Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

Çok odun biri olmasam da pek cilveliyim de diyemem yalan olmasın. Kendi çapımda keyfim yerindeyse şımarırım eşime ancak keyfim yoksa benden serti yok. Çok sert ve zor bir insana dönüşebiliyorum özellikle hayal kırıklığı ve hüzün yaşadığımda. Haklıysam orta yolu bulmaktan çok geri adım atmamayı seçiyorum kesinlikle ve eşim atmak zorunda kalıyor.

Bu keyifliyken yaptığım şımarıklığı hüzünlüyken de yapabilsem herhalde asıl o zaman avucumun içinde oynatırım ama nerdeee :KK70: Asıl kavgada tartışmada, üzülünce böyle cilveli masum masum davranmak lazım ki işe yarasın :) Benim eşim çok cıvıl cıvıldır sürekli muhabbet edelim sabahtan akşama kadar sevişelim yataktan çıkmayalım sahilde mumlarla yemekler yiyelim vs vs En az ayda bir özel bir akşam yemeği hazırlayıp mumlarla şaraplarla romantik bir müzik eşliğinde yapmazsa rahat edemiyor adam ama ben o kadar romantik değilim :') Çok mutlu oluyorum ama aklıma gelmiyor benim ya da onun kadar duygulu olamıyorum. Burda okuduğum mesajları uygularsam çok yardımcı olacak gibi özellikle yenGEnC i :)))

Bir de bu kahvaltı mevzusu falan bana da garip gelmedi ya. İşsiz olduğum dönem adam sabah işten gelip kahvaltıyı hazırlar ortalığı toplar öyle uyandırırdı. Şimdi de akşamları ben işten gelene kadar akşam yemeğini halleder evi temizler. Bisküvi kısmı abartı gibi :KK70:

Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Cavidan mı arkadaşın adı?

Bende çok cilveli sayılmam dedigim gibi adam iş yukumu azaltim bana karşı daha yumuşak olursa o zaman mesela sabah öperek uyandırmadan başlarım ama bı öpücük değil üst üste bir kactane yanaktan boyundan biraz kiritarak hadi ama falan diyerek evde bir şeyi tamir ettiyse maşallah benim kocama ya ne kadar şanslıyım falan deyip kedi gibi sirnasinca adam kendini fetih yaptım sanıyor zaten

Çok odun biri olmasam da pek cilveliyim de diyemem yalan olmasın. Kendi çapımda keyfim yerindeyse şımarırım eşime ancak keyfim yoksa benden serti yok. Çok sert ve zor bir insana dönüşebiliyorum özellikle hayal kırıklığı ve hüzün yaşadığımda. Haklıysam orta yolu bulmaktan çok geri adım atmamayı seçiyorum kesinlikle ve eşim atmak zorunda kalıyor.

Bu keyifliyken yaptığım şımarıklığı hüzünlüyken de yapabilsem herhalde asıl o zaman avucumun içinde oynatırım ama nerdeee :KK70: Asıl kavgada tartışmada, üzülünce böyle cilveli masum masum davranmak lazım ki işe yarasın :) Benim eşim çok cıvıl cıvıldır sürekli muhabbet edelim sabahtan akşama kadar sevişelim yataktan çıkmayalım sahilde mumlarla yemekler yiyelim vs vs En az ayda bir özel bir akşam yemeği hazırlayıp mumlarla şaraplarla romantik bir müzik eşliğinde yapmazsa rahat edemiyor adam ama ben o kadar romantik değilim :') Çok mutlu oluyorum ama aklıma gelmiyor benim ya da onun kadar duygulu olamıyorum. Burda okuduğum mesajları uygularsam çok yardımcı olacak gibi özellikle yenGEnC i :)))

Bir de bu kahvaltı mevzusu falan bana da garip gelmedi ya. İşsiz olduğum dönem adam sabah işten gelip kahvaltıyı hazırlar ortalığı toplar öyle uyandırırdı. Şimdi de akşamları ben işten gelene kadar akşam yemeğini halleder evi temizler. Bisküvi kısmı abartı gibi :KK70:
Başak burcu musunuz?:süslü:

Başak burcu musunuz?:süslü:
Nerden bildin :KK70: Aslında çok yakın bir arkadaşım doğum haritası vs bakıyor benden için şeyi söyledi burcun başak işte belli konularda başak gibisin ama yükselenim terazi epey konuda da terazi gibi davranıyormuşum :/ Anlayamıyorum zaten iyice kafam karıştı o yüzden.

Nerden bildin :KK70: Aslında çok yakın bir arkadaşım doğum haritası vs bakıyor benden için şeyi söyledi burcun başak işte belli konularda başak gibisin ama yükselenim terazi epey konuda da terazi gibi davranıyormuşum :/ Anlayamıyorum zaten iyice kafam karıştı o yüzden.
Anlattığınız karakterin aynısı ama tıpa tıpıyım ve başağım:KK50:

Kadın mutluysa seviliyorsa, eşinden değet görüyorsa, eşi işbitiren erkek olduğunu hissettiren biriyse, farkında olmadan cilveli oluyor.
Ülkemiz erkeklerinin çoğu psikolojik sorunlu olduğu için cilve yapacak neşe bırakmıyorlar kadında. Evlilikler de ev arkadaşlığına dönüyor

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Eşime okudum bu yazınızı elde ne adamlar var diye.
Eşimin cevabı o artık s.kli bayan olmuş dedi😂

Asla beceremem cilve işlerini. 4.5 yaşındaki kızıma bakıyorum baştan aşaği cilveden ibaret. Tamamen yapı meselesi olduğunu düşünüyorum.

