Her ay 1 hatim yapıyoruz

o kadar motive oluyorum ki erkenden bildirim yapıldığında Bende okumalıyım hemen deyip abdest alıyorum duaya, tesbihatlara ve kur'an a sarılıyorum.

RABBİM cümlemizin dualarını, okuduklarını, ibadetlerini kabul eylesin nurlu yolundan ayırmasın aminnnnn dua kardeşlerim

reynax aralık hatimi için 8. cüzü almıştın geç bildirim yapmazdın, unuttun mu acaba diye etiket etmek istedim

Yeni cüz alabilir miyim?
Canım ocak hatimi için cüz kalmadı hepsi alındı ama duada ol isterim 6 şubat Miraç Kandilinde duası olacak Ocak hatiminin..

Ben 14. cüzü okumuştum onu şubat hatimimize yazarım

ocak hatimi için 14. cüzü listeye yazdım senindir cüz

Teşekkür ederim 14. cüzü okurum sağ olasin

Aralık Hatim Listesi Bilgilendirme

Elhamdülillah bir hatim daha tamamlamak nasip oldu. RABBİM kabul eylesin. Hepinizden ALLAH razı olsun canlar

Hatim duası 11 Ocak Perşembe gecesi Regaib Kandilinde HejaR12 arkadaşımız tarafından yapılacaktır. Kendisi yıllardır bizimle hatim grubunda. Şuan hamile onun da duasını almak, hepimize nasip nasip olsun

1. Bonus
2. penyez83 k.validesi
3. RedGirl kuzeni
4. C Cittaslow
5. Lidlaylim
6. Breave Heart
7. Breave Heart
8. reynax
9. penyez83
10. penyez83
11. E Engelsiz anne
12. HALLEYS
13. K Kardelen1981
14. K Kardelen1981
15. Aktif Lora
16. deynepnaz
17. Nego
18. zeyno genc
19. Peeves
20. Lna16
21. Lna16 k.validesi
22. HejaR12
23. HejaR12
24. RedGirl
25. PiXiEE annesi
26. bir civciv annesi
27. HepmigencizHepmiguzel
28. HepmigencizHepmiguzel
29. HepmigencizHepmiguzel
30. A Ada-Anne

Hatim duası yapıldıktan sonra tekrar etiket ile bilgilendirme yaparım canlar ALLAH razı olsun cümlemizden

Ocak için bana yazmış mıydın penyez hiç farkında değilim hastalık falan girdi araya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…