Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

selamün aleyküm hanımlar
cnlarım size nacizane bişey söylemek istiyorum sağolun allah (c.c ) razı olsun sizden duaları okuyorsunuz da
bende listedeyim ama hiç bi şey okuyamadım ne olur bu topiğe sık giren bi kiişi liste yapıp
sonr akarşısına ne için ne okunacağını yazıp süresini yazıp vede duayı kim kaç tane okuyacak diye
yazıp gösterse ne olur yoksa hak geçecek sıra bana gelecek ben belki 4 kişiye okuyabileceğim
ne olur liste yapıp son okuma tarihi ne kdara kişi başı ve ne için yazarsanız sevinirim ne olur yapın
hak geçmesin lütfennnnnnnnnn:nazar:

selamün aleyküm hanımlar
cnlarım size nacizane bişey söylemek istiyorum sağolun allah (c.c ) razı olsun sizden duaları okuyorsunuz da
bende listedeyim ama hiç bi şey okuyamadım ne olur bu topiğe sık giren bi kiişi liste yapıp
sonr akarşısına ne için ne okunacağını yazıp süresini yazıp vede duayı kim kaç tane okuyacak diye
yazıp gösterse ne olur yoksa hak geçecek sıra bana gelecek ben belki 4 kişiye okuyabileceğim
ne olur liste yapıp son okuma tarihi ne kdara kişi başı ve ne için yazarsanız sevinirim ne olur yapın
hak geçmesin lütfennnnnnnnnn:nazar:

cemre aleykum selam az once bir arkadasa listeyi alıntıladım oradan bakabilirsiniz ordan bakamasanız da 36.sayfada liste var
konu sahibi olmadıgımız için ılk sayfaya alamıyoruz sürekli kaynayıp gidiyor maalesef.

ya da ayrı sayfa mı açalım diyeceğim o da bu açık diye açtırmazlar sanırım
artık böyle idare edeceğiz.

Herkese Hayırlı cumartesiler :)

Ben ne zamandan beri namaz kılmak istiyorum ama bir türlü olmuyor başlıyorum en fazla bir iki gün sürüyor bu kez kararkıyım hadiyin hep birlikte namaz kılmaya başlıyalım bir gün belirleyelim ve hepimiz o gün kılmaya başlıyalım herkes yaşadığı yerin ezan saatlerini yazsın hemde burda dinimiz hakkında konuşalıım :) Bilmeyen öğrensin bilenlerde paylaşssın nedersiniz ? :)

Kur’an-ı Kerimde Allah emreder:
Günde beş vakite bir saat yeter..
Yirmi saatten yalnız birini,
Hakk’a vermeyene insan denir mi?...

canım çok güzel mevzuya deyinmişsin. allah razı olsun bir hadisi şerif söylemek istiyorum(namaz dinin direğidir kimki namazını kılarsa dinini sımsıkı yapmış olur kimki namazını terk ederse dinini yıkmış olur)namaz kılarak huzurumuz ;bereketimiz;mutluluğumuz kısacası her şeyimiz bambaşka oluyor . kılınca inanın çocuklarımızada çok güzel numune oluruz benim 3 yaşındaki oğlum namaz vakitlerinde yanıma geliyor seccade serip namaza duruyor mest oluyorum. başkasından duyuyorum çocuk 20 yaşında kalk cumaya git diyorlar ailemi namaz kılarken hiç görmedim deyip gitmiyor . kısaca arkadaşlar çocuklarımızada güzel örnek olup müslüman çocuğu gibi yetiştirip mevlamızın emrini hafife almayalım.

hoşbulduk canım , bugün benim için dua etmişsiniz Allah razı olsun

şş çaktırmaa :)) ben mecbur kaldım :)

canım cok fazla okuyamadım sayamadım da ama sımdı mutfaga gidecegım o zaman hem iş yapar hem okurum inşallah.

ya kızlar acaba aktif olan arkadalardan biri yeniden başlık açsa da ilk mesajı ne yaptığımızı bileceğimiz şekilde düzenlesek? bir dua listesi vardı kaydı gitti arkalara. birşey konuşulduğu zaman da böyle kalıyor takip etmek zor oluyor sanki. aynı fikirde olan var mıdır?

ya kızlar acaba aktif olan arkadalardan biri yeniden başlık açsa da ilk mesajı ne yaptığımızı bileceğimiz şekilde düzenlesek? bir dua listesi vardı kaydı gitti arkalara. birşey konuşulduğu zaman da böyle kalıyor takip etmek zor oluyor sanki. aynı fikirde olan var mıdır?
Ben aynı teklifi sundum ama gönüllü çıkmadı cnm

Ben aynı teklifi sundum ama gönüllü çıkmadı cnm

ama niye ya başlık sahibi umursamıyor. biz de muhabbetten zevk alamıyoruz. başlığa ilk gelen burada ne oluyor şimdi diye soruyor. İlk mesajımız düzgün olsa belki daha çok arkadaşa sebep oluruz, biz de daha zevkli yaparız yaptığımız işi.

ama niye ya başlık sahibi umursamıyor. biz de muhabbetten zevk alamıyoruz. başlığa ilk gelen burada ne oluyor şimdi diye soruyor. İlk mesajımız düzgün olsa belki daha çok arkadaşa sebep oluruz, biz de daha zevkli yaparız yaptığımız işi.
Ne desem bilemiyorum canım konunun açılış amacı bile belli değil. .
ben konu açmayı düşündüm ama belli kurallar var okursan beni anlarsın tedirgin oldum açmak istemedim

tugbacım sana 1000 Ya Kadir,
100 besmele okudum.
ve saymayıp da okuduğum oldu
Rabbim sınavında başarı nasip etsin amin:KK16:

Son düzenleme:
X