hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

KATILIYORUM CANIM.BENDE MESALA YAZDIGIM ÖNEMLİ BİRSEYSE ALINTI YAPIYORUM GÖZDEN KACMASIN DİYE.BENİM İNTERNETİM KAPANDI.FIRSATINI BULDUGUM YERLERDE GİRMEYE CALİSIYORUM.

AMİN ARKADASIM.ALLAH RAZI OLSUN.NET CIKTIYSA SAKIN BOSGECİRMEYİN.BİRGÜN ARADA ŞART KOŞMAYIN.CANINIZ HERGÜN İSTİYORSA HERGUN YAPIN.BİRDE YATSI NAMAZINI BİTİRDİKTEN SONRA HACET NAMAZIDA KILABİLİRSİN.BEN ADETİM BİTSİN HER YATSIDAN SONRA KILMAYI DÜŞÜNÜYOM.

Selamun aleyküm cümleten kaç gündür giremiyorum k.bakmayın yrn en gec salı abdestimi alirm inşallah

bi kaç sayfada sohbet topiği acariz demişiniz liste bittiğinde baştan başlamayı düşünmüyormusunuz bu arada sevdiceğim askerden geldi sağ salim dualariniz icin sağolun şimdide Allah nasip ederse düğün planları yapıyoruz dualariniz a çok ihtiyacım olcak yani birbirimiz için hayırlı es oluruz inşallah Allahım utandırma nolur

OLUR....

CANIM KALEMERO İÇİN 2 TANE OKUNACAK. KALEMERONUN YERİNEMİ OKUCAM. KALEMERONUN NİYETİ İÇİN Mİ OKUCAM.

CANIM KALEMERO İÇİN 2 TANE OKUNACAK. KALEMERONUN YERİNEMİ OKUCAM. KALEMERONUN NİYETİ İÇİN Mİ OKUCAM.
Kalemero gelmedi cnm bildirim yapmadi katre icin bir tane okudum diger bir tanesi kaldi adet oldum sen kalemero icin 2 tane kendi niyetine okuyacaksin cnm

Canim senin icin gulucuve bir tane okudum bir tanesi kaldi adet oldum yarin temizlemirsen onu oku olur mu
Hadi gozun aydin diyelim cnm ben devam etmek istiyorum ama burdaki surekli okuyanlarla yani aksatma yapmayacak kisilerle devam etmek istiyorum bakalim nasil olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…