Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

qajar.jpg

145 kişinin uğruna helak olduğu İran prensesi, herşey güzellik değilmiş demek ki, Cilve önemli 🤣🤣🤣

Ben hiç cilveli değilim, dişil enerjim çok düşük.Göğüslerim küçük mesela,bu durumdan hiç memnun değilim.Gülüşümü beğenmiyorum.Zaten pek de gülmüyorum.Yakin çevremden de iltifat almam.Kendimi de hiç güzel bulmuyorum.Bende bu durumlar dişil enerjimi düşürüyor.Biliyorum cilvenin öyle çok güzel olması ile alakası yok ama bende çok büyük etkisi var.

Elbette başka etkenler de vardır ama ben çoğu kadının, bu konuda aslında yanındaki erkekten muzdarip olduğunu görüyorum. Buna ben de dahildim hatta burada konum bile var bununla alakalı. Çevremdeki arkadaşlarım benim düşüncelerimi duyunca baya şaşırdılar o dönem, çünkü kendileri tam tersi benim fazlaca cilveli olduğumu düşünüyorlardı. Sorun benim feminen, cilveli falan olmamda değilmiş. Yap yap, karşılık görme, bir yerden sonra o davranışta sönme oluyor. Ben bu durumu düzelttim ve özüme dönebildim çok şükür ama cilve yaptığımız kişinin verdiği tepkiler de oldukça önemli diye düşünüyorum.

Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Neslihan atagülle kadir doğulu abartısı gördüm bu işte ben elaleme güzel gösteri yaptılar ama kız aldatılmayı dahi süslü cümlelerle sindirdi .

Bir insan birşeyi absürt bir şekilde gözünüze sokuyorsa bilin ki o noksandır

yemin ederim en büyük sorunum bu :KK70: bi cilve yapabilsem herşey daha güzel olacak gibi ama asla beceeremiyorum her işi kendim hallede hallede mahmut abiye döndüm

Neden hödük gibi bir erkege isve cilve yaparak istedigimi yaptirmaya calisayim ki ya da parmagimda oynatma ihtiyaci duyayim? Ben onun istedigi bir seyi sevdigim icin yapiyorsam o da yapacak. Erkekler istedigini yaptirmak icin isve cilve mi yapiyor? Bir insani oldugu gibi seversin ya da sevmezsin. Ayy Boyle yaparsan erkek kacar diyenlere aldirmayin,sığ dusunceli insanlar. Erkegin ya da kadinin kacasi varsa kacar. Ne yaparsan yap oyle bir insani evde tutamazsin. Gul gibi karisi evde dururken, erkekle ya da esekle basilan insanlar duydu bu kulaklar. Ahirdaki esek cilve mi yapiyor?

Evde karisi cocugu ac dururken, para istediginde Para yok diyen,evde okuz gibi suratsiz,(baba otoritesi sagliyor sozde) ama pavyona gidip komple maasini oradaki kadina yediren Kocaya cilve yaptiginda evde duracagini mi saniyorsun? Karsindaki erkege bagli her sey. Baktin okuzun teki, isveyle cilveyle ugrasacagina at tekmeyi gitsin. Kendinizi degersizlestirmeyin. Seven insan zaten Sen bir sey demeden yapar. Libidosu yuksekse erkek, evdeki pijamali haline bile yukselir. Libidosu dusukse ya da sorunlari varsa da seni suclar durur. Yok bakmadin,yok Elbise giymedin, yok cilve yapmadin. Cilve yap, elbise giy seksi, gor bak o Adam yine baska bahane bulacak 😀

Neslihan atagülle kadir doğulu abartısı gördüm bu işte ben elaleme güzel gösteri yaptılar ama kız aldatılmayı dahi süslü cümlelerle sindirdi .

