Her gün ev süpürülür mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz de banyo yıkamıyoruz cunku alt kata su gidiyor tavanından sızıyor.
Kaç kere tamirci geldi sorunu çözemedi. Belli yaşın üstündeki evlerde bu normal.
Üst katımız yıkıyordu bize damlatıyordu birkaç kez söyledik sinirlendi, iyi ki taşındı gitti kurtulduk.
Banyoyu supurgeyle çekip vileda yapıyoruz mecbur her konut bir değil , bu konuda konu sahibinin üstüne gidilmemesi gerekir.

Siz de süpürge çalıştırıyor diye bir şey yapabilir misiniz bilemiyorum, sabah saatlerinde yapıyorsa şikayetle çözülebilecek bir iş mi ki bu? Kadın belki de hastalıklı, takıntınlı. Kolaylıklar gelsin umarım çözülür ama sanırım sizin evin yalıtımı da kötü yoksa yine çok rahatsızlık vermezdi

Büyük süpürge ile 2 en geç 3 günde bir, dikey süpürge ile günde 2-3 kez süpürüyorum. Mutfağı günde iki kez siliyorum, diğer yerleri 2 günde bir siliyorum.Küçük bebeğim var ,zorunluluktan.

Kendi gider boruları. Bunun için kaç kere söyledik. Baştan klozetten duşa kabinden dediler ama değil, banyo tavanı beton değil baktık gider borusundan geliyor.

Evinizi sigortalatın, banyo akmaya başladığında sigortacıyı çağırıp tutanak tutturun. Sigorta şirketi size hasarın boyutuna göre ödeme yapıyor, üst komşunuzdan da mahkeme aracılığıyla parayı alıyor.

Süpürme konusunda da ben 2 kere robot çalıştırıp 1 kere de normal süpürüyorum. Normal geldi bana

İyi günler, kitap okursanız çevrenizin hayrına olur.
Doğrular ağır geldi kıyamam cevap bulamadığınıza göre

Edin edin şikayet edin, komşu hergün evini süpürüyor diye şikayet edin bakalım ilgili merci neresiyle gülüyor size
Hmmm demek hergün ev süpürüyor hem de uygun saatlerde, cezası 7 yıldan başlıyor, ömür boyu da ev süpüremeyecek pislik içinde yaşayacak

Doğrular ağır geldi kıyamam cevap bulamadığınıza göre

Edin edin şikayet edin, komşu hergün evini süpürüyor diye şikayet edin bakalım ilgili merci neresiyle gülüyor size
Hmmm demek hergün ev süpürüyor hem de uygun saatlerde, cezası 7 yıldan başlıyor, ömür boyu da ev süpüremeyecek pislik içinde yaşayacak
Kıyamam ne ya kaç yaşındasınız siz?
Hala okuduğunu anlamayan biri daha.
İnşallah böyle insanlarla sınanırsınız.
Ben işçi kulaklığı içine kablosuz kulaklık takarak ders çalıştım bütün yıl, siz ne anlatıyorsunuz?

Yok katmer yapıyormuş hanımefendi, ikramlık getirmiyor ona sinirlendik ben de geldim konu açtım.
:)))))
Konu başlığınıza istinaden her gün ev süpürülür ama komşunuz her gün en az 2 saat ev süpürüyor ve her gün koltuk kanepe her şeyi çekiyorsa temizlik takıntısı olabilir, benim apartmanda yok ama karşı apartmanımızda temizlik hastası biri var apartman başa çıkamadı, kendi haline bıraktılar artık, inanın onunla komşu olsanız günde 2 saat süpüren komşunuza rahmet okursunuz, kadın sabah 7 gece 12 temizlik mesaisinde, o süpürgesi hiç susmaz, her gün her yeri kaldırır, düşünün ki ben dahi duyuyor görüyorum, süpürgesine tahammül etseler her gün her şeyi milletin başından aşağı silkelemesinden yıldı komşuları, güzellikle uyardılar kavga ettiler şikayet ettiler yok durmuyor 😬

Sırf bu yüzden nişanlımla özellikle en üst kat aradık buldum

Nişanlımla telefonda konuşurken kaç kere denk geldi o da biliyor
Konunun nişanlı olmanızla ve nişanlınızla alakasını aradım bulamadım. Tamam en nişanlı sizsiniz. 😁

Evet her gün süpürülür. Kanepe koltuk sandalye de çekilmez. Altlarına keçe yapıştırılır,ses minimuma indirilir. Haftada 1 de yetmez ayrıca detaylı temizlik için. Banyo konusunda haklısınız ama eski evlerde bu işler çok sıkıntılı,her yer kırılacak dökülecek anca. O bile bazen işe yaramıyor.

