler var onlardan biri olabilir misiniz?dediğim
Aşırı depresif
Tipler var onlardan biri olabilir misiniz?

Dış görünüşle alakalı değildir eminim ama insanlara verdiğiniz enerji , ortak noktalar , iletişim şekliniz , konuşma ve beden dili bile benim arkadaş seçmemdeki etkenlerdir mesela . Aynı şey bizim içinde geçerli . İnsanlara verdiğimiz izlenim de önemli bu açıdan. Veya soğuk ve katı mı görünürsünüz tam tersi hemen samimiyet mi kurmay çalışırsınız o da ters tepebilir
Belki de enerjisel bir durumdur bunu nasıl takmayabilirim pekii ya da kabullenme vs

Onlar uzun zamandan beri tanışıyorlarsa ve ortak bir geçmişleri varsa (ortak konuştukları konular olduğunu yazmışsınız) siz onlara yabancı geliyor olabilirsiniz. Zaten ortamımız, samimi arkadaşlarımız var diyerek sizi dahil etmiyor olabilirler diye düşündüm.
Bu da olabilir o zaman hali hazırda kurulmuş bir ortama dahil olmayı hiç beklememek mi en iyisi

niye dis gorunusle ilgili olsun ki? neden sinsi oldugunuzu düşünüyorsunuz?
bence objektif olmaya calisin, kendinizi sorgulayin. elbet bulursunuz neyin eksik oldugunu
Çünkü peşin hüküm veren insanları görüyoruz daha karşındakini tanımadan bak bak şunun gözleri de içinde oynuyor diyen tipleri görünce diyorum ki dış görünüşe de peşin hüküm verilip ona göre yargılayan insanlar çıkabiliyor diye düşündüğüm için

Selam herkese daha önceden üyeliğim vardı fakat e posta şifremi unuttuğum için yeni üyelik açtım. Derdime gelecek olursak arkadaşlık ilişkilerinde istenilmeyen insan olduğumu düşünüyorum eşimde farkında arkadaşlarının eşleri toplaşıyor beni çağıran yok o da hayret ediyor sebebini o da bulamıyor okumuşsun kültürlüsün oturmasını kalkmasını giyinmeyi konuşmayı biliyorsun senle konuşurken ben sıkılmıyorum ailem içindede seviliyorsun ama niye bir arkadaşın olamıyor diye bana soruyor geçmişte hiç arkadaşım olmadı değil oldu tabi hala da görüştüğüm vardır ama az sayıda. Benim de aklıma gelen şu acaba görüntümde mi var bir şey sinsi mi duruyorum güven oluştrmayacak bir tipim mi var çünkü daha önce biten bir arkadaşlıgımda şu oldu ben onu severdim muhabbetimiz iyidi zor zamanında yanında oldum destek oldum ve aramızda hiçbir şey yokken başkalarına ben o kızdan hiç hazzetmiyorum demiş bunu duyunca da bitirmiştim arkadaşlığımı yani görüntü etki eder mi giyim kuşam değil kastettiğim çünkü gerçekten bir sebep bulamıyorum özeleştirimi defalarca yaptım dikkat ettim törpülemem gereken yerleri törpü ledim eşim bile şaşırıyor çünkü sıkıntılı bir insan değilim
Neden eşinizin arkadaşlarının eşleri ile arkadaş olmanız gerekiyor ? Bilgileriniz doğruya 32 yaşında, öğretmenmişsiniz. Sizin eşinizden bağımsız kendi arkadaşlarınız yok mu ?

Kendinin çok donanımlı çok üstün olduğunu düşündüğü için karşısındaki insanları küçümsüyor da olabilir. Böyle yapmıyorum diye düşünse de tavırlarına yansıyordur belki ister istemez.

Bizde var bir tane böyle. Kadının gerçekten iyi bir kariyeri var, başarılı bir kadın ama küçük dağları ben yarattım modunda sürekli. Kocasını çok sevdiğimiz için arada kendisine katlanıyoruz ki çoğu zaman aramıza katılmıyor zaten kendi isteği ile.
Aslında onlarda donanımlı hayat görüşü eğitim standartları vs farklılığımız yok pek bikaç tanesi çalışmıyor sadece o da onların tercihi yani absürt değiller ne ben onlardan ne onlar benden öyle söyleyeyim

Belki de enerjisel bir durumdur bunu nasıl takmayabilirim pekii ya da kabullenme vs
Eksikliğini hissediyor musunuz ki arkadaş edinememenin ?
Mesela ben çok çabuk arkadaş edinirim 🙈ama gel gör ki insan sevmem devamını getirmem samimiyet kurmadan mesafeli kalmaya çalışırım.

Az insan çok huzur lafı doğru bana göre 😁
Ama sizin için yorum yapacak olursam ilk adımı siz atmayı deneyin mesela . Kahve içelim mi ? , müsaitsen görüşelim mi gibi

Muhabbetin tutmasj gerekiyor ya. Ben mesela aşırı kendini anlatan, her konuyla bir hikayesi olan, çok konuşan insanlarla arkadaşlık kuramıyorum dengede olmam lazım.

Neden eşinizin arkadaşlarının eşleri ile arkadaş olmanız gerekiyor ? Bilgileriniz doğruya 32 yaşında, öğretmenmişsiniz. Sizin eşinizden bağımsız kendi arkadaşlarınız yok muiş yeri

Neden eşinizin arkadaşlarının eşleri ile arkadaş olmanız gerekiyor ? Bilgileriniz doğruya 32 yaşında, öğretmenmişsiniz. Sizin eşinizden bağımsız kendi arkadaşlarınız yok mu ?
İş yerimde konuştuğum insanlar var tabi ama onlarda ailesiyle çocuklarıyla kendi arkadaşlarıyla bir düzen tutturmuşlar ben yeni geldim bu şehire ailem arkadaşlarım yok bir yıldır burdayım eşimde ben tek kalmayayım onların eşleride görüşüyorlar ediyorlar diye oturma yemek yaptık ortak ama sonradan kendi buluşmalarında dahil etmediler pek dert ediyor muyum bunu etmiyorum çok samimi olduğum arkadaşlarım olsa üzülürdüm ben sadece sebebini arıyorum onlarda kendimde vs

X