Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

Şahit olmasam inanmazdım. Ki ben kadınla akrabayim😁 o bisküvi olayı ( nesneyi değiştirdim) birebir yaşandı. Akrabam olan kadın baska bir yerdeydi biz de enisteyleydik , ikram edilen bir şey yiyiyorduk Allah var adam reddetti ama aklıma bin yıl düşünsem karısı yok diye reddettiği gelmezdi. ( Cebine koymaya vs utanmış😂) Sonra da vicdani kabul etmediği için karısına durumu anlattı bir baktım kapıyı çarptı ( bizim evde) odaya girdi hıçkırarak ağlıyor😂 kötü haber aldı sandım, koştüm odaya girdim kapı kilitli kocası yalvarıyor😂 dedim enişte hayırdır dedi böyleyken böyle😂 o da içerden ağlıyor;" benim derdim sence bu muuu, begnn seniiinnnnnn aklinaaa gelmememisimmm uhuhuuhuhuuuu 🤯" oturup zorla yedirdigimize ikna ettik😂 ay bak yine aklıma geldi😂sinirim zıpladı😏
Adamda nasil bir psikoloji var bilmiyorum ama bir baska kadindan ilgi ve ask gordugunde 180derece degisebilir bu adam
Bu lafim da burada dursun😀
Bazi erkekler dunyada baska kadin yokmus gibi bir algida, buyuk ihtimal manipule ediliyorlar cunku karsi cinsten hic yakinlik ve ilgi gormemis oluyorlar
Cunku akli basinda bir adam "üf sacmalama senin yaptigini cocuk yapmaz, afiyet olsun hayatim diyecegine aklina ben gelmemisim diye salakca trip atiyorsun insanlarin icinde" der yani
wcye nasil bensiz gider zicarsin diye de agliyor deseniz sasirmam sahsen 😒

bilmem, benim içimden geliyor :)
mesela sevgilim kapimi acmadiysa arabaya binmeden önce kapinin önünde bööyle beklerim, o binip arabayı calistirmis olsa bile geri iner kapimi acar:) inerken de ayni sekilde beklerim :)
yagmur yagip yollar su dolarsa kaldirimdan inip karsidan karsiya gececekken "ama nasil inebilirim kii??" derim, sevgilim ayagim islanmasin diye taşır. bir sey isteyeceksem dolayli dolayli soylerim. mesela en basiti, bugün çayım bitti, mutfak da teeee nerede terligi giy kapiya git, ac yeni terlik giy falan hic kahvalti keyfimi bozamam. o yuzden şoyle bir muhabbet gelisti; "aşkim bitirdin mi cayini? ic ic sogumasin. cay guzel olmus di mi? ben de cok sevdim , bir bardak daha icmek istiyorum ama teeeeeeeee mutfaga nasil gideyim ki?" dedim, gitti getirdi benden öpücüğü aldi:)
yemek yaparken kıstırırım, bir sey tamir ederse "maşallah barekallah her işi yapabiliyorsun tü tü tü" diye tükürürüm:) , uzak mesafedeyken uyku tutmayinca "yanımda olsan ne guzel uyurdum, keşke bir şey yapabilsen benim icin" derdim mesela, gitar - kalimba falan calip ninni söylerdi kameradan 😂 ilk "sana bir hediye yaptim" dediginde o cantasindan çıkartıp veresiye onbes kere zıplayıp "nerede nerede, hadi" diye elinden almistim- sonra da adet gibi oldu hep devam etti. bu ritueli cok sevdigi icin devamli bir şeyler yapar "sana hediyem var" der.
hatta en son birkac gun once soyle bir sey verdi (onun dilini hic bilmiyorum, öğrendiğim 50 kelimeyle falan bir sohbet kurmuştum . hans isimli türk amcamin pembe kuşu ve kelebegi vardi mesela, prospektus isimli turuncu dişi, betül isimli mor erkek ahtapot bir havuzda aşk yasiyordu, yanlarinda degirmen vardi falan. inanilmaz sacma bir hikaye. bunlari not alip sunu cizmis);Eki Görüntüle 3463741
😂😂😂
yaptigi en küçük seyi bile aşiri beğenir, bunu da gayet gosteririm. onda tekrar tekrar yapma istegi uyanir.
gibi gibi gibi...
ornekleri cogaltmak mümkün.

