hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

valla canım kımse yanlış anlamaz o da hiç kusura bakmasın ben burda saf gıbı ah canım kız hastanede yatıyor dıye çıtımı çıkarmıyorum hanımefendı yazmıs buraya da vah vah görmemişiz ne kadar buyuk bır suc yapmısız hem bıseyın ılla gorulmesını ıstıyorsan alıntı yapacaksın senden sonra 3 5 kişi yazdıysa kımse gormez daha ınsanların böyle bencılce davranabılmelerı hiç hoşuma gıtmıyor ben de ozel mesaj attım hanı sıra sende duanı yazmasanda okuycaz falan bı baktım onlıne dıyet gunluklerıne bakıyor sınır tepeme bındı yhaaaa ne sorumsuzluk
KATILIYORUM CANIM.BENDE MESALA YAZDIGIM ÖNEMLİ BİRSEYSE ALINTI YAPIYORUM GÖZDEN KACMASIN DİYE.BENİM İNTERNETİM KAPANDI.FIRSATINI BULDUGUM YERLERDE GİRMEYE CALİSIYORUM.

Merhaba canim....Dün uyku tutmadida kalktim yasin borclarimi okudum 3 belgine allah kabul etsin insallah...Dua ederken aklima takildi fatmamiydi adin:)Bugunde test yaptim ovulasyon pozitif cikti gecen ay silik cikiyodu bu ay gayet net..Keske bu ay kalsam da adetliyken muayeneye gerek kalmasa...
AMİN ARKADASIM.ALLAH RAZI OLSUN.NET CIKTIYSA SAKIN BOSGECİRMEYİN.BİRGÜN ARADA ŞART KOŞMAYIN.CANINIZ HERGÜN İSTİYORSA HERGUN YAPIN.BİRDE YATSI NAMAZINI BİTİRDİKTEN SONRA HACET NAMAZIDA KILABİLİRSİN.BEN ADETİM BİTSİN HER YATSIDAN SONRA KILMAYI DÜŞÜNÜYOM.

Selamun aleyküm cümleten kaç gündür giremiyorum k.bakmayın yrn en gec salı abdestimi alirm inşallah Hoppa

bi kaç sayfada sohbet topiği acariz demişiniz liste bittiğinde baştan başlamayı düşünmüyormusunuz bu arada sevdiceğim askerden geldi sağ salim dualariniz icin sağolun şimdide Allah nasip ederse düğün planları yapıyoruz dualariniz a çok ihtiyacım olcak yani :KK36: birbirimiz için hayırlı es oluruz inşallah Allahım utandırma nolur Hoppa

Kizlar esmaonur buraya birsey yazmadan cikmis yani 3 listeden beri yok sonrasinda da olmayacak hastanede yatmis buraya yazmis ama gormemisiz kizmis kendince

Ben diyorum ki buyukluk bizde kalsin bebek sahibi olmasi icin okuyalim ama kendisi yok ne diyorsunuz
OLUR....

1. adrenalin85 .........................3
2. miskamber...........................mazeretli
3. eymen4545 ..........................2
4. Debusi .................................2
5. berirem...............................2
6. okulum................................3
7.asmunikal.............................. 2
8. tuncer82..............................2
9 . berree .............................. 2
10. kitapseverim .......................2
11. BabamIn_KIzIyIm...................2
12. dior34..................................3..........okundu
13. loyalty88 ..............................3..........okundu
14. esma73..................................2.......okundu

15. gulucukgs..................................3( kalemero icin 2 tane okunacak )
16.kalemero................................yok
17. blgsdr..................................5
18. katre584............................3

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu...BLGSDR için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(ARKADASIMIZA HAYIRLI BIR EVLAT DILIYORUZ ) Şimdiden herkese teşekkürler..
CANIM KALEMERO İÇİN 2 TANE OKUNACAK. KALEMERONUN YERİNEMİ OKUCAM. KALEMERONUN NİYETİ İÇİN Mİ OKUCAM.

Selamun aleyküm cümleten kaç gündür giremiyorum k.bakmayın yrn en gec salı abdestimi alirm inşallah Hoppa

bi kaç sayfada sohbet topiği acariz demişiniz liste bittiğinde baştan başlamayı düşünmüyormusunuz bu arada sevdiceğim askerden geldi sağ salim dualariniz icin sağolun şimdide Allah nasip ederse düğün planları yapıyoruz dualariniz a çok ihtiyacım olcak yani :KK36: birbirimiz için hayırlı es oluruz inşallah Allahım utandırma nolur Hoppa
Canim senin icin gulucuve bir tane okudum bir tanesi kaldi adet oldum yarin temizlemirsen onu oku olur mu
Hadi gozun aydin diyelim cnm ben devam etmek istiyorum ama burdaki surekli okuyanlarla yani aksatma yapmayacak kisilerle devam etmek istiyorum bakalim nasil olur

X