hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Tm okurum cnm devam ederiz inşallah hayırlısı

Kalemero ve esma icin de okuycaz okumassak haksizlik olur ama onlar burda yok diye once belgin icin okuyalim bitirelim yum gunu gecmesin di mi ama

Ben sordum cnm yok oyle bisey

Amiin cnm sgl
AYYY ESASKIZ DİYE BİRİ VAR ODA HAMİLEYDİ DÜŞÜRMÜŞTÜ YİNE HAMİLE KALMIS DÜŞÜRMÜS ONU BEN SEDA ZANNETTİM.SEDANIN RUMUZUNA BAKTIM ŞİMDİ DRİCE MİŞ.BENDE DEDİM HANGİ ARA HAMİLE KALDI YİNE DÜŞÜRDÜ.BAKTIM SİMDİ HAMİLE DEGİL SOGAN SUYU İÇİYORMUS.

Kalemero ve esma icin de okuycaz okumassak haksizlik olur ama onlar burda yok diye once belgin icin okuyalim bitirelim yum gunu gecmesin di mi ama

Kalemero' nun niyetine 2 tane okudum, listeyi yapınca eklersiniz inş.

Hakkınızı helal edin kızlar, Rabbim dualarımızı kabul etsin. Ben ayrılıyorum, Rabbim gönlünüzce versin. Vesselam ..

Kalemero' nun niyetine 2 tane okudum, listeyi yapınca eklersiniz inş.

Hakkınızı helal edin kızlar, Rabbim dualarımızı kabul etsin. Ben ayrılıyorum, Rabbim gönlünüzce versin. Vesselam ..
esma için okumuyorsun dı mı canım

benden yana helal olsun canım dualarında unutma ama yıne de ekle bızı benı olur mu Allah a emanet ol canım sen de hakkını helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…