ogle molasinda eve gelip kahvalti hazirlayip karisini uyandiran koca kadar olmasa da benimki de kendi capinda yapiyor bir seyler💕
Ay evet işte bundan bahsediyorum ben ya çok tatlısınız daim olsun ♥️
Ama ben neden yapamıyorum bunları ya bide sanki bana çok yapmacık komik durur gibi geliyo yapsamda.

Ay yok öğle arası gelip kahvaltı hazırlayan koca ile karısı kesinlikle incelenmeli zaten o başka bişey 😂

Adamda nasil bir psikoloji var bilmiyorum ama bir baska kadindan ilgi ve ask gordugunde 180derece degisebilir bu adam
Bazi erkekler dunyada baska kadin yokmus gibi bir algida, buyuk ihtimal manipule ediliyorlar cunku karsi cinsten hic yakinlik ve ilgi gormemis oluyorlar
Cunku akli basinda bir adam "üf sacmalama senin yaptigini cocuk yapmaz, afiyet olsun hayatim diyecegine aklina ben gelmemisim diye salakca trip atiyorsun insanlarin icinde" der yani
Yapasi var galiba ya. Çünkü bu tavırlar adamın hoşuna gidiyor. Rahatsız değil ve doğru olanın da bu olduğunu söylüyor. İçinden geliyor ve gocunmuyor. O kahvaltı kadının talebi değil mesela. Karakteri böyle. Biri güney kutbunda diğeri kuzey kutbunda da olsaydı birbirini bulurdu.

bilmem, benim içimden geliyor :)
mesela sevgilim kapimi acmadiysa arabaya binmeden önce kapinin önünde bööyle beklerim, o binip arabayı calistirmis olsa bile geri iner kapimi acar:) inerken de ayni sekilde beklerim :)
yagmur yagip yollar su dolarsa kaldirimdan inip karsidan karsiya gececekken "ama nasil inebilirim kii??" derim, sevgilim ayagim islanmasin diye taşır. bir sey isteyeceksem dolayli dolayli soylerim. mesela en basiti, bugün çayım bitti, mutfak da teeee nerede terligi giy kapiya git, ac yeni terlik giy falan hic kahvalti keyfimi bozamam. o yuzden şoyle bir muhabbet gelisti; "aşkim bitirdin mi cayini? ic ic sogumasin. cay guzel olmus di mi? ben de cok sevdim , bir bardak daha icmek istiyorum ama teeeeeeeee mutfaga nasil gideyim ki?" dedim, gitti getirdi benden öpücüğü aldi:)
yemek yaparken kıstırırım, bir sey tamir ederse "maşallah barekallah her işi yapabiliyorsun tü tü tü" diye tükürürüm:) , uzak mesafedeyken uyku tutmayinca "yanımda olsan ne guzel uyurdum, keşke bir şey yapabilsen benim icin" derdim mesela, gitar - kalimba falan calip ninni söylerdi kameradan 😂 ilk "sana bir hediye yaptim" dediginde o cantasindan çıkartıp veresiye onbes kere zıplayıp "nerede nerede, hadi" diye elinden almistim- sonra da adet gibi oldu hep devam etti. bu ritueli cok sevdigi icin devamli bir şeyler yapar "sana hediyem var" der.
hatta en son birkac gun once soyle bir sey verdi (onun dilini hic bilmiyorum, öğrendiğim 50 kelimeyle falan bir sohbet kurmuştum . hans isimli türk amcamin pembe kuşu ve kelebegi vardi mesela, prospektus isimli turuncu dişi, betül isimli mor erkek ahtapot bir havuzda aşk yasiyordu, yanlarinda degirmen vardi falan. inanilmaz sacma bir hikaye. bunlari not alip sunu cizmis);Eki Görüntüle 3463741
😂😂😂
yaptigi en küçük seyi bile aşiri beğenir, bunu da gayet gosteririm. onda tekrar tekrar yapma istegi uyanir.
gibi gibi gibi...
ornekleri cogaltmak mümkün.

