Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

eilenn eilenn , gulbera gulbera , FallenAngel FallenAngel , Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , D Debusi , BEYAZ KURT BEYAZ KURT , pembesu pembesu .
Aranızda bilenler var daha önce başka bi sayfada esma okuyorduk ki hala okuyoruz 2 esmamız kaldı okunacak ama o sayfada okuyan okumayan artık pek belli değil o yüzden bu sayfayı açtım sürekli okuyanlarla devam etmek istiyorum . Pazartesi günü başlayalım inşallah

eilenn eilenn , gulbera gulbera , FallenAngel FallenAngel , Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , D Debusi , BEYAZ KURT BEYAZ KURT , pembesu pembesu .
Aranızda bilenler var daha önce başka bi sayfada esma okuyorduk ki hala okuyoruz 2 esmamız kaldı okunacak ama o sayfada okuyan okumayan artık pek belli değil o yüzden bu sayfayı açtım sürekli okuyanlarla devam etmek istiyorum . Pazartesi günü başlayalım inşallah

canım iyiki etiketledin farketmedim sayfanı
öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım
İnşallah ben olmak isterim

diğer tarafta çok kişi var kimseyi kırmak istemiyorum belki okuyordur ama yazmıyordur ne bilim vebal altına girmek istemiyorum böylesi daha hayırlı diye düşündüm

kimseyi incitmemek için elinden geleni yapıyorsun tatlımmm
devam etmek isteyenlerle burada buluşuruz inşallah

Hanımlar uzun bir süreden beri esmaül hüsna okuyoruz o konuyu devralmıştım hemde kişi sayısı fazla okuyan sayısı az . Aksatmadan okuyacak arkadaşlarla devam etmek istiyorum

merhaba canım

nasılsınn bakalımm

bende katılmak istiyorummm

fakat özel bir durum olmadığı(hastalık vs gibi) sürece okurum işlerim hafifledi bayaa

ama haftasonrları pek giremem bilgin olsunnnnnn

merhaba canım

nasılsınn bakalımm

bende katılmak istiyorummm

fakat özel bir durum olmadığı(hastalık vs gibi) sürece okurum işlerim hafifledi bayaa

ama haftasonrları pek giremem bilgin olsunnnnnn
sıkıntı değil canım zaten haftasonu değilde cuma günü ekliyorum haftasonu dualarını da bi kenara yazarsın yada cuma gününden çekersin . çok şükür iyiyim aramıza gelmene sevindim canım . sen nasılsın

sıkıntı değil canım zaten haftasonu değilde cuma günü ekliyorum haftasonu dualarını da bi kenara yazarsın yada cuma gününden çekersin . çok şükür iyiyim aramıza gelmene sevindim canım . sen nasılsın

TAMAM o zaman

bende iyiyim şükür bugunümüzeeee

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr Hanımlar hepinize hayırlı sabahlar listemiz bugün başlıyor Allahın izniyle esmalardan önce 'Besmele ' çekmek geldi aklıma ... 786 adet Besmele çekilecek ve

Allah: Kendinden başka ilah bulunmayan. Cenabı Hakkın asıl adıdır. Tüm isim ve sıfatlan kendinde toplayan yüce Allah’ın zatının, başka hiçbir varlığa verilemeyen ismidir. 66 adet

Er-Rahman:Bütün Yaratılmışlar hakkında hayır ve merhameti tercih eden. Günde zikir sayısı : 298 Dünya ve Ahirette Allah’ın sevgilisi olmak için okunur. Farz namazlarının ardından 100 defa Ya Rahman ismini zikreden; Allah’ın rızasını kazandığı gibi, Allah’ın nimetleri de ona sunulur. 40 gün riyazet halinde 1000 defa Ya Rahman ismini zikredenin kalp gözü açılır. 5 Vakit namazların ardından 2500 defa Ya Rahman ismini zikreden, her olaydan haberdar olur. Olay olmadan haberi olur. Er Rahman ismini; misk, safran, gül suyu karışımı mürekkep ile kağıda yazıp üzerinde taşıyan; insanlar arasında sevgi, saygı görür. Günde 290 defa zikredenin her arzusu gerçekleşir.

X