Her Persembe 100 rekat

Hu huuu huuu. Her persembe 100 rekat konumda bana yoldas teheccud arkadasi ariyorum. 100 e tamamlamasak bile 2 3 gece 6 rekat kilsak kafi bana..
Teheccıd için uyuyup uyanmak gerekiyor ,maalesef çok geç uyuyorum hayatımda çok şey değişti belki buda değişir ve teheccude de kalkarım

Teheccıd için uyuyup uyanmak gerekiyor ,maalesef çok geç uyuyorum hayatımda çok şey değişti belki buda değişir ve teheccude de kalkarım
5 vakit kiliyordun degil mi canim sen?

Bugun persembe gunu..

Kitap okuyan var miiiii
Namaz kilan var miiiii

Sevgili chentiq hala kılıyor musun?
Hem namaz hem de kitap okuma bildirimine devam edelim mi?
Yarında perşembe:)

Tamam arkadaşlar sizler başlayın bildirime ben şu an müsait değilim sonra bende katılırım size.ama kitap okuma bildirimi yapabilirim

2018 ile beraber yeniden başlayacağız. Kaza namazlarım var binlerce
hepimizin var malesef
O zaman herkes kendine haftalık yada günlük hedef koysun ona göre buraya yazalım mesela bı haftada her namazın arkasından bir kaza namazı kılacağım 7 günlük kaza kılmış olacağım inşallah deyip başlasın bı hafta sonunda kilabildigi kadarını buraya yazsın nacizane fikrim benimde var kaza namazim ama elimden geldiğince kılmaya çalışıyorum ama burası olursa daha motive olurum

Olur güzel fikir

konu sahibi nerdebenim hedefim günlük namazlar kılınacak kılabildigim kadar kaza namazı kılınacak kuran kerimokunacak inşallah
Konu sahibi müsait olunca uğrar inşallah ben kendime hedef koydum pazar gününe kadar 70 sabah namazı kazası kılmış olmam gerekiyor şimdilik bugün itibariyle 3 tane sabah namazı kazası kıldım

konu sahibi nerdebenim hedefim günlük namazlar kılınacak kılabildigim kadar kaza namazı kılınacak kuran kerimokunacak inşallah
Konu sahibi de insan.. uyuyordu
Konu sahibi müsait olunca uğrar inşallah ben kendime hedef koydum pazar gününe kadar 70 sabah namazı kazası kılmış olmam gerekiyor şimdilik bugün itibariyle 3 tane sabah namazı kazası kıldım
bak nasil tanimis beni. Musait olunca ugrar diyor yerim seni :))

• Chentiq Hedef: haftalik 100 rekat. Fazlasi olursa ne ala. Ama eksigi olmayacak insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…