ogle molasinda eve gelip kahvalti hazirlayip karisini uyandiran koca kadar olmasa da benimki de kendi capinda yapiyor bir seyler💕
Camasirlari makineden cikarip asar yamuk yumuk
Bende dislerimi sıkarak o manzaraya bakar ve "ilini sıglık kocıcığım😬" derim
Niye oyle astin desem bir daha yapmaz cunku
Mumkunse camasirlar kuruyana kadar o tarafa bakmam😆 sonra kendisi toplar camasir sepetine koyar
Katlamaz😆 sabrim sayesinde birgun katlama asamasina gelmesini de umuyorum🙏 buda boyle bir hikayeydi sdfjk

Şahit olmasam inanmazdım. Ki ben kadınla akrabayim😁 o bisküvi olayı ( nesneyi değiştirdim) birebir yaşandı. Akrabam olan kadın baska bir yerdeydi biz de enisteyleydik , ikram edilen bir şey yiyiyorduk Allah var adam reddetti ama aklıma bin yıl düşünsem karısı yok diye reddettiği gelmezdi. ( Cebine koymaya vs utanmış😂) Sonra da vicdani kabul etmediği için karısına durumu anlattı bir baktım kapıyı çarptı ( bizim evde) odaya girdi hıçkırarak ağlıyor😂 kötü haber aldı sandım, koştüm odaya girdim kapı kilitli kocası yalvarıyor😂 dedim enişte hayırdır dedi böyleyken böyle😂 o da içerden ağlıyor;" benim derdim sence bu muuu, begnn seniiinnnnnn aklinaaa gelmememisimmm uhuhuuhuhuuuu 🤯" oturup zorla yedirdigimize ikna ettik😂 ay bak yine aklıma geldi😂sinirim zıpladı😏
Ben olsam siz manyak mısınız derdim kesin 😂 şaka gibiler

Ahaha yada çocuğu niye ben doğurup bu acıyo çektim sen doğurucan bidahakine der mi der 😂

Erkek kadına ne kadar ilgi alaka gösterirse kadın o kadar "şımarır" ve cilveli falan olabilir heralde, benim etrafdan çıkardığım bu.
Benim eşim ilgilidir ama hatta benden daha cilvelidir bile diyebilirim 😂
Bana mesela en son bu aralar daha bi gözüme tatlı geliyorsun neden acaba dedi tebessüm ederek ben gayet donuk bilmem ki ama teşekkür ederim canım diyip öyle suratına baktım 🤭

Ay evet işte bundan bahsediyorum ben ya çok tatlısınız daim olsun ♥️
Ama ben neden yapamıyorum bunları ya bide sanki bana çok yapmacık komik durur gibi geliyo yapsamda.

Ay yok öğle arası gelip kahvaltı hazırlayan koca ile karısı kesinlikle incelenmeli zaten o başka bişey 😂
niye yapmacik gelsin ki? mesela ilk olarak adami ovmekle baslayabilirsin. digerlerinden farkli bir yönü elbet vardir. ondan basla. takdir et arasira, sevgini göster, bir şeyler talep et...
gecenlerde +18 bölümündeki cilve konusunda şöyle bir sey yazmistim;

yatakta kendini iyi hissettirecek bir kostüm al. onu giydigin gecelerde role-play cilveli bir kadin ol. yani o karaktere bürün, o geceye özel. masaj yap adama, konusurken gözlerinin icine bak da dinle, sevisirken yer değiştir (bir anda sandalyeye gec mesela) yanina çağır, ya da talepkar ol, ondan bazi seyleri talep et vs vs
kendin öyle degilsen bile o senin yatak odasi karakterin olsun.
inan cok etkili bir sey ve iliskinize renk katar.
benim de normalde olmadigim bir kisiligim var yatak odasında, bazi zamanlar kullandigim. kendi kendine dogaclama cikti aslinda, zamanla cok sevdik. simdi ona ozel kostümüm bile var 😅
beni dinle sen bunu bir dene
kisaca "fake it until make it" dedikleri seyden:) o sey sende dogal durana kadar taklit et. bunu da bence kendin gibi degil de yatakta arasira ortaya cikan bir kadin uzerinden yapabilirsin. zamanla sevdikce - adamdaki olumlu etkileri gordukce günlük hayatina da yansir belki :)

Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Bu cilve değil sanki ya 🙄

Benim annem biraz mesafeli kadındır, babam da aksine neşeli kıpır kıpır. Kavga dövüş olur annem 3 gün küser babam geri adım atar hep. Bu açıdan onların ilişkisini inceleye inceleye büyüdüm ve annemin tam tersi cilveli bi tip oldum galiba. Babam anneme kendi ağzıyla söylerdi “Be kadın sen bana 2 tatlı söz söyle beni parmağında oynat” diye😁 O sözüyle erkeklerin özetini vermiş oldu resmen. Tabii içinden gelmesi faktörü de var. Yaptığın cilvenin karşıdan güzel tepki bulması gerekiyor. Çok faktörlü bir mevzuu ama ben kendi evliliğimde keyifle yapabiliyorum. Mesela bazen eşimin içindeki o ataerkil Türk erkeğine sırnaşırım keyfim yerindeyse. Önüne çayını tatlısını koyar “Afiyet olsun beyimmmm” derim adam eriyor oracıkta sjkcksk. Basit bi yapıları var aslında. Bazen de keyfim yerinde olmaz “Kalk çayını kendin koy herif” der kendime de koydururum ama o dengeyi sağlıyorum bi şekilde. Evin reisi, errrrkeeği olduklarını hissetmeye bayılıyorlar ben de arada veriyorum bunu😂
Gece genelde erken uyurum o geç girer yatağa, girer girmez uyuyor bile olsam varlığını hissedince yaklaşır koynuna sokulurum, kedi gibi sarılırım filan. Onun anne-babası şiddetli geçimsizlik sebepli boşanmış ve böyle tabloları hayal bile edemediğini söylemişti eskiden, ben gece öyle kedi gibi koynuna yanaşınca çok mutlu olmuş ilk yaptığımda. Şimdi sevgi arsızı ettim adamı cilvelene cilvelene.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Valla biraz hastalıklı bir ilişki gibi geldi bana bu kadarı normal değil. Adamın bir eksiği var ve onu böyle kapatıyor gibi sanki. İş yerinde taklit galan yaparım erkek bir arkadaş dediki senin kocanın işi zor senin bu cilve adama adam öldürtür ama benim kocamın umrunda mı cilvem sanmam. Cilve değilde erkeği övmek baya iş görüyor. Birde konuşma dili kibar olacak o zaman evet iyi bir erkek oluyorlar.

Bu işveyle falan olacak şey değil, büyü mü yaptırdı acaba adama🤔

Bana ağlama kısmı çok abartı geldi ama kahvaltı filan garipsemedim.
Ben çalışıyorken , eşim evdeyse mutlaka kahvaltı hazırlar ,öğlen için yemek hazırlar beni işten alır , eve giderdik.

Eşim gece vardiyasından geldiyse öğlen molama kadar uyur , yemeği hazır alır beraber sahilde oturup yerdik.

Şimdi çalışmıyorum geçenlerde karpuz dilimliyordu , hem de sohbet ediyorduk bi laf geçti bana eskisi kadar ilgi göstermiyorsun dedim. Karpuzun çekirdeklerini sen yeme diye tek tek ayıklıyorum , bu ilgi değil mi dedi🤣🤣🤣
Alışverişe gideriz, prensesler poşet taşımaz der asla bana taşıtmaz 🤣🤣🤣 filan

Ama ben cilveli değilim, sadece eşim bana nazik ve düşünceli davrandığı için aynı şekilde davranmaya çalışıyorum.

X