Her ay 1 hatim yapıyoruz

Ben de şimdi 13.cüzden birkaç sayfa okudum, 13.cüzü de okuyayım yazacaktım siz de okumak için yazmışsınız. Devam etmeyeyim o zaman.
yok siz devam edin lütfen yarım kalmasın çünkü ben hiç başlamadım, sadece sorayım dedim bi sonraki hatime katılırım inşallah

yok siz devam edin lütfen yarım kalmasın çünkü ben hiç başlamadım, sadece sorayım dedim bi sonraki hatime katılırım inşallah
Okumaya başlamadan önce buraya baktım alan olmuş mu diye. Yarım cüze yakın okudum, her ihtimal yazayım okuduğumu diye girdim ki mesajınızı gördüm. İlk defa katılacaktınız galiba, üzüldüm elinizden almış gibi hissettim.

Estagfurullah olur mu öyle şey sadece ben bu konuyu biraz geç keşfettim bi süre anlamaya çalıştım baya okudum mesajları sistem nasıl diye. Maşallah siz baya okumuşsunuz Allah kabul etsin, diğer aya birkaç gün kaldı zaten o hatimde buluşuruz tekrar

Deynepcim sen mi okuyacaksın?

Nego 13.cüzü Yarım cüze yakın okudum. Arkadaş öteki aya alırım, siz devam edin dedi. Güya cüzleri bitince 13.cüz arada tek kalmasın onu da okuyayım dedim, o da benim nasibimmiş demek ki

Ağustos ayı cüzleri bitirip yazdıysan hemen Eylül ayı için istediğin cüzleri yaz canım

Bu arada ben de yazmamışım Eylül için listeme bakayım hangilerini okumadım yazayım
Ya penyem aklıma iyi getirdin tatlım bende hemen seçeyim ağustos 'ta 30.cüzdü
Eylül 1.cüz olsun

Nego Eylül ayı için 1.cüz ben alsam olur dimi❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…