Her ay 1 hatim yapıyoruz

penyez83 temmuz hatmi için 15. ve 16. cüzleri okudum canim. Allah kabul etsin inşallah.

Ağustos hatmi için 17. ve 18. cüzleri müsaitlik varsa okumak istiyorum canım

penyez83 temmuz hatmi için 15. ve 16. cüzleri okudum canim. Allah kabul etsin inşallah.

Ağustos hatmi için 17. ve 18. cüzleri müsaitlik varsa okumak istiyorum canım
Aminnnn ağzına yüreğine sağlık canım

Ağustost için 1 ve 2 yi ayırmıştım sana abla okumamıştın ya 17 ve 18 de müsait hangilerini dersen o cüzleri yazayım listeye C Cittaslow

penyez83 9. Cüzü okudum. Tilavet secdesini de yaptım. Rabbim kabul etsin inşallah Ağustos için boşta kalan cüz varsa alabilirim.
Aminnnn ağzına yüreğine sağlık canım
Ağustos için 10 ve 11. cüzler müsait ister ikisini yazayım ister sadece 10.cüzü nasıl dersen

Temmuz Hatim Listesi

25 Temmuz Perşembe son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1- deynepnaz

2- deynepnaz

3- deynepnaz

4- RedGirl

5- MMorsalkimm

6- Aktif Lora

7- reynax

8- Cuel

9- G Glsndmr89

10- RedGirl kuzeni

11- RedGirl annesi

12- HepmigencizHepmiguzel

13- agustos72

14- HepmigencizHepmiguzel

15- C Cittaslow

16- C Cittaslow

17- Lidlaylim

18- K Kardelen1981

19- K Kardelen1981

20- K Kardelen1981

21- @selin18

22- B begonviil

23- Bonus

24- Breave Heart

25- Breave Heart

26- Breave Heart

27 - Lna16

28- penyez83

29- HALLEYS

30- Minaa95 hatim duası

21.cüzü okudum canım. Allah kabul etsin. Ağustos hatmi için de cüz alabilir miyim?

İlk o cüzü okumuştum ben canım başka cüz kaldı mı? Varsa onu alayım

İlk o cüzü okumuştum ben canım başka cüz kaldı mı? Varsa onu alayım
Aaaa baktım aslında senin okuduğun cüzlere gözümden kaçtı demekki.. tamam hemen geçmiş aydaki listelerimi tekrar kontrol edip, yeni cüz yazacağım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…