Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

günaydın kızlar
sabah namazını kıldım şükür,daha güzel vakitlerde daha ihlaslı kılarım inşallah
hayırlı günler :))

Allah kabul etsin kızlar. Ben de yetişebildigim kadar kılmaya çalışıyorum. Dün gece yatsıyı kıldım farz sünnet ve son sünnet. Daha birkac ay önce basladım duaları bile ezberleyemedim tam hala ettehiyatü ve rabbena Atina'da zorlanıyorum

Oy kuzum bnm Rabbim kolaylık versin inşallah ,vitir nmazi kilmiyormusun yatsinin arkasına

zamanla her şeyi öğrenirsin
önemli olan devamlı olması
Allah kabul etsin

Sag ol kuzum amınnnn yok canım kılmıyorum duydum ama hıc bılmıyorum vitir namazı ne
Selatu vitir namazi küzum uç rekat yatsinin arkasına kilinir hanefi mezhebinde vacib diğerlerinde sünnettir.1.3.5.7 gibi tek sayilrca kilinir
'Ey Kur’an ehli, vitir namazını kılın! Çünkü Allah tektir, tek'i sever

Son düzenleme:
Canım peki bir sey soracagım, yatsı 4+4+2 ya, ben ilk o 4 rekat farz I kılarken mi 3. Rekâttan sonra vitir kılacağım

Canım peki bir sey soracagım, yatsı 4+4+2 ya, ben ilk o 4 rekat farz I kılarken mi 3. Rekâttan sonra vitir kılacağım
Hayir kuzum önce sünnet kilinir sonra farz snra 2 rekatlik son sünnet en son vitir yatsi namazi bittikten sonra vitir namazına niyet edip kilarsin ,birtanem birde sadece aksamin farzi önce sünneti sonra kilinir

Hayir kuzum önce sünnet kilinir sonra farz snra 2 rekatlik son sünnet en son vitir yatsi namazi bittikten sonra vitir namazına niyet edip kilarsin ,birtanem birde sadece aksamin farzi önce sünneti sonra kilinir
Ayy tamam canım sımdı anladım:) cok sag ol kuzum ya ben daha cok yenı basladım hep bakıyorum Internet'ten o yüzden cok degerlı bılgıler bunlar benım ıcın:)

Ayy tamam canım sımdı anladım:) cok sag ol kuzum ya ben daha cok yenı basladım hep bakıyorum Internet'ten o yüzden cok degerlı bılgıler bunlar benım ıcın:)
Rabbim yardimcin olsun daim kılsin inşallah istediğin zaman istediğin soruyu sorabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım sakin çekinme kuzucum

namazlarımı kıldım şükürler olsun
yalnız ihlasla ve zamanında kılmak istiyorum,inşallah bir gün o da olur

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:(Kasten [mazeretsiz] namaz kılmayanın diğer amellerini Allahü teâlâ kabul etmez. Tevbe edinceye kadar da Allah’ın himayesinden uzak olur.) [İsfehani]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…