Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Sağol canım Allah Razı Olsun..

Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah..Hayırlı Çözümler versin inşallah..

Canım sağolasın senin için 1000 ya şafi 200 de yunus aleyhisselam ın duasını gönderdim Rabbim şifa versin inşaAllah.
Ben şu aralar çok aktif olamayabilirim ama listeyi kaydetip dualarımı edicem arkadaşlar .
Allah a emanetsiniz

Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyururdu:

“Bir müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.”

Hadis-i Şerif [Müslim, Zikir 87, 88. Ayrıca bk. İbni Mâce, Menâsik 5.]
Kızlar bu konuda bu kadar pasif olmayalım lütfen, nerelerdesiniiiizz :KK3:

“Bir müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.”

valla canım ben yeterince aktifim ama kimse girmeyince artık tek başıma da olmadıgı için duaları yazıp çıkmaya karar verdim

ayy çok güzel canım paylaştığın peygamber efendimizin(s.a.v)in sözü
ALLAH razı olsun

dua bekleyen herkese dua ettim canlarım inşallah bir an önce kabul olur :) sizde annem ve annanemin sağlığı için dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim olurda görmezseniz ya da dua etmezseniz canınız sağolsun öpüyorum :)

kzlar diğer konuya liste yapacağız tek tek sırası gelene dua edecegiz.
ne kadar çok kişi olur dua biriktirirsek o kadar güzel olur.

özelikle de şifa isteyenler ve anne olmak isteyenler için.
dünyevi işlerimiz için de ederiz inşallah.
listeye göre daha düzene gireriz

Son düzenleme:
esrapo sana 1000 Ya Kadir
601 besmele
30 da Ya Erhamerrahimin okudum Rabbim çocuk nasip etsin hayırlısıyla ve sağlıkla amin

konuyu açandan allah razı olsunnn...bende yenı yenı kılmaya baslıyorum eksıklerımı tamamlamaya calısıyorumm...ben acık bırıyım görenler sasırıyor ılk basta ama ben cok ınanclıbırıyım cokınanır cok dua ederımm.o yuzdenn ınsallah herkes baslarr psıkolojık olarak cok rahatlatıyor ....bu sayfayı takıp edıcem sık sık :)))

konuyu açandan allah razı olsunnn...bende yenı yenı kılmaya baslıyorum eksıklerımı tamamlamaya calısıyorumm...ben acık bırıyım görenler sasırıyor ılk basta ama ben cok ınanclıbırıyım cokınanır cok dua ederımm.o yuzdenn ınsallah herkes baslarr psıkolojık olarak cok rahatlatıyor ....bu sayfayı takıp edıcem sık sık :)))

hoşgeldin canım
namazların da daim olur inşallah.:KK31:

bende geldim çok güzel ve anlamlı bir konu :) 2 yıl namazı hiç bırakmadım daha sonra çalışmaya başlayınca devam edemedimm bende yeniden başlamak istiyorummmmm

bugün ayşenazın çocuk için istediği dua sırasıymış:KK55:

X