hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Su anda iyiyi.m cnm agrim kesildi ama boynum tutulmustu gecen hafta gecmisti bu sabah yine tekrar etti simdi de onun agrisi var hadi bakalim yarin ne cikacak diye bekliyorum

sen niye ise gittin ki hamilelere tatil degilmi
özeldeyim ben canım bize yok biz amele sınıfı sanırım

Duzenli bildirim ve giremeyeceksen soylemen gerekir

Zaten düzenli olarak giriyorum, bildirimimi de yaparim o konuda hic bir sorun yasanmaz. Haftasonu türkiyeye ucuyorum 1,5 haftaligina, orda internetim olmayabilir. O sürede bir sekilde idare edebilirseniz hemen dahil edebilirsin beni listeye ama yok síkíntí olur diyorsan izin dönüsü olsun size de uygunsa?

iyiyim cnm sağl sabahları çok halsiz uyanıyorum geceleri çok huzursuz uyuyorum çok ağrım oluyor anlamıyorum hep kabus grüyorum böyle işte bir geçse 7 ayım kaldı:)cinsiyetini çok merak ediyorum yaa
cinsiyeti hakkı işte hakkı doğurcan bize

canım zaten eskı lıstemıs henuz bıtmedı o bıtınce yenıyı yapıcam ama unutursam geldıgınde haber edersın

arkadaşlar bebek için yasine ihtiyacım var yeni lisetede ilk bana okunabilimi kımsenın hakkına germek istemem...musait olanlar liste dişindada okuyabilirlermi

arkadaşlar bebek için yasine ihtiyacım var yeni lisetede ilk bana okunabilimi kımsenın hakkına germek istemem...musait olanlar liste dişindada okuyabilirlermi
bence sorun yok canım lısteyı bı yapalım henuz bu bıtmedı karısmasın dıye son lıstenın bıtmesını beklıyorum cnm ben zaten genelde katıyorum senı dualarıma bırkaç kısı daha var hep katıyorum okudukca senın ıcın de okurum canım

canım zaten eskı lıstemıs henuz bıtmedı o bıtınce yenıyı yapıcam ama unutursam geldıgınde haber edersın

Tamam canim cok sagol, dönünce haber ederim sana.

Bende okurum ALLAH kabul ederse... Insallah hayirlisiyla bebek hayalin gerceklesir.

eymen4545 D Debusi katre584 berree canlar hadi bitirelim listeyi okıuyamayacaksanız soyleyın dagıtalım hadı kızlar cok uzadı liste
3 tane okudum cnm kaç gündür giremiyorm kusura bakmayın yine internetim bitti aklımdasınız buraya yazmak için internet kafeye geldim lıste yenıden baslıcaksa ben yne gıremıyebılırım ama sırası olan 3 kişi için 2 ser tane okurum toplamda 6 yasin listeyi yeniledıkçe okundu olarak gecebilirsin 4. listeye en az 10 gün sonra gecersiniz heralde yetişirim diye düşünüyorm hadi Allaha emanet olun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…