Her kadının işveli cilveli olması mümkün mü?

Bak yemin ederim sana ,Allah şahit.

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Bunları yapan insan evladı mı

Adam evi işyerine yakın tuttu ki öğlen arası gelip karısına kahvaltı hazirlayabilsin diye😁 eve geliyor kahvaltıyı hazırlıyor karısını uykudan uyandiriyor ,kahvaltıyı yapıyorlar mutfağı topluyor ise gidiyor😁

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂

Eğer dışarda biri bir bisküvi ikram ederse, cebine koyup getiriyor; ola ki laf arasında yediğini söyler de getirmemiş olursa vay ki vay odalara kapanıyor, ağlıyor. " Nasıl yani o bisküviyi yedin ve ben aklına gelmedim öylemi diye agliyor" ciddi ciddi hıçkıra hıçkıra ağlıyor. ( Bisküvi için değil aklına gelmedigi için agliyormus) 😂 2 gün bizde kaldılar imdattttt yangın var diye bagiracaktim😂
Kız tövbe bismillah o kadının ki sadece cilve değildir o zaman biyerlerinde pırlantayla falan doğmuşdur 😂😂

Yok o kadar istemem ben sıkılırım azıcık öğrensem yeter 🤭

Kız tövbe bismillah o kadının ki sadece cilve değildir o zaman biyerlerinde pırlantayla falan doğmuşdur 😂😂

Yok o kadar istemem ben sıkılırım azıcık öğrensem yeter 🤭
Bir gün daha kalsaydı kilodu indirip kaç Gr diye bakacaktım😂😂 neyse ki agdasini da kocası yapıyor 😂😂

Cilve denince aklima gelen ilk isimm

Çok hastayım
Senin ilacın bende Hayriye
Ay bak simdiii hastayım diyorum Ali Rıza🤗

Eklentiler

• images (27).jpeg
    images (27).jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 81
Neşeli olduğunda, partnerine libidoyu artıran hareketler yaptığında (öpücük, hafif dokunuş, kaş göz hareketleri), gücünü övdüğünde(üfff erkek yhaa😂😂) zaten cilveli oluyorsun sadece ayna karşısında biraz hareket çalışman lazım. Hakeretkerin falan kibar olmalı komşu bir ablam var Sibelcan gibi kıkır kıkır şıkır şıkır. Kivirtarak yürür, gözleriyle edalı edalı bakar. Ben bile gözlerimi alamam 🧿🧿

Ay şakaa yok artık 😳

Yok yok sen ondan uzak dur bacım hiç iyi örnek değil gelsin biz ona azıcık ders verelim de orta yolu bulsun 😂
Ben zaten yapamam. Bana ters. Ben miy miyliktan hoşlanmam. Kilolu olduğu için özel bölgesini gormuyormus, kuaför ya da güzellik merkezi de sağlıklı değilmiş kocası aliveriyormus ne olacakmış 😂 miy miy kedi gibi konuşanlar, göz devirenler falan var kedi gibi gözünün önüne gelir illa ki aynen öyle. Konuşurken ağzına terlik vurasim geliyor. Çünkü sen bu değilsin iğreti duruyor ve bu çok belli.Ona ve kocasına hoş geliyor tabi beni ilgilendirmiyor ara sıra aile bulusmalarinda denk gelirsek o kadar.

Ben de özellikle olmasını istediğim bir durum varsa mutlaka hadi kocacığım, aslan kocacığım, kaplan kocacığım moduma geçerim 😄 şuana kadar hep işe yaradı bu cilve midir bilmem ama eşimin yapmayacağı bir şey olsun leh der illallah demez. Yani bu koca faktörünün kişiliği ile de alakalı.
Yok yok ben azıcık kurcaladım da yengeler teyzeler falan bütün erkekler seviyo bence bu zımbırtıyı işe yaramayan adama benim gibi erkek fatma düşmüştür kesin 😂

Neşeli olduğunda, partnerine libidoyu artıran hareketler yaptığında (öpücük, hafif dokunuş, kaş göz hareketleri), gücünü övdüğünde(üfff erkek yhaa😂😂) zaten cilveli oluyorsun sadece ayna karşısında biraz hareket çalışman lazım. Hakeretkerin falan kibar olmalı komşu bir ablam var Sibelcan gibi kıkır kıkır şıkır şıkır. Kivirtarak yürür, gözleriyle edalı edalı bakar. Ben bile gözlerimi alamam 🧿🧿
Yarın denicem inşallah gülmem 😂