Herkese merhaba.
Arakatta yaşayan herkese sabır diliyorum. Sırf bu yüzden nişanlımla özellikle en üst kat aradık buldum, kendi evim çok rahat fakat aile evim öyle değil.
Sorun şu ki, üst katım her gün ev süpürüyor. Kendisiyle zaten banyo yıkadığı için bizim banyonun şıpşıp akıtmasından limoniydik. Yıkama diyoruz yine yıkıyor.
Her gün ev süpürülür mü? Her gün koltuk çekmesinden, 1-2 saat süren süpürgesinden yemin ederim bıktım usandım. Eşinin arayıp tehdit etmesi de cabası. Ben direkt şikayet etmekten yanayım fakat bizimkiler uğraşmaz.
Her gün parkeleri kazıyor resmen. Nişanlımla telefonda konuşurken kaç kere denk geldi o da biliyor. Bizim küçük dikey süpürge var bazen onu her gün takarız maksimum taş çatlasın 10 dk sürer. Normal süpürge de haftada 1.
İnsan üşenmez mi ya? En temiz sensin bravo madalya verilecek 🙌 Temizliği kendisine gürültüsü bize.
Ne yapabilirim? Çirkince ben de mi rahatsız edeyim yoksa şikayet mi edeyim?

Anormal saatlerde yapmıyorsa süpürecek tabi.
Bende her gün süpürüyorum.
Saatlere dikkat ediyorum sadece.
Ama her gün saatlerce süpürmesi sizin abartmanız gibi geldi. Her gün 2 saat süpürgeyi ne diye açık bıraksın insanlar.

:)))))
Konu başlığınıza istinaden her gün ev süpürülür ama komşunuz her gün en az 2 saat ev süpürüyor ve her gün koltuk kanepe her şeyi çekiyorsa temizlik takıntısı olabilir, benim apartmanda yok ama karşı apartmanımızda temizlik hastası biri var apartman başa çıkamadı, kendi haline bıraktılar artık, inanın onunla komşu olsanız günde 2 saat süpüren komşunuza rahmet okursunuz, kadın sabah 7 gece 12 temizlik mesaisinde, o süpürgesi hiç susmaz, her gün her yeri kaldırır, düşünün ki ben dahi duyuyor görüyorum, süpürgesine tahammül etseler her gün her şeyi milletin başından aşağı silkelemesinden yıldı komşuları, güzellikle uyardılar kavga ettiler şikayet ettiler yok durmuyor 😬
Bizim apartmanda aynı böyle bahsettiğiniz biri var, hatta bir komşumuzun akrabası kendisi. Oğlu en sonunda çeşmeni sökücem bak diye tehdit ediyordu😂 Evine çocukları bile girmiyor çünkü onların ardından hemen temizlik yapıyor koltuk kılıfı yıkıyor. Su faturası en çok ona geliyor zaten. Malesef hastalık olmuş kendilerinde.
Elbette hepimizin evinde oluyor, kırıntıdır saçtır biz de dikey süpürgeyle maksimum 10 dakikada çekiyoruz bitiyor. Her gün eve normal süpürgeyi 2 saat tutmak çok başka. O parkeden çıkan sesler artık beynimin içinde, acayip rahatsız ediyor.
Herkes başka bir yere saptırdı konumu. Rica etsem konuyu kapatır mısınız Mune Hanım?

Konunun nişanlı olmanızla ve nişanlınızla alakasını aradım bulamadım. Tamam en nişanlı sizsiniz. 😁

Evet her gün süpürülür. Kanepe koltuk sandalye de çekilmez. Altlarına keçe yapıştırılır,ses minimuma indirilir. Haftada 1 de yetmez ayrıca detaylı temizlik için. Banyo konusunda haklısınız ama eski evlerde bu işler çok sıkıntılı,her yer kırılacak dökülecek anca. O bile bazen işe yaramıyor.
Ya ne alakası var ne diyeyim 3.tekil şahıs mı diyeyim karım mı diyeyim ne diyebilirim acaba? Ne diyem mahmut mu diyem😂
Evlerimiz eski değil, tavan da beton değil yaptırmak isteseler çok kolay şekilde tavan açılıyor. Malesef isteseler…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X