Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

namaz kılmak kadar ruha huzur veren başka bir ilaç varmı???

kısa bir süre önce düşük yaptığım için kanamam hala devam ediyor fakat iyice azaldı ve biter bitmez başlamak istiyorum.ruhum azapta derler ya aynen öyle bir durumdayım içimin az da olsa nefes almasını istiyorum ve bunu insan secdeye kapandığında hissediyor.

bir tek O nun önünde secdeye kapanıp ona layık kul olanlardan eylesin rabbim

Ben aynı teklifi sundum ama gönüllü çıkmadı cnm

tugbacım bu sayfada düzenleyemiyoruz
ayrı başlık aç o zaman sen kapatmazlarsa öyle devam eder inşallah.
başlık diğerlerine benzemesin yalnız kapatırlar.
ben ileriki zamanda çok aktif olamayacagım sınav için. o yüzden açıp girememek olmaz

Ne desem bilemiyorum canım konunun açılış amacı bile belli değil. .
ben konu açmayı düşündüm ama belli kurallar var okursan beni anlarsın tedirgin oldum açmak istemedim

bir çoğunluk oluştursak aslında başlığın kapanmasını filan istesek yenisi için? kurallar nerede?

selamlar kimse yok ama :KK31:
bugün taçsız prensesin dua sırası sağlık için istemiş
Ya Şafi okumaya başlıyorum inşallah:KK31:

Herkese selam bir kaç günden beri giremiyorum kimisi atıp tutmuş konuyu konu sahibi umursamıyor diye siz neyi biliyorsunuzda konuşuyosunuz ki.Kimsenin hakkında bir şeyi bilmeden yorum yapamazsınız.Böyle bir hakkınız yok konuyu açtığım ilk 2,3 gün herkesin yazısına yorum yaptım herkesinkini beğendim umursamasam böyle şeyleri konuyu açmazdım bilmiyorum ama benim burda yazdığım konular ciddi şeyler bilmem anlatabiliyormuyum . Konuyu ilk açtığım ilk 2,3 gün evet herkese yorum yapıyodum beğeniyodumda sonra çok önemli işlerim çıktı ve onlarla ilgilenmeliydim ve o işlerimle ilgilendim geldim bide ygs ye çalıştım buraya girmeye zamanım dahi yoktu şimdi o önemli işim bitti aklıma burası geldi girdim baktım yorumlara beğenilere. Namaz konusunu merak ediyorsanızda adet oldum . Başlayamadım yani hiiç.

Cümleten S.a. CANLAR..

Ölüyorum yorgunluktan bugün temizlik ile geçti ve daha bitmedi ya 2 oda bitti gibi tüller makinada canım çıktı..

Dün hiç gelemedim kızlar hakkınızı helal edin geçmişe de bakamıyorum yazmak için pc açtım..Dün sabah 11 de çıktım evden akşam 6 da üzerimi değiştirmeye geldim 1 saat kadar kaldım sonra arkadaşa gittik davetliydik..

Dualarımdasınız..İnşallah sohbetler keyifli devam ediyordur canlar..Rabbime emanet olun bu hafta ben yokum anca temizlik devam ederim :KK43:

[/Kızlar bugün gelemedim bir iş görüşmem vardı.
Sonrasında misafirlerim. .
Ancak gelebildim Hakkınızı helal edin.
Şimdi Taçsız prenses için ya şafi ve Yunus Aleyhisselam ın duasını okurum okuyabildiğim kadar.COLOR]

[/Kızlar bugün gelemedim bir iş görüşmem vardı.
Sonrasında misafirlerim. .
Ancak gelebildim Hakkınızı helal edin.
Şimdi Taçsız prenses için ya şafi ve Yunus Aleyhisselam ın duasını okurum okuyabildiğim kadar.COLOR]

Allah Razı Olsun canım Çok Teşekkür ederim..

Kızlar ben 601 besmele çekiyorum ama bugün hiç çekemedim artık oğlum uyuduktan sonra inşallah..Dün de çekemedim..Dün tuba içindi ben bugün tubanın niyetine çekeceğim Rabbimin izni ile..

