Her Persembe 100 rekat

De get cnntrm yuzlerce kez masallah dedim. Tembelliginin faturasini bana mal edemezsin

De get cnntrm yuzlerce kez masallah dedim. Tembelliginin faturasini bana mal edemezsin

Şaka bir yana şu pedagogun önerdiği kitabı okuyorum ya ondan yavaşladım. Aslında kitap çok güzel öyle sıkıcı falan da değil. Hatta uygulamaya geçildiğinde müthiş işe yarayacağına da inanıyorum. Lakin eşim asla okumaz. Ben anlatmaya çalıştığımda da kulağını vererek dinlemiyor öyle gözü telefonda hı hı diyor deli oluyorum. Çocuk eğitiminde de nasıl bir yol izlenirse izlensin anne-baba birbirinden farklı davrandığında hiçbir yöntem işe yaramıyor malum. Bu yüzden hevesim kaçıyor

Adam
Lar hep oyle. Benimki de ayni. Ben de telefondan fotosunu cekip watsuptan atiyordum onemli yerleri. Hani sen soyleyince telden gozunu ayirmayip hi hi diyor ya. Telden yolluyorsum

Bu arda gecen persembe de bildirim yapilmamis. Ben gene bitirdim namazi

AdamLar hep oyle. Benimki de ayni. Ben de telefondan fotosunu cekip watsuptan atiyordum onemli yerleri. Hani sen soyleyince telden gozunu ayirmayip hi hi diyor ya. Telden yolluyorsum

Mantıklı :))

Ben bir süredir okuyamıyorum canım ya Kafamda çok tilki dolaşıyor bu aralar. O yüzden kendimi kitaba veremiyorum.

Ben 1-2 haftadır kaza namazı kılamıyorum canım regl'di, hastalıkdı, misafirdi derken...
Kitabı da 20-30 sayfa okudum herhalde
Kütüphaneden 3 kitap aldım bir de eke eke
8 martta iade etmem lazım galiba süresini uzatıcam ve kitapları hemen okuyup iade etmem lazım

artık bende buralarda olacağım yer varmı bana da?
Tamamdır canım sağol. Yarından itibaren inşallah yıllık izindeyim. Bir mani çıkmazsa vakit namazları ile başlamak istiyorum.
basim gozum ustune.

bugün perşembe. kimler yaptı odevını?

Bu haftayi bos gecmisiz.. ahh kizlar ahh.. dunya telasina mi daldiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…