hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

amın canım 22+3 de dogum oldu 480 gr 27 cmdı nasıbı yokmus bu dunyada kuzumun tamam canım senı yazıyorum lısteye

kızlar öbür listeyi yaptım konuyu açtım şimdi isimlerinizi kağıda yazıcam ve kura cekicem kura nasıl cıkarsa ona gore sıralıycam ama berirem için ilk okuyacagız sonrası kura ıle olcak acelesi olan yazsın

Hayirli olsun hepimize. Rabbim dualarimizi kabul etsin insaallah...

amın canım 22+3 de dogum oldu 480 gr 27 cmdı nasıbı yokmus bu dunyada kuzumun tamam canım senı yazıyorum lısteye

acını tazeletmek istemem kzuum çok üzüldüm biliyodum bi kaybın olduğunu ama bu haftalarda olduğunu bilmiyodum sancı çokmu oluyo yani anlaşılıyomu doğum olduğu..
tşk ederim kuzum listeye yazdığın için

kura cekildi kızlar eşlim çekti hazır yenı lıste dıger ayrıntıları bı hepimiz oraya toplanalım yazıcam duamızı kımın kac tane okuyacagını şimdiden hepiniziden Allah razı olsun melekler

tabıkı canım belın cok agırıyo ve hep afedersın buyuk tuvaletın varmıs gıbı hıssedeyıosun onun harıcınde kasılmalar oluyo benım 3 dakıkada bır kasılmam oluyodu kasılmaları durduramadılar kasılma soyle oluyo rahım sertlesıyo sertlesıyo kasılıyo sonra gevsıyıo hıssedıyosun dogum oldugıunu sen tasalanma canım hep beraber dualarımızla bebısını kucagına alıcaksın

amin canım inşALLAH..sende en kısa zmanda Rabbimin izniyle bebeğini kucağına alacaksin ..

@gulucukgs canım okudun mu kaç tane okudun okuduysan berree geldı 4 tane kaldı 2 tanesını okuduysan 2 tanesını de ben okuyayım bu lıste bugun bıtsın

kızlar bi süredir yoktum..bikaç sıkıntım vardı..haklarınızı helal edin..enson esma için okumuştum...ondan sonra gelenler kusuruma bakmasın

öylemi diyorsun bilmem hayırlısı olsun sağlıklı olsunda
içme öyle doğuyo cnm ama en kesını senın hıslerın cunku anne kesınlıkle hıssedıyo cınsıyetı bu arada yenı lısteyı actık bundan sonra ordayız 3 yasın yazdm sana berırem ıcın okuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…