1. Tuba _ Sınav için

2. Taçsız prenses _ sağlık için

3. Sagopam _ seda'nın hastalığı için

4. Esrapo _ Çocuk için

5. ayşenazz _ çocuk için

6. Rengina _ kpss için

7. Harmoni - Huzur ve Maddiyat için

8. sorunl _ Çocuk için..

geçmişe göz gezdiriyorum atladığım yoktur inşallah..

tacsız prenses senin için 1000 Ya Şafi,
1000 Ya Tabip
100 tane de besmele çektim
inşallah sıhhatıne kavuşursun amin..

1. Tuba _ Sınav için

4. Esrapo _ Çocuk için

5. ayşenazz _ çocuk için

6. Rengina _ kpss için

8. sorunl _ Çocuk için..

tatlım beni atlamışsın ama sanki içimi okuyup yapmışsın
ben sıradan çıkmak istiyordum çünki burda herkes kendi kendine çekiyo tesbihleri
ne kaçtane ne ne kadar zamanda okunacak yazmıyo
bende çıkmak istemiştim ii olmuş beni atlaman
hepinizden allah( c.c ) razı olsun ara sıra gelir yazışırım sizlerle:KK3:

ben sıradan çıkmak istiyordum çünki burda herkes kendi kendine çekiyo tesbihleri

cemre sen sordugunda ben sana bunun cevabını yazdım ama sen görmedin sanırım.
isteyen istediği kadar okuyor, listenın kacıncı sayfada oldugunu ve senin kendini eklemen gerektiğini yazmıstım sana canım
bu arada ben namazlarımda sana dua ettım :KK34:

Son düzenleme:
Herkese selam bir kaç günden beri giremiyorum kimisi atıp tutmuş konuyu konu sahibi umursamıyor diye siz neyi biliyorsunuzda konuşuyosunuz ki.Kimsenin hakkında bir şeyi bilmeden yorum yapamazsınız.Böyle bir hakkınız yok konuyu açtığım ilk 2,3 gün herkesin yazısına yorum yaptım herkesinkini beğendim umursamasam böyle şeyleri konuyu açmazdım bilmiyorum ama benim burda yazdığım konular ciddi şeyler bilmem anlatabiliyormuyum . Konuyu ilk açtığım ilk 2,3 gün evet herkese yorum yapıyodum beğeniyodumda sonra çok önemli işlerim çıktı ve onlarla ilgilenmeliydim ve o işlerimle ilgilendim geldim bide ygs ye çalıştım buraya girmeye zamanım dahi yoktu şimdi o önemli işim bitti aklıma burası geldi girdim baktım yorumlara beğenilere. Namaz konusunu merak ediyorsanızda adet oldum . Başlayamadım yani hiiç.

Arkadaşım kimse sana kötü birşey söylemedi bu nasıl bir üslup anlamadım. Ayrıca oturup 50 sayfa geriye gitmedim ben başlığa ilk geldiğimde zaten sizin ilgisiz olduğunuz konuşuluyordu. Ben o arkadaşlarımın sözlerini referans alarak konuştum. "arkamdan atıp tutmuş" gibi bir tabir kullanacağınız durumu açıklasaydınız belki güzel bir helalleşme olurdu aramızda iş tatlıya bağlanabilirdi. Fevriliğinizi özel döneminize vermek istiyorum. Herkesin işleri olur ilgilenemediği dönemler olur kimse sizi bunun için suçlamaz. Kaldı ki suçlamadık da. Meşgul olduğunuzu ilgilenemediğinizi düşünüp daha uygun olan bir arkadaş acaba yeni başlık açsa da güncel mi tutsa onu konuştuk.

Her neyse sınav dönemidir, başınız sıkışıktır olabilir. Eğer şu an müsaitseniz başlıktaki arkadaşların konuştuğu şeylere göre ilk mesajı düzenleyebilirseniz en azından düzgün olur.