Bu da pek normal gelmedi. Böyle kedi gibi herifi ister miydim diye bir düşündüm şahsen

Bu cilve değil sanki ya 🙄
Bildiğin gerizekalılık 🤦🏻‍♀️ adam da bunlara düştüğüne göre beyinsiz bence. Cilve dediğimiz şey kibar hoş edalı tavırlar olabilir ama bu anlatılanlar değil kesinlikle. Bir de baş başayken evinde kocana her türlü cilveni yaparsın da arkadaşının evinde kapı çarpıp ağlamalar zırlamalarla cilve yapmazsın ya 😏 benim evimde yanımda böyle acayip hareketler yapan koca kadına böyle 😒 bakarım bir daha da görüşmem sanırım

bilmem, benim içimden geliyor :)
mesela sevgilim kapimi acmadiysa arabaya binmeden önce kapinin önünde bööyle beklerim, o binip arabayı calistirmis olsa bile geri iner kapimi acar:) inerken de ayni sekilde beklerim :)
yagmur yagip yollar su dolarsa kaldirimdan inip karsidan karsiya gececekken "ama nasil inebilirim kii??" derim, sevgilim ayagim islanmasin diye taşır. bir sey isteyeceksem dolayli dolayli soylerim. mesela en basiti, bugün çayım bitti, mutfak da teeee nerede terligi giy kapiya git, ac yeni terlik giy falan hic kahvalti keyfimi bozamam. o yuzden şoyle bir muhabbet gelisti; "aşkim bitirdin mi cayini? ic ic sogumasin. cay guzel olmus di mi? ben de cok sevdim , bir bardak daha icmek istiyorum ama teeeeeeeee mutfaga nasil gideyim ki?" dedim, gitti getirdi benden öpücüğü aldi:)
yemek yaparken kıstırırım, bir sey tamir ederse "maşallah barekallah her işi yapabiliyorsun tü tü tü" diye tükürürüm:) , uzak mesafedeyken uyku tutmayinca "yanımda olsan ne guzel uyurdum, keşke bir şey yapabilsen benim icin" derdim mesela, gitar - kalimba falan calip ninni söylerdi kameradan 😂 ilk "sana bir hediye yaptim" dediginde o cantasindan çıkartıp veresiye onbes kere zıplayıp "nerede nerede, hadi" diye elinden almistim- sonra da adet gibi oldu hep devam etti. bu ritueli cok sevdigi icin devamli bir şeyler yapar "sana hediyem var" der.
hatta en son birkac gun once soyle bir sey verdi (onun dilini hic bilmiyorum, öğrendiğim 50 kelimeyle falan bir sohbet kurmuştum . hans isimli türk amcamin pembe kuşu ve kelebegi vardi mesela, prospektus isimli turuncu dişi, betül isimli mor erkek ahtapot bir havuzda aşk yasiyordu, yanlarinda degirmen vardi falan. inanilmaz sacma bir hikaye. bunlari not alip sunu cizmis);Eki Görüntüle 3463741
😂😂😂
yaptigi en küçük seyi bile aşiri beğenir, bunu da gayet gosteririm. onda tekrar tekrar yapma istegi uyanir.
gibi gibi gibi...
ornekleri cogaltmak mümkün.

ogle molasinda eve gelip kahvalti hazirlayip karisini uyandiran koca kadar olmasa da benimki de kendi capinda yapiyor bir seyler💕
Ay yengeç maşallah enerjin çok güzel

Şahit olmasam inanmazdım. Ki ben kadınla akrabayim😁 o bisküvi olayı ( nesneyi değiştirdim) birebir yaşandı. Akrabam olan kadın baska bir yerdeydi biz de enisteyleydik , ikram edilen bir şey yiyiyorduk Allah var adam reddetti ama aklıma bin yıl düşünsem karısı yok diye reddettiği gelmezdi. ( Cebine koymaya vs utanmış😂) Sonra da vicdani kabul etmediği için karısına durumu anlattı bir baktım kapıyı çarptı ( bizim evde) odaya girdi hıçkırarak ağlıyor😂 kötü haber aldı sandım, koştüm odaya girdim kapı kilitli kocası yalvarıyor😂 dedim enişte hayırdır dedi böyleyken böyle😂 o da içerden ağlıyor;" benim derdim sence bu muuu, begnn seniiinnnnnn aklinaaa gelmememisimmm uhuhuuhuhuuuu 🤯" oturup zorla yedirdigimize ikna ettik😂 ay bak yine aklıma geldi😂sinirim zıpladı😏
Gün geçmiyor ki bdv deki konulara yapılan yorumlardan şaşırıp şok olduğum bir insan türü çıkmasın.

Bu kadar ilgiden kacarim ki. 40 gundur dipdibeyiz tatilde. Donuste uzun sure sehir disi gorevi var. Dort gozle bekliyorum, gitsin de kafami dinleyeyim diye. Sizin tanidik da bana pek normal gelmedi 😅

X