Her Persembe 100 rekat

Canım şu an muhafım bitince söz başlayacağım Allahın izni ile.

Canım iyiki varsın, iyiki seni tanıdığım için çok şanslıyım

Biz tanımadan (yüzyüze) görüşmeden sevdik canım, yalnız değilsin her zaman inşallah yanındayım.

ben de varım beni de unutmuşlar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gel arkadaşım gel sen unutulurmusun canım benim
Hoş ben daha başlamadım ama
ay kuzum nasılsın ben de inşallah başlarım ya memleketten yeni geldim her hafta kıldıktan sonra bitirdikten sonra mı? kıldım kılmadım diye yazacağız

Kizlar kaza namazi kiliyoruz herhalde ben zaten kiliyorum cok şükür ama burasi sayesinde dahada fazla kilarim insallah ama su ara düğün telasina düşünce bide mazeretlenince iyice savsakladim :) ama sayenizde silkelenip kendime gelecegim

ay kuzum nasılsın ben de inşallah başlarım ya memleketten yeni geldim her hafta kıldıktan sonra bitirdikten sonra mı? kıldım kılmadım diye yazacağız
Canım ben çok şükür iyiyim sağolasın.
Bildirimi chentiq arkadaşımız cevaplasın ben yanlış yönlerdirmiyeyim

chentiq kacirdigim bisi mi var noluyor burada ben niye yokum :)
o zaman daha tanismamistik..

tamamladiktan sonra persembe yada cuma gunu kildim kilmadim yaziyoruz. Ilk bir kac sayfayi oku.. zaten sadece motive ve tesvik icin bildirim amacli

o zaman daha tanismamistik..

tamamladiktan sonra persembe yada cuma gunu kildim kilmadim yaziyoruz. Ilk bir kac sayfayi oku.. zaten sadece motive ve tesvik icin bildirim amacli
tamam canım inşallah kılarız tamamlarız ALLAH'IN izniyle amin

Hu huuu huuu. Her persembe 100 rekat konumda bana yoldas teheccud arkadasi ariyorum. 100 e tamamlamasak bile 2 3 gece 6 rekat kilsak kafi bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…