hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Nasil yani seninki bitmemis miydi

Hayır son üç kaldı. Kesin okumadıysa ben okurum dedim. Msj attım cvp almadığım için bitirmedim. Üç Yasin'i ben okurum kimse yanlış anlamasın sorun etmiyorum. Ama insan başkalarına kırılmadan önce kendine düşeni yapabilse keşke diye dedim. Eğer girmeyeceğini yazdıysa kim ne Yazmış diye bakmıştır diye düşünürüm bende. Zaten şimdi de (dünden beri bu düşüncem ) ben bilerek kandil gecesine bırakıyorum.. Kısmetse o zaman okur, duamıda ederim ..

Bu okumaların haricinde kandil gecesi toplu olarak dua etmek adına, hepimizin niyetine Yasin okursak onada varım, öyle birşey düşünürseniz..

Selam ve dua ile ..

OCAK AYININ 2 SİNDE KANDİL DEMİ.BENİM YASİNLERDE İNSALLAH O ZAMANA BİTERDE BENDE DUAMI TAMAMLARIM

valla canım kımse yanlış anlamaz o da hiç kusura bakmasın ben burda saf gıbı ah canım kız hastanede yatıyor dıye çıtımı çıkarmıyorum hanımefendı yazmıs buraya da vah vah görmemişiz ne kadar buyuk bır suc yapmısız hem bıseyın ılla gorulmesını ıstıyorsan alıntı yapacaksın senden sonra 3 5 kişi yazdıysa kımse gormez daha ınsanların böyle bencılce davranabılmelerı hiç hoşuma gıtmıyor ben de ozel mesaj attım hanı sıra sende duanı yazmasanda okuycaz falan bı baktım onlıne dıyet gunluklerıne bakıyor sınır tepeme bındı yhaaaa ne sorumsuzluk

yok canım gırmeyecdegını falan yazmadı bı lıstede gec kaldı baya ozel mesaj attım ben hastanede yatıyorum okuyamam buraya yazmıstım görmedınız heralde dıye bıraz da sıtemlı bı mesaj yazdı bıda da yazmadı ne okuycam da ne cıktım da benım kımsenın peşinde koşmak gıbı bır görevım yok sadece gonullu olarak sayıları dagıtıyorum ve okudum dıyenlerı lısteye eklıyorum bu kadar bunu da GÖNULLU olarak yapıyorum ama ınsanlar peşlerinde koşulmasını ıstıyorlar

BANAMI BASLADINIZ COK HEYECANLANDIM ŞİMDİ.BENDEN ÖNCE 2 KİŞİ VARDI DAHA BANA VAR DİYORDUM.BENİM DUAM YÜCE RABBİMDEN HAYIRLI VE SAGLIKLI EVLAT İSTİYORUM.SİMDİDEN ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.
ewet Allah ne derse o olur canım o iki kişide yok bende burda olmayanlara okumaktansa sana okuyalım dedım n

benım de ıyı bır haberım var bugun hafıf pembe akıntım geldı akşama bende sökülürüm sanırım
Merhaba canim....Dün uyku tutmadida kalktim yasin borclarimi okudum 3 belgine allah kabul etsin insallah...Dua ederken aklima takildi fatmamiydi adin:)Bugunde test yaptim ovulasyon pozitif cikti gecen ay silik cikiyodu bu ay gayet net..Keske bu ay kalsam da adetliyken muayeneye gerek kalmasa...

ınsallah hamıle olursun canım bu duaları bıze rabbım ettırıyor bosuna da degıl ınsallah gerek kalmaz ona ama korkma ondan ben cok muayene oldum adetlıyken normalden bı farkı yok

Ben okurum senin niyetine de canim sen düsünme rahat ol..
ayy çok sagol canım benım Allah razı olsun senden ınsallah duaların kabul olur fatma adım ewet ısmımle dua edebılırsın bana bende kandıl akşamaı ya latif cekicem 16641 tane senın ısmını de eklıyım ver adını :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…