Ben zaten yapamam. Bana ters. Ben miy miyliktan hoşlanmam. Kilolu olduğu için özel bölgesini gormuyormus, kuaför ya da güzellik merkezi de sağlıklı değilmiş kocası aliveriyormus ne olacakmış 😂 miy miy kedi gibi konuşanlar, göz devirenler falan var kedi gibi gözünün önüne gelir illa ki aynen öyle. Konuşurken ağzına terlik vurasim geliyor. Çünkü sen bu değilsin iğreti duruyor ve bu çok belli.Ona ve kocasına hoş geliyor tabi beni ilgilendirmiyor ara sıra aile bulusmalarinda denk gelirsek o kadar.
Şimdi jeton düştü evet bende sevmem öyle kedi gibi sırnaşık mıy mıy adam demek mi öncesinde hiç görmediyse cilveyi böle bişi sanıyor o zaman 🤭

Ama bazı kadınlar var ya gerçekten konuşma tarzı ne bilim kelimeleri vs öyle doğmuş gibi hoş alımlı. Bende tam erkek olucakken kadına dönmüşüm gibi hissediyorum öylelerini görünce 😂

çocuğunu bile alistirmis ;" annen uyuyorsa uyandırmayacaksın, dolapta süt ve gevrek var ye ben gelene kadar." diye tembihliyor 😂kendi isteğiyle uyanmazsa mutsuz olurmuş,başı agrirmis😂😂

Ay hasta bunlar bee 😆 cilve degil bunun adi 🤤

bilmem, benim içimden geliyor :)
mesela sevgilim kapimi acmadiysa arabaya binmeden önce kapinin önünde bööyle beklerim, o binip arabayı calistirmis olsa bile geri iner kapimi acar:) inerken de ayni sekilde beklerim :)
yagmur yagip yollar su dolarsa kaldirimdan inip karsidan karsiya gececekken "ama nasil inebilirim kii??" derim, sevgilim ayagim islanmasin diye taşır. bir sey isteyeceksem dolayli dolayli soylerim. mesela en basiti, bugün çayım bitti, mutfak da teeee nerede terligi giy kapiya git, ac yeni terlik giy falan hic kahvalti keyfimi bozamam. o yuzden şoyle bir muhabbet gelisti; "aşkim bitirdin mi cayini? ic ic sogumasin. cay guzel olmus di mi? ben de cok sevdim , bir bardak daha icmek istiyorum ama teeeeeeeee mutfaga nasil gideyim ki?" dedim, gitti getirdi benden öpücüğü aldi:)
yemek yaparken kıstırırım, bir sey tamir ederse "maşallah barekallah her işi yapabiliyorsun tü tü tü" diye tükürürüm:) , uzak mesafedeyken uyku tutmayinca "yanımda olsan ne guzel uyurdum, keşke bir şey yapabilsen benim icin" derdim mesela, gitar - kalimba falan calip ninni söylerdi kameradan 😂 ilk "sana bir hediye yaptim" dediginde o cantasindan çıkartıp veresiye onbes kere zıplayıp "nerede nerede, hadi" diye elinden almistim- sonra da adet gibi oldu hep devam etti. bu ritueli cok sevdigi icin devamli bir şeyler yapar "sana hediyem var" der.
hatta en son birkac gun once soyle bir sey verdi (onun dilini hic bilmiyorum, öğrendiğim 50 kelimeyle falan bir sohbet kurmuştum . hans isimli türk amcamin pembe kuşu ve kelebegi vardi mesela, prospektus isimli turuncu dişi, betül isimli mor erkek ahtapot bir havuzda aşk yasiyordu, yanlarinda degirmen vardi falan. inanilmaz sacma bir hikaye. bunlari not alip sunu cizmis);
Screenshot_20240810_033959_WhatsApp.jpg

😂😂😂
yaptigi en küçük seyi bile aşiri beğenir, bunu da gayet gosteririm. onda tekrar tekrar yapma istegi uyanir.
gibi gibi gibi...
ornekleri cogaltmak mümkün.

ogle molasinda eve gelip kahvalti hazirlayip karisini uyandiran koca kadar olmasa da benimki de kendi capinda yapiyor bir seyler💕

Ay hasta bunlar bee 😆 cilve degil bunun adi 🤤
Şahit olmasam inanmazdım. Ki ben kadınla akrabayim😁 o bisküvi olayı ( nesneyi değiştirdim) birebir yaşandı. Akrabam olan kadın baska bir yerdeydi biz de enisteyleydik , ikram edilen bir şey yiyiyorduk Allah var adam reddetti ama aklıma bin yıl düşünsem karısı yok diye reddettiği gelmezdi. ( Cebine koymaya vs utanmış😂) Sonra da vicdani kabul etmediği için karısına durumu anlattı bir baktım kapıyı çarptı ( bizim evde) odaya girdi hıçkırarak ağlıyor😂 kötü haber aldı sandım, koştüm odaya girdim kapı kilitli kocası yalvarıyor😂 dedim enişte hayırdır dedi böyleyken böyle😂 o da içerden ağlıyor;" benim derdim sence bu muuu, begnn seniiinnnnnn aklinaaa gelmememisimmm uhuhuuhuhuuuu 🤯" oturup zorla yedirdigimize ikna ettik😂 ay bak yine aklıma geldi😂sinirim zıpladı😏

X