Bir insan birşeyi absürt bir şekilde gözünüze sokuyorsa bilin ki o noksandır
Açıkcasi bizde kaldıkları zorunlu iki gün dışında içli dışlı bir iliskimiz yok. Akraba işte denk gelirsek. Gırgır şamata olsun diye konuşuruz, arkasından dedikodu değil yani. İkisi bu durumdan memnun da , aynı simarikligi birbirleri dışında kimseye yapmaya calismadikca beni bağlamaz. Alan memnun satan memnun 😁 aldatılma konusu imkansıza yakın diyebilirim gerçekten ikiside bu hayattan bu ilişkiden zevk alıyor. İnşallah da mutlu olurlar. Çocukları var sonuçta.

Cilve yapmak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum ama erkek gibi de davranmak estetik bir görüntü değil.
Cilve yaparken izlediğim birçok kadın adına utanmışlığım var. Kocası memnunsa hoş tabi.

Birinden hoşlanıyorsan ister istemez hareketler değişiyor zaten, o bu etkiyi yaratamıyorsa kendini sorgulasın.

Mesela bişey mi isteyeceksin elinle adamın boynunu yada başka yerlerini oksayabilirsin bacağını adamın kucağına atabilirsin veyaa dilinle ve nefesle kulagina küçük dokunuşlar yapabilirsin 🤣 çok güzel kokan bir parfüm sıkıp seksi bir elbise ile kucağına da oturabilirsin yani bu tarzz şeyler işte gayet etkili oluyor 😍💃
bumu kız cilve e ben bunu yapıyorum zaten :KK70: bende kendimi odun filan sanıyorum meğer cilveliymişim :KK70:

İşve cilve karşılığında her istediğimi yaptırabildiğim bir kocam yok valla 😁benim adam kendi kafasına koyduğunu yapar,cilve falan işe yaramaz. Zaten ben de beceremem. Sadece genel itibariyle güleryüzlü ve tatlı dilliyimdir. Sabahları mutlu mutlu uyanırım,hiç surat yaptığım görülmemiştir. Eşim için ekstra bir şey yapmam.

niye yapmacik gelsin ki? mesela ilk olarak adami ovmekle baslayabilirsin. digerlerinden farkli bir yönü elbet vardir. ondan basla. takdir et arasira, sevgini göster, bir şeyler talep et...
gecenlerde +18 bölümündeki cilve konusunda şöyle bir sey yazmistim;

kisaca "fake it until make it" dedikleri seyden:) o sey sende dogal durana kadar taklit et. bunu da bence kendin gibi degil de yatakta arasira ortaya cikan bir kadin uzerinden yapabilirsin. zamanla sevdikce - adamdaki olumlu etkileri gordukce günlük hayatina da yansir belki :)
Ya bilmiyorum 35 yaşındayım bu zamana kadar teşekkür ederim canım bitanem den fazlasını yapamadım hiç neden bilmem istiyorum aslında ama bende komik yada itici gibi durur sanıyorum.

Mesela eşim kollarımı öpüp ısırmayı çok sever normal otururken azıcık seveyim der cinsellik için değil hoşuna gidiyor neyse öptü sonrasında ısırdı ay dedim bu sefer acıttın biraz kesinlikle yanlışlıkla sesim kısık gibi çıktı ya dedi ne kadar cilveli konuştun öyle sen gelişme mi var sende dedi gelde öpim geçsin dedi.

Düşünün adam bile o kadar aç ki benden böyle şeylere yanlışlıkla sesimin kısık çıkması adamı mutlu etti anlık 😂😂😂

Ama sizin enerjiniz çok güzel buradan bana bile geçti dediklerinizi denicem teşekkür ederim.

