Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

Valla hamile kaldım doğurdum hamile hamile çaşıştım, cilve desen var tatlı dil desen var sevimlilik desen var ama kocan öküz olunca ağaca kendini sürten inekten bir farkın kalmıyor ki

Mesela bişey mi isteyeceksin elinle adamın boynunu yada başka yerlerini oksayabilirsin bacağını adamın kucağına atabilirsin veyaa dilinle ve nefesle kulagina küçük dokunuşlar yapabilirsin çok güzel kokan bir parfüm sıkıp seksi bir elbise ile kucağına da oturabilirsin yani bu tarzz şeyler işte gayet etkili oluyor

Benim kocam işve cilveyi sever ama kanmıyor dediğimi yaptıramıyorum. Konuyu merakla takip edecem

Bunun tek sebebi cilve mi gerçekten

Adama helal olsun ya da geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim

Ay çok şükür işve cilve konularının yorumları çağ atladı bu sitede
Eskiler bilir, leoparlı taytlar, odayı gırgırlamalar havada uçuşurdu eskiden jdkdk
Bir ara da bebeksi konuşmalar, dudak büzmeler cilve sanıldı
Saten gecelik giyip yataktan kayarak düşen üyeler vardı
Tişörtünü ıslatıp foto çekip eşine göndermesi tavsiye edilen bir üye birden soğuk suyla buluşunca hasta olmuştu
Gazilik ağlıyordu
Neler gördü bu ülke, neler çektik cilve nediri öğrenmek için, halk cilve savaşı veriyordu her cephede akdkdk

O bakımdan herkes cilveli olamaz bence ki bu seksi olmamakla karıştırılmamalı
Herkes seks yapabilir ama herkes seksi olmayabilir.
Herkesin cool olamayacağı gibi bir şey.
Mizaç meselesi biraz zannımca.
Belli başlı şeyler denenebilir o da renk getirmek için ama sürekliliği olmaz, sanmıyorum.

Abla ders versin bize yaaa

Mutluyken benden alımlısı cilvelisi yok lakin sinirliyken Mahmut abi modundayım, dokunan yanıyor İnsan her zaman cilveli olabilir mi ki

Olay istediğini yaptırmaksa erkekten erkeğe değişir. Benim eşime cilveyle istemediği bir şeyi yaptıramazsın. Ama mağdur olup vicdanına oynarsan her şeyi yapar yani kişiden kişiye değişiyor. Ama çok sağlıklı bir yaklaşım değil bence

Kız bu cilve mi şımarıklık mı bu kişi hangi ülkenin piremsesiymiş

Akıl hastalığı var gibi.Adam da normal psikoloji de değil bence.Normal insan bunu çekmez.

Ben ağlanınca eşim benden kaçıyo bazı regl dönemlerim fazla duygusal geçiyo adam işten eve gelmiyo benle uğraşmamak için

Benimki cilve görünce afallıyo bi şaşırıyo mesela film izliyoruz yemek yiyoruz diyelim o arada bişey yapmasını isterim şu zmaanda şunu yapar mısın diye onu kesin yapar ama aşkımm böceğimm diye sokulup tatlı tatlı konuşsam ciddiye almıyo beni içimdeki kadını öldürdü

bu cilve değil bunlar karı koca kreş yaşındaki bir çocuğun zeka seviyesine sahipler. 2-3 yaşlarımdayken anne babam istediğim çikolatayı almayınca ben de kendimi ağlayarak yere atarmışım. Kadının yaptığı tam olarak bu. Eğer bu cilve sayılıyorsa aşağı yukarı doğduğumdan beri cilveliyim

Gerçekten cilve konusuna gelecek olursak insan sevdiği kişiye otomatikman sevgi göstermek, sırnaşmak istiyor zaten. Yok ben yapamıyorum diyen arkadaşlar içinizden mi gelmiyor adamlara sırnaşmak yoksa içinizden geliyor ama yaklaşmaya mı çekiniyosunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…