Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

Mesela bişey mi isteyeceksin elinle adamın boynunu yada başka yerlerini oksayabilirsin bacağını adamın kucağına atabilirsin veyaa dilinle ve nefesle kulagina küçük dokunuşlar yapabilirsin 🤣 çok güzel kokan bir parfüm sıkıp seksi bir elbise ile kucağına da oturabilirsin yani bu tarzz şeyler işte gayet etkili oluyor 😍💃
Anam bunlar cilve mi oluyor ben cilveliymişim kızzz 🤣🤣 Elim ayağım hiç rahat durmaz, kıçımı başımı açar kucağına otururum 🤣🤣 Orasını burasını ellerim 🤣🤣

Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Bu tamamen ten ve aura uyumu başka açıklaması yok. Ten uyumu adama herşeyi yaptırır Blair cadısını Adriana lima gösterir.

X