"fake it until make" bende olana kadar devam 😂

Ay çok şükür işve cilve konularının yorumları çağ atladı bu sitede
Eskiler bilir, leoparlı taytlar, odayı gırgırlamalar havada uçuşurdu eskiden jdkdk
Bir ara da bebeksi konuşmalar, dudak büzmeler cilve sanıldı
Saten gecelik giyip yataktan kayarak düşen üyeler vardı
Tişörtünü ıslatıp foto çekip eşine göndermesi tavsiye edilen bir üye birden soğuk suyla buluşunca hasta olmuştu
Gazilik ağlıyordu
Neler gördü bu ülke, neler çektik cilve nediri öğrenmek için, halk cilve savaşı veriyordu her cephede akdkdk

O bakımdan herkes cilveli olamaz bence ki bu seksi olmamakla karıştırılmamalı
Herkes seks yapabilir ama herkes seksi olmayabilir.
Herkesin cool olamayacağı gibi bir şey.
Mizaç meselesi biraz zannımca.
Belli başlı şeyler denenebilir o da renk getirmek için ama sürekliliği olmaz, sanmıyorum.

Evet kesinlikle seksi olmakla cilveli olmak farklı şeyler bencede ben daha çok doğal normalde erkek gibi dümdüz değil sadece biraz daha kadınsı olmayı becerbilmek için cilveden bahsettim.

bu cilve değil bunlar karı koca kreş yaşındaki bir çocuğun zeka seviyesine sahipler. 2-3 yaşlarımdayken anne babam istediğim çikolatayı almayınca ben de kendimi ağlayarak yere atarmışım. Kadının yaptığı tam olarak bu. Eğer bu cilve sayılıyorsa aşağı yukarı doğduğumdan beri cilveliyim 🤣

Gerçekten cilve konusuna gelecek olursak insan sevdiği kişiye otomatikman sevgi göstermek, sırnaşmak istiyor zaten. Yok ben yapamıyorum diyen arkadaşlar içinizden mi gelmiyor adamlara sırnaşmak yoksa içinizden geliyor ama yaklaşmaya mı çekiniyosunuz?
İçimden ne gelmesi gerektiğini bilmiyorum desem:) eşimi çok seviyorum ama bazı arkadaşların dediği gibi bazen eşim bile benden daha cilveli görünüyor gözüme 🤭
Neden hödük gibi bir erkege isve cilve yaparak istedigimi yaptirmaya calisayim ki ya da parmagimda oynatma ihtiyaci duyayim? Ben onun istedigi bir seyi sevdigim icin yapiyorsam o da yapacak. Erkekler istedigini yaptirmak icin isve cilve mi yapiyor? Bir insani oldugu gibi seversin ya da sevmezsin. Ayy Boyle yaparsan erkek kacar diyenlere aldirmayin,sığ dusunceli insanlar. Erkegin ya da kadinin kacasi varsa kacar. Ne yaparsan yap oyle bir insani evde tutamazsin. Gul gibi karisi evde dururken, erkekle ya da esekle basilan insanlar duydu bu kulaklar. Ahirdaki esek cilve mi yapiyor?

Maksat istediğimizi yaptırmak değil aslında yada elimde tutim vs cilve yaptığım için elimde durucaksa bi uzak dursun zaten erkeği elde tutmak i için uğraşmak bana ucuz deliyor.

Benim konuyu açmamda ki asıl sebep ilişkinin, iletişimin biraz daha yumuşaması yani iki erkek gibi olmamak sonuçta kadınız bu kadınlığı hissettirmek vs benim asıl mevzum.

Benim istediğim şeyide yenGEnC yenGEnC çok güzel anlatmış yorumlarında.

Cilve yapmak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum ama erkek gibi de davranmak estetik bir görüntü değil.

Elbette zorundalık değil estetik açıdan daha kadınsı olmak benim vurgulamak istediğim de zaten.
Yani sinirlenince yada bişeye kızınca erkeğin gösterdiği tepki ile kadının gösterdiği tepkinin aynı olmaması gerek bence o aradaki ince çizgi işte ama ben kocamdan daha çok erkek gibi tepkiler verebiliyorum yada dediğim gibi dsha tatlı dilli olup gönlünü hoş tutmak iyi hissettiğim zamanlarda ama maalesef ki bende yok. Yani babaannem bana sürekli ç.üklü süvari dediğini bilirim 😂

X