Her ay 1 hatim yapıyoruz

Eylül'de 29. Cüzü okumuştum aslında yer değiştirmek isteyen olmaz mı, eğer olmazsa sorun değil

Okuyan arladaslardan Allah razı olsun.

Canim benim duam, hayırlı bir şekilde atanmak, işe başlamak. Ve hayırlı bir gebelik.

Yaklaşık 10 gün sonra oğlum askere gidecek. Askerliğini kolayca yapıp sağlıkla gelmesi için duaya katılmasını istiyorum 3 cüz okudum, başka dua hakkım da var mı Negom, diğerlerini başka niyetle okudum çünkü
Başta yasminsay olmak üzere burada da tüm bebek isteyenlere, o niyetle okuyanlara Rabbim nasip etsin Ve de herkesin duasını kabul etsin Rabbim Amin.

Allah razı olsun Deynep’im.

Rabbim evladının hayırlısıyla gidip dönmesini nasip etsin inşallah.

Ben de babamın riskli bir ameliyatı var onun için dua istiyorum, dua eden herkesten Allah razı olsun

Rica etsem bana okurmusunuz psikolojik olarak duzelmeyi çok istiyorum lütfen
Allah sıkıntılarınızı alsın götürsün sizden, psikiyatrik ilaçlarınızı düzenli kullanın geçer Allah'ın izniyle bir de namaza başlayın rahatlatıcaktır

Allah kabul etsin böyle birşeye vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Duam kendim içinde hayırlı bir iş, hepimizin hanelerine hayırlı bol bereketli kazançlar versin rabbim

Okuyan arladaslardan Allah razı olsun.

Canim benim duam, hayırlı bir şekilde atanmak, işe başlamak. Ve hayırlı bir gebelik.

Bende hayırlı münasip bir iş istiyorum duana eklermisin

Ben de babamın riskli bir ameliyatı var onun için dua istiyorum, dua eden herkesten Allah razı olsun
Şimdi yapıcam duasını inşallah. Hiç merak etmeyin iş,bebek, sağlık, dert, borç hepsini katıyorum duama her seferinde

Kasım ayı hatim listesi. Güzel hanımlar duasını yaptım.Kim ne dilediyse her zaman ki gibi yaptım duasını Rabbim umarım kabul eder okurken hatalarımız kusurlarımız olduysa bağışlasın. Kuranı Kerimi su gibi okuyup onunla amel edenlerden eylesin bizleri. Unutturmasın kalbimizin baş köşesine yer ettirsin.
Ağzınıza , gözünüze, yüreğinize sağlık.

Kasım ayı

1. Z zerefsann
2. RedGirl
3. MssPARE
4. penyez83
5. penyez83
6. penyez83
7. penyez83
8. Safransari
9. M Migrenben
10. H M
11. Nego
12. deynepnaz
13. deynepnaz
14. deynepnaz
15. R rana20
16. R rana20
17. H M
18. burcusami
19. burcusami
20. burcusami
21. Melan-kolik5
22. M M_atruska
23. HejaR12
24. M M_atruska
25. Leyl-i-fer
26. LaRisaCca
27. SoLeiL12
28. Aijoo
29. penyez83
30. _ASTRAL_

Ağzına sağlık negom❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…