Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

kızlar düşündümde burda sadece namaz hakkında bilgilenip dualarımızı başka başlık altında tıoplayabilirz.
Çok aktif değiliz dualar konusunda hemde başkalarıda sebeplensin ne dersiniz ?

Oda Allah tan canım sıkma canını . .
Tespihlere dualara tabi devam :)

ve aleyküm selam canım
ben de olacağım bugün yarın bakalım
nasip işte
kızlar düşündümde burda sadece namaz hakkında bilgilenip dualarımızı başka başlık altında tıoplayabilirz.
Çok aktif değiliz dualar konusunda hemde başkalarıda sebeplensin ne dersiniz ?

kuzum olabilir ama önce yöneticiye sormak lazım bu konunun bile akibetinden şüpheliyim aslında
kapanmasın da

ve aleyküm selam canım
ben de olacağım bugün yarın bakalım
nasip işte

kuzum olabilir ama önce yöneticiye sormak lazım bu konunun bile akibetinden şüpheliyim aslında
kapanmasın da

Canım sonuçta dua bölümü değil mi burası ?
Sadece dua edersek bundan kim rahatsız olabilir ki ?

Canım sonuçta dua bölümü değil mi burası ?
Sadece dua edersek bundan kim rahatsız olabilir ki ?

sana katılıyorum ben de sonuna kadar kuzum
ama kuralları da çok iyi bilmediğim için sorarak açsak daha iyi olur diye düşündüm

sizlerde okuyun canım aç derseniz açayım .
Belki ceza alırım ama ben ibadetimi her türlü yaparım çok gocundurmaz bu durum beni

sizlerde okuyun canım aç derseniz açayım .
Belki ceza alırım ama ben ibadetimi her türlü yaparım çok gocundurmaz bu durum beni

canım benim ben o yüzden bir soralım dedim
ama sanmam bu yüzden ceza alnmaz en fazla konu kapatılır konuyu ben de açarım hiç sorun değil.

Dua olarak bence buradan devam edebiliriz..Tabi ki siz bilirsiniz ama benim ki öneri..Namaz dua bir bütün ayrı başlığa gerek var mı..Çünkü namaz kısmı o zaman pasif kalır hergün buraya sabah namazını kıldım akşamı kıldım yazamayacağımıza göre dualarla bir bütün diye düşünüyorum..

Canım namaz hakkında bilgilendirelim derken bilmediklerimizi soralım bilinçlendirelim anlamında söyledim.
Herkesin ibadeti Allah la kendi arasında buraya şugün kıldım bugün kıldım diye yazmamızın bi anlamı varmı bilemiyorum.
Hala bir liste oluşturamadığımız için ben başka yerden devam edebilirz dedim.
Eğer ki listemiz oluşursa tabiki ikisini birlikte yürütebiliriz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…