hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

ammmiiiiiiiinnnnnn.şu mübarek günlerde Rabbim dualarımızı kabul etsin.kızlar birde hamileymişim hemde ikiz oluyormuş.dünyalar benim olur.
Ayyy hadi guzel bi haber alalim senden olsun bu haberr ben adet oluyum hele 4 hafta sonra verecem size guzel haberi

Hosgeldin tatlim iyiyim ben sen nasilsin
Sorma adrenalin yaa..Kaç gündür kasık ağrım var..Dünden beride gaz sancısıyla birleşti..Salı günü doktora gittim bişi yok kist sanmıstım temiz çok şükür..Sana da onu sorcaktım canım..Doktor adetliyken gel dedi alttan muayene edicekmiş..Yumurtayamı bakıcak nası çok acır mı ki

Sorma adrenalin yaa..Kaç gündür kasık ağrım var..Dünden beride gaz sancısıyla birleşti..Salı günü doktora gittim bişi yok kist sanmıstım temiz çok şükür..Sana da onu sorcaktım canım..Doktor adetliyken gel dedi alttan muayene edicekmiş..Yumurtayamı bakıcak nası çok acır mı ki
adet günün ne zaman

Yooo ayni acima falan yok girmeden iyice sil peceteyle kan da gelmez fazla alttan bakinca daha iyi gorunuyor yumurtaliklar

X