Her ay 1 hatim yapıyoruz

8. Cüzü okudum.Rabbim kabul etsin İnşallah

Zilhicce ayımız ve Cuma günümüz mübarek olsun

Haziran Hatim Listesi

27 Haziran Perşembe son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1- KurkmantoluS

2- RedGirl

3- C Cittaslow

4- Minaa95

5- Aktif Lora

6- aysen-

7- Cuel

8- G Glsndmr89

9- reynax

10- Lidlaylim

11- HepmigencizHepmiguzel

12- C Cittaslow

13- HepmigencizHepmiguzel

14- RedGirl annesi

15- HALLEYS

16- K Kardelen1981

17- K Kardelen1981

18- Bonus

19- K Kardelen1981

20- @selin18

21- Breave Heart

22- Breave Heart

23- Breave Heart

24- RedGirl kuzeni

25- penyez83

26- Lna16

27 - YagmurSendeanlarsn

28- deynepnaz

29- deynepnaz

30- deynepnaz

penyez83 cim 1.cüzü haziran ayı için okudum Allah'ım kabul etsin inşallah. Temmuz için 2.cüzü verir misin.

Yaa öyle mi tüh. O zaman ben önümüzdeki ay almayayayım kendim devam edeyim canım sağol.
Sıralı olarak boşta kaldığı aylarda mı cüz almak istiyorsun seromm

Canım kalabalığız kimi 3, kimi 2, kimi 1 cüz alıyor. Uzun yıllardır hatime devam eden arkadaşlar var. Her ay ben dahil sıralı denk gelmeye biliyor.

Mümkün mertebe sıralı vermeye çalışsamda bazen çakışıyor. Herkese okumadığı cüzü yazmaya gayret ediyorum. Bazen sıralı, baştan bazen bir kaç cüz sonrasını yazmak durumunda kalıyorum.

Haziranda ben dahil, Temmuz ayında 3 kişi hatime tekrar döndük. Bir arkadaş ilk 3 cüzü aldı diğer arkadaş ortadan başladı ben sonlardan başladım.

Demem o ki tüm cüzleri okuyoruz ama bazı aylar sıralı denk düşmüyor

Son düzenleme:
Anladım canım benim ben niyet alarak başlayacaktım o yüzden sıralı oldun demiştim. Nasip

Minaa95 canım temmuz hatimi için cüz alacak mısın Eğer alacaksan 5.cüz veya daha önce 30. cüzü istemiştin uygun değildi yazamamıştım. temmuz hatimi için uygun 30.cüz

Almayacaksan bileyim diye soruyorum cüz isteyen arkadaş var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…