Hakkını helal et arkadaşım bu hafta ilgilenemiyorum..Hafta sonu doğum günü var büyük temizlik başladım gelemiyorum canlar..Listeye kendini eklemelisin canım sayfalar hızlı gidiyor..

İsteyen istediği duayı tesbihi yapıyor..

Genelde Ya Şafi , Ya Tabib adet olarak sınır yok ister 100 tane ister 1000 tane herkesin zamanı farklı çünkü adet bildirmedik..

601 Besmele..

böyle canım çıkma ekle kendini güzelim arkadaşlar Allah razı olsun buradalar rengina sürekli burada..Hepimiz dualarımızı ediyoruz..

Günaydın kızlar dün bildiremedim okuduklarımı sayısını zikirmatiğim evde kaldı şuan çalışıyorum eve gidince taçsızprenses için okuduklarımın sayını bildirecem hakkınızı helal edin şu 2 gündür biraz koşturmacadayım. Sözlümle ayrıydık dün tekrar bi araya geldik dualarınız sayesinde İnşaAllah.
Hepinizi Allah için seviyorum.
Konu sahibi arkadaş dün gelmiş biraz sert çıkmış şimdi okudum ,kimse kimsenin arkasından konuşup birde o arkadaşın günahını üstüne alacak kadar cesaretli değil :KK1:
Ana sayfada listemizi belirlerse seviniriz oda hakkını helal etsin :KK16:

Arkadaşım kimse sana kötü birşey söylemedi bu nasıl bir üslup anlamadım. Ayrıca oturup 50 sayfa geriye gitmedim ben başlığa ilk geldiğimde zaten sizin ilgisiz olduğunuz konuşuluyordu. Ben o arkadaşlarımın sözlerini referans alarak konuştum. "arkamdan atıp tutmuş" gibi bir tabir kullanacağınız durumu açıklasaydınız belki güzel bir helalleşme olurdu aramızda iş tatlıya bağlanabilirdi. Fevriliğinizi özel döneminize vermek istiyorum. Herkesin işleri olur ilgilenemediği dönemler olur kimse sizi bunun için suçlamaz. Kaldı ki suçlamadık da. Meşgul olduğunuzu ilgilenemediğinizi düşünüp daha uygun olan bir arkadaş acaba yeni başlık açsa da güncel mi tutsa onu konuştuk.

Her neyse sınav dönemidir, başınız sıkışıktır olabilir. Eğer şu an müsaitseniz başlıktaki arkadaşların konuştuğu şeylere göre ilk mesajı düzenleyebilirseniz en azından düzgün olur.

selam ben size şöyle açıklama yapayım ben çok yorum yazıldığı için sadece son sayfaya geldim ve en baştada sizin yorumunuz vardı konu sahibi konuyu umursamıyor demişsiniz ben sadece üzüldüm o an ve o şekilde yazdım üslübuma gelincede eğer kırdıysam özür dilerim helalleşme demişsiniz eğer hakkım geçtiyse helal olsun ..

1. Tuba _ Sınav için

4. Esrapo _ Çocuk için

5. ayşenazz _ çocuk için

6. Rengina _ kpss için

8. sorunl _ Çocuk için..

selamun aleykum bugün esrapo arkadaşımızın sırasıymış.
çocuk için dua istemiş.
besmele çekeyim inşallah..

Günaydın kızlar dün bildiremedim okuduklarımı sayısını zikirmatiğim evde kaldı şuan çalışıyorum eve gidince taçsızprenses için okuduklarımın sayını bildirecem hakkınızı helal edin şu 2 gündür biraz koşturmacadayım. Sözlümle ayrıydık dün tekrar bi araya geldik dualarınız sayesinde İnşaAllah.
Hepinizi Allah için seviyorum.
Konu sahibi arkadaş dün gelmiş biraz sert çıkmış şimdi okudum ,kimse kimsenin arkasından konuşup birde o arkadaşın günahını üstüne alacak kadar cesaretli değil :KK1:
Ana sayfada listemizi belirlerse seviniriz oda hakkını helal etsin :KK16:

Sağol canım Allah Razı Olsun..

Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah..Hayırlı Çözümler versin inşallah..

X