hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Daha kisiler belli degil cnm geldiginde yazarsin olur mu okudukca bize hediye edersin dugun ne zaman cnm

adrenalin, kimler düzenli okudu düzenli bildirim yaptı bilmiyorum.
ama listeye lütfen bunlara dikkat ederek oluşturursun.
sen burada kimseyi uyarmak hadi okuyun vs demek zorunda değilsinki. insanlar okumayabilir müsait olmayabilirler ama haber verilebilir en azından.
benide yazarsın.

Ewet ben onu istiyorum zaten insaniz hepimiz illaki okuyamadigimiz zaman olur soylemek yeterli ben biliyorum kimler pesinden kosturdu kimler duzenli girdi ona gore yapicam zatem ve 2 gunde doner her liste saniyorum

KENDİ ARAMIZDA 500 TANE YASİNİN OKURUZ ALLAH KABUL ETSİN...
Benim iste 250 en az kaldi olsun ama gercek alimlerin verdigi sayi 41 yasin bu kucuk hatim yani bizim yaptigimiz birde buyuk hatim var oda 41 yasini 3 defa okumak yani 123 yasin bunun disindaki sayilar halk arasindaymis yani

Benim iste 250 en az kaldi olsun ama gercek alimlerin verdigi sayi 41 yasin bu kucuk hatim yani bizim yaptigimiz birde buyuk hatim var oda 41 yasini 3 defa okumak yani 123 yasin bunun disindaki sayilar halk arasindaymis yani
bilmiyodum canım..

günaydın kızlar.. salı test yaptık bişi çıkmadı ama ben hala adet olmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…