Her ay en az bir altın

Canım kızlar nasılsınız? :)
Size bir şey danışmak istiyorum. Ben şimdi altın biriktirme + ufak tefek borsa işlemleriyle birlikte yaptığım yatırımlar sonucu yakın zamanda evimi aldım. Borcum yok. İçeride ufak tefek tadilat işleri var ama onları da yavaş yavaş yapacağım.
Bu pazar nişanım oldu. 4 tane bilezik takıldı. Bir miktar nakit + 6 çeyrek + 4 gram altın takıldı.
Nakitleri üzerine 30 bin ekleyerek 20 gram bilezik yaptım. Toplam 5 bilezik olmuş oldu.
Şimdi gözüm bu çeyrek ve gramlarda. Toplamda gram ve çeyrekler 13,6 gram ediyor. Üzerine 4-5 gram daha ekleyiip 20'lik bir bilezik mi yapmalıyım? 2 adet 10 gram bilezik mi yapmalıyım? Yoksa hiç kurtlanma gramlar gram, çeyrekler çeyrek olarak kalsın mı dersiniz?
Bu zamana kadar hep bankadan gram altın aldım. Ama şimdi setler, bilezikler gelince kasa kiraladım. Kasa varken de fiziki bir şeyler yapmak istiyorum. Bana fikir verebilirseniz çok çok memnun olurum. Hepinizi öptümmmm çokça! :)

Öncelikle tebrik ediyorum çok güzel birikim yapmışsınız.
Şahsi fikrim zaten 5 tane bileziğin varmış zaten.gramların gram çeyreklerin çeyrek olarak kalsın çünkü kuyumcular altını sizden alırken sattıkları fiyatın altında alıyorlar.

Merhaba sağlık sorunları çeşitli durumlardan ötürü yoktum eylülü 1ceyrekle kapadım ekimdede Allah kerim bakalım.herkese bereketli iyi gün altinlari birikimleri dilerim

Nisanda evde hayırlı olsun kardeşim bileziğin varsa altinngram bozma derim ama bazı kuyumcular alış satış farkı koymadna degisimmyapiyor sende takikmolsun bilezikler dersen yapabilirsin de hayırlı olsun hepsi kasalarda pahalı diyorlardi

Merhaba arkadaşlar ben de 1 gram daha aldım 2 gram altın 1 çeyrek altın 2500 BES birikimi ve 1000 TL lik yatırım fonu aldım
İki ayrı BES vardı biri benden habersiz 1520 ye yükseltmiş çok canım sıkıldı arttırmak istemiyordum yarın müşteri hizmetlerini arayıp tekrar 1000 TL yaptıracağım

kızlar ilk defa yazıyorum; memuriyete başlayalı 5 ay oldu otomatik olarak 500tl civarı bes yatıyordu elde birikmesi mantıksız olduğu için iptal ettim ama altın besi falan yazdığınızı gördüm o nasıl oluyor mantıklı mı ? yine devlet katkısı oluyor mu

Bes fonları oluyor döviz bazlı mı hisse bazlı ya da alton bazlı mı
Bunu bes danışanlarına sorabilirsiniz ya da anlayan arkadaşlar uygulama üzerinden yardımcı olabilir
Bes baya uzun vadeli yatırım aracı bence iptal etmeseydiniz zaten 500 kesiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…